Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ko razume shvatiće, žene-muškarci

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Pet 20 Maj - 0:36

Ova tema je o muško - ženskim odnosima , hajde pošto nas ima ovde da mislimo isto, slično i potpuno različito da malo diskutujemo na tu temu [You must be registered and logged in to see this image.]

Da li više volite ono što vam je lako dostupno ili vas više intrigira ono što je teže osvojivo?

Da li je velika istina da ako daš ženi/muškarcu sve ona/on ode jer joj je/mu dosadno?

Da li volite kad vam povladjuju stalno ili kad pruže bar mali otpor na neku vašu ideju,predlog?

Mislite da smo ravnopravni u svemu i da odluke treba donositi isključivo zajedničkim dogovorom ili se mora znati ko nosi pantalone [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Pet 20 Maj - 0:49

Da li više volite ono što vam je lako dostupno ili vas više intrigira ono što je teže osvojivo?
---Volim i jedno i drugo. Ako se treba potruditi-dobro, ako može bez muke-još bolje.

Da li je velika istina da ako daš ženi/muškarcu sve ona/on ode jer joj je/mu dosadno?
---Ne, kada si s pravom osobom (a to treba znati prepoznati), davanje može potrajati i cijeli život. Samo budali dosadi, pa se poslije lupa po glavi.

Da li volite kad vam povladjuju stalno ili kad pruže bar mali otpor na neku vašu ideju,predlog?
---Volim kritičnost, jer je to znak da je osobi stalo i da se trudi, ali uz prijedlog poboljšanja, a ne kritiku zbog kritike.

Mislite da smo ravnopravni u svemu i da odluke treba donositi isključivo zajedničkim dogovorom ili se mora znati ko nosi pantalone.
---Postoje ženske (suđe, dekoracija, kućanski aparati i slično) i muške (auto, servisi, popravci u kući i slično) odluke. Ali sve u vezi novaca, većih investicija, školovanja djece, ljetovanja i slično bi trebalo zajednički dogovoriti.












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Uto 23 Avg - 16:13

Lepo bi bilo kada bi sve odluke donosili zajednički i kada bi se dogovarali o svemu,to bi bila dobitna kombinacija.
Ne volim kad mi se (uvek) povladjuje to mi je pomalo dosadno i ne cenim ljude koji govore jeste draga,da draga..volim diskusiju i razmenu mišljenja pravim argumentima,smireno i polako da svako kaže svoj predlog a usvoji se ono što je kompromisno rešenje za oboje.
Ne mislim da bi onaj ko dobije sve otišao zato što mu je dosadno mislim da bi cenio onoga ko mu je pružio lepe stvari i sve ono što mu prija.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Uto 23 Avg - 17:52

Enigma ::
Da li više volite ono što vam je lako dostupno ili vas više intrigira ono što je teže osvojivo?

Lak plen je mačiji kašalj. Volim da ispalim više metaka. Bar znam zašto sam pošao u lov. Cool


Enigma ::
Da li je velika istina da ako daš ženi/muškarcu sve ona/on ode jer joj je/mu dosadno?

Zavisi kako definišem pojam "sve". Obično dajem SVE ali na kašičicu, držim balans i kontrolišem stvari onako kako nailaze.


Enigma ::
Da li više volite ono što vam je lako dostupno ili vas više intrigira ono što je teže osvojivo?Da li volite kad vam povladjuju stalno ili kad pruže bar mali otpor na neku vašu ideju,predlog?

Volim kad neko pruži otpor jer u startu znam da ništa ne može biti savršeno pa ma koliko to meni tako izgledalo. Nakon toga, cenim kompromis.


Enigma ::
Mislite da smo ravnopravni u svemu i da odluke treba donositi isključivo zajedničkim dogovorom ili se mora znati ko nosi pantalone [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam za ravnopravnost. Drugačije se ne bi mogle doneti odluke od značaja za obe strane.
Nazad na vrh Ići dole
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Sub 1 Okt - 11:52

Da li više volite ono što vam je lako dostupno ili vas više intrigira ono što je teže osvojivo?

Lako dostupno je buvljak i nema neku trajnu vrednost. Kad se traži nešto duši pasajuće onda se treba se treba predati traženju. Mislim da prave vrednosti spadaju u ono što mi zovemo "puka skučajnost" ili "sudbina"

Da li je velika istina da ako daš ženi/muškarcu sve ona/on ode jer joj je/mu dosadno?

Ljubav i jeste samo davanje a ne uzimanje i ono ovisi o tome koliko nam je dato i kojom iskernošću !!!

Da li volite kad vam povladjuju stalno ili kad pruže bar mali otpor na neku vašu ideju,predlog?

Ljubav je razumevanje i otvorenost. Povođenje je znak nestavilnosti veze ili osobe i treba joj pomoće iskrenošču !!!

Bez obostrane iskrenosti i razumevanja nema ni ljubavi, sve drugo je u sveri interesa. Koliko je u veza iskrenost veća toliko je interes manji.
Iskrenost ubija potrebu nevere, osećaja manje vrednosti, provere.
Ljubav iziskuje zrelost !!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Sub 1 Okt - 23:39

A kod mene je nešto sasvim drugačije, kadgod naidjem na neku što mi se svidi uvek moram da se trudim i trudim, nikako baš ta da se opusti i kaže ajde Bole navaljuj, raznih priča tu ima, ali nahviše zavisi koliko kreativnosti u meni neka žena ume da probudi, al nekada preteraju pa kad se oladim posle im bude krivo, a ja tvrdoglav Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Sre 28 Dec - 20:13

U svakom slučaju ne volim kad mi se povladjuje, to otkriva muškrca
da nema svoj stav i da nije ličnost, jer sebe smatram, ako nije pretendenciozno,
da sam sasvim formirana osoba sa stavom, i takvom želim pored sebe.
A ko je koga osvojio, sasvim nebitno; da nije bilo hemije obostrane,sigurno se
ne bi ništa ni desilo.
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Sre 28 Dec - 20:23

Da budemo jasni,svi mi muskarci ponekad imamo svoje bubice i nekad se ponasamo kao mala deca,jer smo vecina nas u dnu duse ostali mala deca,samo sto to neke zene ne shvataju,tu nasu dobru osobinu.Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Pet 5 Okt - 19:27

Mora ipak da se zna ko nosi pantalone ..pročitala sam negde da neko kaže da ipak treba da bude samo jedan autoritet čije mišljenje se ne dovodi u pitanje nikada .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ipak sam za saradnju i zajedničko odlučivanje ..iako postoje muškarci sa kojima je kompromis nemoguć pa se treba dovijati na razne načine da se nešto reši ''zajednički'' a ustvari .. Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Pet 5 Okt - 20:46

Pa ja ne znam na koje se tu odluke tacno misli Rolling Eyes ,kod mene recimo postoje stvari oko kojih samo ja odlucujem,muz niti zeli da se mesa niti smatra da bi o tome uopste trebalo da vodi racuna,tu je da mi pomogne konkretno.Recimo,ako mi je -crkao- usisivac,odnece ga na servis,ili ce mi reci popravice se,ili kupuj novi,isto ,ako nam trebaju zimske gume,oticice i kupiti,nema sta mnogo da se dogovaramo..
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Uto 8 Jan - 11:55

Teze o seksu, ljepoti i novcu

- Ženski libido je jednak muškom samo do 30. godine. Nakon toga značajno opada.

- Većini žena njihov vanjski izgled važniji je od seksa.

- Lijepe žene mogu biti i do 20 posto uspješnije u poslu od svojih manje atraktivnih kolegica.

- Monogamija je izmišljena da bi i oni najmanje atraktivni, ali bogati i moćni muškarci imali barem jednu seksualnu partnericu.

- Brakovi u kojima je muškarac atraktivniji od žene najčešće završavaju razvodom.


Net










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: ‘Ajd’ ne plači više, matere ti   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Pet 11 Jan - 14:15

‘Ajd’ ne plači više, matere ti


[You must be registered and logged in to see this image.]
Otiš’o je, sarmu prob’o nije

Jebi ga, nema uvoda.

Slušajte šta će čika Šumar da vam kaže.

Danas nema razlike u svetu – sve ista boljka muči. Ovi što su u paru sparili su se naglavačke, ovi što su solo im se rugaju, a u stvari su solo jer ne mogu da izdrže trenutak kad će ih partner prevariti, odbaciti ili nešto još gore.

A onda su tu i ovi što kukaju što su imali, pa nemaju.

I što je najluđe svi kukaju.



‘Ajd’ ne plači više, matere ti. Nova je godina, vreme je da prestanete da “plačičičkarite”.

Za početak, prekinite s tim oupenmajnd-sranjima, kao bićete drugari i to. Zajebi. Otfikarite ga/je. Izbrišite telefon, odjebite ih na Facebooku i njih i zajedničke prijatelje (s njihove strane). Ne sekirajte se, niste zlikovac, nije to osveta, nego pokušavate da spasite svoj život.

Idite u tri lepe. Tačnije, okrenite se i uputite u novom pravcu. Recimo, u teretanu. Iscrpljujte se vežbom. Ne samo da ćete zaboraviti na kretene koji su vas ostavili, već ćete malo zategnuti to što ste otromboljili žderući od muke.

Promenite izgled. Ono, malo se zaperite, ošišajte i spalite pola garderobera. Skupo, jeste, ali efikasno.

Šljokajte. Nemojte da se lešite, ali malo izađite u život, cugnite i đuskajte. Povežite se sa prijateljima. Ono, malo im se šlihtajte što ste bili oholi pa ih zanemarili zbog tamo nekog dečka ili devojke. Zabavite se, vratite samopouzdanje.

Ali, ne trčite od jednog do drugog partnera kao narodna pesma. Uživajte u soliranju, nije to bez prednosti, ali ne preterujte. Nije ni u tome sva sreća. Kad ojačate i smorite se od tumaranja, ponovo potražite ljubav.


Ili nemojte. Samo ne kukajte, ne plačite i ne jadikujte.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Uživajte, samo ne kukajte

Šumar
wannabe
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Čet 7 Feb - 12:07

Nema se ovde šta mnogo dodati, eventualno još otkažite internet pretplatu, ne zbog toga što će vas on sprečiti u nečemu ili biti kriv za nešto, već prosto izbijte sebi tu mogućnost da idete linijom manjeg otpora Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610Čet 19 Mar - 11:38

Enigma ::
Ova tema je o muško - ženskim odnosima , hajde pošto nas ima ovde da mislimo isto, slično i potpuno različito da malo diskutujemo na tu temu  [You must be registered and logged in to see this image.]  

Da li više volite ono što vam je lako dostupno ili vas više intrigira ono što je teže osvojivo?

Da li je velika istina da ako daš ženi/muškarcu sve ona/on ode jer joj je/mu dosadno?

Da li volite kad vam povladjuju stalno ili kad pruže bar mali otpor na neku vašu ideju,predlog?

Mislite da smo ravnopravni u svemu i da odluke treba donositi isključivo zajedničkim dogovorom ili se mora znati ko nosi pantalone  [You must be registered and logged in to see this image.]


Ne volim kad mi povlađuju, volim iskrenost.
Mogu da se ne slažem ali me iskrenost natera na razmišljanje zbog čega misli drugačije od mene.

Ne mislim da bi partner ikada otišao od nekoga iz dosade već zbog nekog razloga tj. njegove mane koja se vremenom ne koriguje a svesni su toga da time idu na živce.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ko razume shvatiće, žene-muškarci Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko razume shvatiće, žene-muškarci   Ko razume shvatiće, žene-muškarci Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko razume shvatiće, žene-muškarci
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žene kojima se muškarci žene
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Šta u vezi cene žene, a šta muškarci?
» Ko je bolji u krevetu, žene ili muškarci?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-