Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Dr.Love

Elita
Elita

Dr.Love

Muški
Poruka : 1646

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Uto 24 Maj - 9:34

Nisam siguran da je ovo pravo mesto za ovu temu, premestite ako nije,
dakle: Smatrate li da postoji prijateljstvo između muškarca i žene bez
da jedno gaji neka dublja osjećanja (simpatije) prema ovom drugom?
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Uto 24 Maj - 19:33

Moze, ali veoma je tezko. Mislim iako su prijatelji opet su tu neka osecanja.
A sada ako su bili vec u vezi, e onad iz svojih izkustava mogu reci da je to nemoguce.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 21:38

Ne postoji . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 21:42

Verujem, ali moram da priznam da koliko da je to samo prijateljstvo, postoje momenti kada shvatis da su pomesana osecanja, i da vrlo lako to moze da predje granicu prijateljstva, no, izbrojis do deset i vratis se nazad! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 21:43

Shadow ::
Ne postoji . [You must be registered and logged in to see this image.]

Slažem se , takvo prijateljstvo ne postoji tu uvek ima još nešto ,obostrana privlačnost ili jednostrana svejedno ali onda to nije pravo prijateljstvo.
Jedino ako ima velikih razlika medju njima kao što su status, godine ili razmišljanje o odredjenim stvarima, ali onda se postavlja pitanje da li takvo prijateljstvo može da opstane.
Ne ipak ne verujem u muško-ženska prijateljstva sem ako su na daljinu i bez fizičkog kontakta, onda može da postoji i opstane.
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 21:49

Kada sam neku musku osobu gledala kao prijatelja, to je s moje strane bilo samo to i nista vise, ali mozda je neko od njih i zeleo vise, no nije moglo,jer to nisam dozvolila. Imam muskog prijatelja i verujem da i to moze, ali zavisi od slucaja do slucaja!
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 21:54

Sve u početku izgleda tako,ljudi se zbliže,osećaju naklonost i bliskost sa nekim, imala sam takva prijateljstva ali uvek je bilo ili sa moje ili sa njegove strane simpatija i želja za nečim više od prijateljstva.Žao mi je i nikada prežaliti neću jer su mi takva prijateljstva propala i ne verujem više u njih ni malo.Opet zavisi od osoba,slažem se sa tobom Gago ali ja sam imala drugačija iskustva i ostajem pri tome da takvo prijateljstvo ne postoji jedino može opstati ako smo daleko jedno od drugog, jako daleko [You must be registered and logged in to see this image.] Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 21:57

Imao sam zencku prijateljicu sa kojom sam se druzio 10 god dok se nije udala [You must be registered and logged in to see this image.]

Nikada nismo imali problema i Sex mi je davala kad mi je trebao ko lebac [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 22:01

Laughing
Ali opet sve zavisi od osoba i kako se dogovore oko svega što im je zajedničko Laughing
Zanima me nešto, da li ste još uvek dobri prijatelji [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 22:04

Nama nije bio potreban dogovor ..sve smo znali kada smo zeleli nesto i to davali jedan drugom ....ma bila je 1 od 100000000 .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 22:11

Znači bila je sad više nije [You must be registered and logged in to see this image.]
upravo o tome sam pričala ,ima , bude ali ga nema više, ako je jedno od njih ili oboje u vezi ili braku. [You must be registered and logged in to see this image.]
Mada je sad moderno imati kućnog prijatelja/ prijateljicu [You must be registered and logged in to see this image.]
nisam u tom svetu i tu se ne nalazim [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 22:19

Pa udala se ... zato i nije Laughing

Ja sam je pustio kao prijatelj ...samo smo to i bili ..

msm znali smo se od malena ..iz iste ulice ..sestra mog najboljeg druga ..

Long Story [You must be registered and logged in to see this image.]


Lepo je imati prijateljicu sa takvim nogama kao tvoje [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja vise nisam u tom svetu koji je bio yummmy [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 23:17

Postoji. To je najljepše prijateljstvo. A seksualne tenzije teba razbiti seksom. Moguća su tri scenarija:

1. raskinu prijateljstvo jer su ga "okaljali" sexom..................20%
2. postanu par, tj djevojka i momak....................................40%
3. postanu najbolji prijatelji do groba..................................40%.



PS

Postotci su moja subjektivna procjena, a mogao sam napisati: Rezultat istraživanja na sveučilištu Imi Nimi u Iovi. [You must be registered and logged in to see this image.]

Mislim da se isplati riskirati.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 23:23

Mogu samo da kazem,bilo je svega i svacega... [You must be registered and logged in to see this image.]

Kada sam izlazio sa nekom zenskom i svi su mislili da izmedju nas ima neceg,a ustvari nije bilo nista... Very Happy dok sa drugom kada su bili ubedjeni da izmedju nas nista ne postoji,ustvari bilo je svasta [You must be registered and logged in to see this image.]

Zivot je cudo,situacije su nepredvidive,covek nikada nije nacisto ni sa samim sobom a kamoli sa osobom suprotnog pola [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 23:26

Zivot je cudo,situacije su nepredvidive,covek nikada nije nacisto ni sa samim sobom a kamoli sa osobom suprotnog pola [You must be registered and logged in to see this image.]

Sa ovim moram da se slozim, zivot je cudo, pa je sve na ovom svetu moguce!
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 23:34

Nije život čudo. Život je govno.
Primjer.

Skoro sam u RL izgubio najbolju prijateljicu. Zašto?
Prevario ju muž, ona ode bivšem i "vrati" mu. Sada je očajna, van sebe. Još je u braku. Kada me kasnije pitala za mišljenje, rekao sam joj da joj je bivši govno, koje je iskoristilo njenu ranjivost. Da je bivši gori od muža, i da je morao pretpostaviti i znati da joj ne čini "uslugu", već zlo. I da je mene zvala da se sveti, da ju ne bi ni tako, već samo utješio. A ona se naljuti i odhebe me. Više mi se ne javlja i ne odgovara na pozive.


Edit PS

Znao sam da će me odhebati. Ipak nisam prešutio svoje mišljenje. Svjesno sam žrtvovao prijateljstvo. Ako joj samo jedna moja riječ pomogne, žrtva nije bila uzaludna.










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Čet 26 Maj - 9:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Sre 25 Maj - 23:40

Zivot je cudo i u pozitivnom i u negativnom smislu... Ona je iz ocaja napravila gresku, ali kad prodje odredjeno vreme i ona sabere sve kockice, shvatice ko je ko ,sta je sta i znace da si joj hteo samo dobro i resice se to! A ti ces kao dobar covek i dobar drug biti njeno rame za plakanje! Stvarno si dobar Abi! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
innuendo TT

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1897

Učlanjen : 21.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Čet 26 Maj - 15:35

moguće po meni samo u dva slučaja
1. ako oboje ili bar jedan od njih ima sklonost ka istom polu.
2.ako svoga prijatelja /prijateljicu u startu definišu kao fak badija

seksualni nagon je u svima ,kod nekoga slabije izražen kod nekoga jače ,mislim da bi pre ili kasnije ta tema došla na dnevni red #drugara#
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Pon 30 Maj - 2:52

Izvodljivo je. Jedina stvar je ustvari znati kada i gde podvuci crtu. happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Pon 30 Maj - 2:56

The Message ::
Izvodljivo je. Jedina stvar je ustvari znati kada i gde podvuci crtu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nemoguće ,crta je tanka, jako tanka za prelaz na drugu stranu Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Pon 30 Maj - 15:39

Enigma ::
Nemoguće ,crta je tanka, jako tanka za prelaz na drugu stranu Rolling Eyes

Vidis, Eni, to je vec pitanje karaktera. Zavisi od obe strane, sta zelite, da li zelite "vise od igre" ili ...
Nazad na vrh Ići dole
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 16.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Čet 16 Jun - 1:53

Ova tema treba da promeni naziv u Nemoguca misija.
Nazad na vrh Ići dole
KozaIzOza

Član
Član

KozaIzOza

Ženski
Poruka : 46

Lokacija : Oz

Učlanjen : 05.07.2011

Raspoloženje : povuci-potegni-izbegni


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Uto 5 Jul - 17:22

postoji dok je mushkarcu zaglavljen shlic a zena celava i razroka [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Pon 8 Avg - 22:34

Misim da ne postoji prijateljstvo između muškarca i žene..Pre svega mislim na RL...jer tu imamo i govor očiju, tela, vizuelnu privlačnost i mnogo toga što na netu nema...

I kad se uspostavi neko prijateljstvo, uvek jedna strana ima pretenzije..., kad tad, neko od strana će preći granicu...Pa i kad nema fizičke privlačnosti, ona se vremenom može i razviti...Ništa nije nemoguće...

Lično, kada nekoga definišem u startu kao prijatelja, onda je to to...Problem je ''druga strana''...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610Pon 8 Avg - 23:19

Nijedna žena nije odgovorila potvrdno na ovo pitanje. Very Happy

Neki muškarci jesu. Shocked


Zašto je to tako?
Zato što su žene uvjerene da njihovim čarima nitko ne može odoljeti.
A ja vas uvjeravam da može.
I na netu i u RL sam imao prijateljica. I nikada u njima nisam gledao "potrošnu robu".
Već "samo" osobu. happy

Iako je neke to "pogodilo". happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?   Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo izmedju muškarca i žene da li to postoji?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Razgovor izmedju muža i žene
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Šta žene najviše cene kod svog muškarca?
» Žene kojima se muškarci žene
» Slaganje parova izmedju znakova
Strana 1 od 13Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-