Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Novak Đoković

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 23 Mar - 20:53

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nln4vs4ffQ1szaph4o3_540

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nln4vs4ffQ1szaph4o4_540
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 23 Mar - 20:53

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nln3ypUbAL1qesuimo2_400

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nln3ypUbAL1qesuimo3_400
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Ned 29 Mar - 22:29

PRKOSI ZAKONIMA FIZIKE: Ovim potezom Nole je raspametio publiku

Novak Đoković - Page 11 Novak-djokovic-dubai-ap

Da je Novak Đoković najbolji teniser na svetu, to je jasno svima. A posle ovog videa biće vam jasno da jednim potezom može da sruši zakone fizike.

Đoković je u finalu Indijan Velsa savladao Rodžera Federera za 50. titulu u karijeri, pa je zadržao 4.000 poena prednosti u odnosu na Švajcarca na ATP listi. Srpski teniser na prvom mestu ima 13.205 poena i ovo mu je 139. nedelja na liderskom mestu ATP liste i za dve nedelje bi trebalo se izjednači sa Špancem Rafaelom Nadalom na večnoj listi provedenih na prvom mestu.

Finale u kalifornijskoj pustinji donelo je veliku borbu i na kraju veliki trijumf Novaka koji je rekao da je trenutno na vrhuncu karijere.

"Maksimalno ću iskoristiti činjenicu da sam na vrhuncu karijere. Boriću se da osvojim što je više moguće velikih titula. Federer je uvek bio najveća prepreka koju je potrebno da savladam, što se odnosi i na Nadala. Očigledno je da je Nadal na šljaci najteži protivnik, a Rodžer na brzim podlogama", rekao je Đoković.

On je naglasio da je zadovoljan kvalitetom igre u finalu Indijan Velsa.

"Mislim da sam pružio veliku partiju jakog intenziteta i da sam uložio maksimum u svakom udarcu", rekao je Đoković.

A, jedan od tih udaraca je raspametio planetu. Đoković je nakon jednog riterna Federera prihvatio lopticu na način koji ruši zakone fizike.











Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Novak Đoković - Page 11 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Ned 29 Mar - 22:32

Novak isključio na tren mašinu protiv Kližana, ali prošao u treće kolo Majamija

Novak Đoković - Page 11 Novak-dokovic

Novak Đoković plasirao se u treće kolo kolo turnira u Majamiju pošto je uz oscilacije igri savladao slovačkog tenisera Martina Kližana sa 6:0, 5:7, 6:1.

Novak je slavio posle sat i 58 minuta, ali da prvog tenisera sada neko pita, kako je dozvolio protivniku da uđe u treći set, sigurno da ni on ne bi imao potpun odgovor. Đoković je na rutinski način otvorio susret protiv Kližana, nije mu dozvolio nijednu brejk loptu, dok mu je tri puta oduzeo servis za glatkih 6:0.

Onda je došao jedan jako čudan set, sa mnogo oscilacija u igri Novaka, a i tada se činilo da sve što radi, radi sa pola snage. Prvo je izgubio svoj prvi udarac, a zatim ga u drugom gemu vratio, da bi u osmom gemu napravio novi brejk, tako da je servirao za laku pobedu (5:3).

Ipak, srpski predstavnik veoma lako vraća Slovaka u igru koji, na iznenađenje svih prisutnih, vezuje četiri gema uz dva brejka i uvodi susret u odlučujuću deonicu. Drugi set je trajao 68 minuta, a vidno je bilo da se i sam Nole iznervirao zbog činjenice da je morao da ostane još na terenu, iako je imao protivnika u šaci.

Za neke, Kližan ne bi bio lak poduhvat, pogotovo ako se ima doznanja da je 41. igrač na svetu, ali je u trećem setu pao u nemilost najboljeg tenisera, jer nije imao nikakvih šansi da nešto više uradi od toga što je osvojio jedan gem, mada je i to bilo vrlo teško uz odbranu dve brejk lopte.

Đoković je priču, koju je mogao da privede mnogo ranije, priveo uz dva sjajna i jedan veoma čudan set, ali će Srbin imati priliku već u narednom kolu da pokaže da se radilo o malo padu koncentracije.

On će u trećem kolu turnira igrati protiv Belgijanca Stiva Darcisa, 84. tenisera na ATP listi, koji je iznenadio Žila Milera sa 6:4, 6:7(2), 6:3.



(Blic)










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Novak Đoković - Page 11 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 30 Mar - 0:22

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nlukq4blaA1szaph4o1_1280
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 30 Mar - 0:24

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nlyc5eQtlt1tkvbm2o1_540

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nlyc5eQtlt1tkvbm2o2_540
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 30 Mar - 0:25

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nlz42ldLyV1rhcmgbo3_540

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nlz42ldLyV1rhcmgbo5_540

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nlz42ldLyV1rhcmgbo9_540
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Sre 1 Apr - 22:15

Srpski feniks: Novak se podigao iz totalnog ponora i prošao u četvrtfinale Majamija!

Novak Đoković - Page 11 593277_20150331aptanjuglynne-sladkykey-biscaynedi007486052_ff

Novak Đoković bio je pred drugim porazom u 2015. godini pošto je u osmini finala turnira u Majamiju imao minus od jednog seta i tri gema protiv Aleksandra Dolgopolova, ali je na kraju slavio sa 6:7(3), 7:5, 6:0.

Novak se malo našalio sa navijačima za 1. april, ali nije izgledalo kao dobra šala. Ipak, pri 0:3 rezultatu u drugoj deonici, Đoković je dodao gas, opustio ruku, napravio seriju i kao feniks izvojevao veliku pobedu.

Đoković je, u duhu onoga što je prikazao tokom celog tunira u Majamiju, imao velikih oscilacija u prvom setu, ali se činilo da će ipak doći do prednosti - ipak, to se nije desilo. Nakon izgubljene prve deonice, a onda i očajnog starta u drugoj, Novak je jurio i stigao Ukrajinca koji je u prvom navratu "namirisao krv", ali onda ušao u klopku iz koje nije mogao da izađe.

Novak je na startu imao sitnih problema protiv agresivnog Dolgopolova, ali je uspeo da povede sa 1:0, a onda je Ukrajinac demonstrirao silovit servis koji je onemogućio Đokoviću da uradi nešto više u nastavku duela. Kada je uvideo da će teško ići na protivnkov prvi udarac, Srbin je ostao na ideji da sačuva svoj, što je i učinio sa 2:1.


Dolgopolov je igrao vrlo jednostavan, ali ubitačan tenis, sa brzim zamahom pri servisu, tako da Novak nije imao mnogo vremena da se namesti i uzvrati riternom, pa je još jednom vrlo lako stiglo izjednačenja (2:2). Uz pomoć Noletovih grašaka, ukrajinski predstavnik je stigao do tri brejk lopte - prvu je spasao dobrih servisom, drugu posle prolaska protivnika na mreži, ali treća je ipak prošla (2:3).


Đoković je čekao, nije žurio da napravi brejk, iako je za to imao priliku već u narednom gemu, ali je strpljivo sačeao osmi gem gde je imao tri vezane brejk lopte, ali mu nije bilo toliko potrebno, jer je već prvu iskoristio kako bi se vratio u prvi set (4:4).


Iako se vratio bez mnogo muke, Đoković je sa nekoliko skraćenih lopti dopustio Ukrajincu da diktira tempo i šalje forhende i po paraleli i dijagonali, pa je sa tim oružjem došao do novog brejka što je Novaka nateralo da slomi reket, a publiku na velike zvižduke (4:5).

Nervozu je ispoljio na reketu, a onda je u odličnom ritmu nastavio meč, te drugi put u susretu vratio oduzeti servis uz pomoć četiri greške Dolgoplova (5:5). Sedam minuta kasnije, ušlo se u taj-brejk (6:6).


Posle prvog poena na servisu Đokovića, Dolgopolov je imao mnogo sreće da napravi mini-brejk i totalno poremti koncept srpskog tenisera koji je totalno izgubio konce, te je minut i po kasnije bio u minusu od četiri poena (0:4). Ukrajinski teniser je došao do pet set lopti, iskoristio treću i iznenadio prisutne u Majamiju (6:7).


Ukrajinac je osetio da je Novak totalno van igre i da ne preti kao u dosadašnjem delu godine, pa je lako došao do prvog gema, a onda i napravio novi brejk, što je još veće iznenađenje bilo, a onda je stigla je potvrda za neverovatnih 0:3. Đoković je osvojio prvi gem u setu, ali njegov pritisak se nije isplatio, jer je Dolgopolov ponovo došao do tri gema prednosti (1:4).


Uprkos tome što slika Noleta nije izgledala sjajno, on je i sa ne tako sjajnom igrom uzeo svoj servis, a onda je naterao na dve greške protivnika koji je ipak ispustio prednost i dozvolio Srbinu da se približi na gem rastojanja (3:4). Igra se, korak po korak, stabilizovala kod Đokovića koji je sada lagano pratio u stopu protivnika (5:5).

Najveći neprijatelj Dolgopolova bila je nestrpljivost, jer je sebe već video u narednom kolu, i to preko Đokovića, ali je Novak smirio ruku i sa četiri poena u nizu totalno preokrenuo rezultat i imao priliku da servira za izjednačenje u setovima (6:5). Ni minut i po mu nije trebalo da zaključi deonicu u svoju korist (7:5).

Novak Đoković - Page 11 593278_noge_ff

Na pauzi imeđu setova, Dolgopolov je zatražio medicinski tajm-aut gde je sanirao žulj.


Đoković je bio mnogo svežiji i imao je veliku psihičku prednost u odnosu na protivnika koji je skoro na poklon dao brejk Novaku (1:0) koji je došao do ptvrde i serije od 8:0 u poenima od starta trećeg seta. Ukrajinski teniser je, sa pravom, bio veoma razočaran, jer je ispustio najveću priliku u karijeri, a onda je samo tonuo (4:0).

Treći set je trajao samo 22 minuta, jer je Dolgopolov položio oružje pred velikim šampionom koji će takmičenje nastaviti protiv Davida Ferera koji je bio bolji od francuskog tenisera Žila Simona sa 7:6(5), 6:0.


blic










Novak Đoković - Page 11 4285547593


Novak Đoković - Page 11 2lwq2yh


Novak Đoković - Page 11 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Sre 1 Apr - 23:36

Đoković u pravilu ima odgovor na sve, ali na ovo je ostao zbunjen

Srbijanski tenisač Novak Đoković teškom je mukom izborio četvrtfinale turnira iz serije ATP Masters 1000 koji se ovog tjedna igra u Miamiju. Đoković je u 4. kolu slavio protiv Ukrajinca Dolgopolova sa 6:7(3), 7:5, 6:0...

Novak Đoković - Page 11 61060053-novak-djokovic

Dolgopolov je u jednom trenutku meča imao prednost 7:6(3), 3:0 i prednost za vodstvo 4:0, međutim Đoković se na vrijeme pribrao i okrenuo meč u svoju korist. Nakon susreta otišao je na uobičajenu konferenciju za novinare, gdje je doživio novi 'šok'.

Naime, novinar je tražio Đokovića da prokomentira dvoboj četvrtfinala između dvojice "veterana", njega i Davida Ferrera (32).

"Jeste li rekli dvojice veterana? Pretpostavljam da ste govorili o meni kada ste to izgovorili?" - upitao je 27-godišnji Novak Đoković.

"Hvala vam... To je prvi put da to čujem... Hvala vam... Čekajte, polako. Ovo je za mene velika stvar. Nikad me još nitko nije nazvao veteranom. Realnost me upravo pogodila", izgovarao je Đoković, dok je ostatak novinara u konferencijskoj sobi 'umirao' od smijeha.

"Dugo igram tenis, ali još me nitko nije nazvao veteranom. Dakle, vratimo se vašem pitanju. Bit će to sraz dvojice veterana i nadam se da će mlađi veteran pobijediti", rekao je Nole i sam se potom počeo smijati situaciji u kojoj se našao.



Novak Đoković rođen je 22. svibnja 1987. godine, što znači da još uvijek ima 27 godina, te će za više od mjesec i pol dana napuniti 28. To još uvijek nisu veteranske godine. Davidu Ferreru su 32.

(Gol.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pet 3 Apr - 9:26

Đoković: Protiv Ferera sam morao sve da zaradim, sada je na redu opasni Izner


Novak Đoković - Page 11 594223_20150402apwilfredo-leekey-biscaynedi007492708_f

Novak Đoković izjavio je posle pobede protiv Davida Ferera 7:5, 7:5 da je za svaki poen morao da se bori, ali da je znao šta ga očekuje protiv Španca i pre nego što je izašao na teren.

"Morao sam da se borim za svaki poen, jer on svakako nije hteo da mi pokloni. Znao sam šta sledi i šta da očekujem na terenu. Znam da je Ferer veliki takmičar, da mnogo radi, trči i tera te da igraš poen više", rekao je Đoković.

Novak će se u polufinalu sastati sa domaćim teniserom Džonom Iznerom za kojeg je naglasio da je pun samopouzdanja.

"Smatram da Izner u susret ulazi pun samopouzdanja jer je vezao nekoliko pobeda protiv igrača iz Top 10. Znam da će mu to dati vetar u leđa na psihičkom planu. Pokušaće da igra agresivno i da iskoristi svoje šanse, a to ga pravi veoma opasnim", zaključio je Đoković.



blic










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Novak Đoković - Page 11 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Sub 4 Apr - 9:31

Novak o taktici za pobedu nad Iznerom i finale Majamija

Novak Đoković - Page 11 594223_20150402apwilfredo-leekey-biscaynedi007492708_f

Novak Đoković zadovoljan je partijom koju je pružio u pobedi nad Džonom Iznerom sa 7:6, 6:2, za plasman u finale turnira u Majamiju.

"Zadovoljan sam, uspeo sam da u delo sve sprovedem, što se tiče taktike koja je pripremana za meč. Uvek je teško igrati protiv nekog ko servira kao Izner. Na kraju, važno je biti samo psihološki stabilan, strpljiv... dobro sam vladao terenom, zadovoljan sam partijom", rekao je Đoković, dok Izner nije bio previše razočaran.


Novak će u finalu igrati protiv Endija Mareja, kog je pobedio 17 puta u 25 duela. Poslednji put, sastali su se u polufinalu Indijan Velsa, a tada je Novak bio bolji u dva seta.


blic










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Novak Đoković - Page 11 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Sub 4 Apr - 18:42

Hot shot






happy happy happy










love
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Đoković odbranio titulu u Majamiju pobedom nad Marejem   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 6 Apr - 0:06

Srbin postao prvi teniser koji je tri puta "vezao" trofeje u Indijan Velsu i Majamiju, 2011, 2014. i 2015. godine

Novak Đoković je odbranio titulu na turniru Masters serije u Majamiju, odnosno osvojio je peti put u karijeri, pobedom u finalu nad Endijem Marejem - 7:6, 4:6, 6:1.
Srpski teniser je postao prvi teniser u "open eri" koji je tri puta "vezao" trofeje na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, učinio je to 2011, 2014. i 2015.

Ukupno, osvojio je 51. titulu u karijeri, odnosno 22. na turnirima Masters serije.

On je posle velike borbe u finalu turnira u Majamiju savladao vršnjaka Endija Mareja 18. put u njihovih 26 mečeva. Obojica su imala mnogo uspona i padova tokom meča, ali je Đoković dokazao da je bez premca u svetskom tenisu.
Novak je u finišu drugog seta pao, Marej je to iskoristio i izjednačio na 1:1, a onda kao da se Srbin resetovao. Dreknuo je na svoj boks posle brejka Mareja za 6:4 u drugom setu, zbog toga ga je sudija opomenuo, pa su se Srbin i arbitar posvađali.
Đoković je dokazao da je dominantan u svetskom tenisu. Ponovo je pokazao da je znatno bolji od Mareja i igrački i fizički i mentalno. Servis nije služio nijednog finalistu, po broju vinera su bili približno isti, ali je Britanac napravio 11 neiznuđenih grešaka više i upravo je taj parametar presudi pobednika.
Novak Đoković - Page 11 Dokovic-majami-foto-ap-1428258895-634905 Foto: Fonet
"Ovo je izvanredan početak godine za mene. Marej je danas bio dobar, ali nije imao sreće... Bila je to velika borba. Ovo je jedan od boljih turnira na turu sa velikom tradicijom, divan grad, hvala publici što je došla. Drago mi je da sam ga još jednom osvojio", rekao je Đoković
Marej je posle meča rekao:
"Utisak mi je da sam se približio Novaku. Bio sam umoran u trećem setu, nisam mogao više. Majami je posebno mesto za mene, jer četiri meseca godišnje provedem ovde, pa ću doći sledeće sezone da popravim utisak".
Potvrdio je Đoković dominaciju u svetskom tenisu osvajanjem tri najveća turnira u godini, Australijan opena i oba Mastersa, u Indijan Velsu i Majamiju.
Novak će u ponedeljak zabpočeti 161. nedelju na vrhu ATP liste čime će se izjednačiti sa Rafaelom Nadalom na vrhu "večne liste", dok je u toj kategoriji neprikosnoven Rodžer Federer (302 nedelje).

Očekivalo se da će se rovovska borba iz prva dva seta nastaviti u trećem. Međutim, Đoković se digao poput Feniksa iz pepela posle "pada" u finišu drugog seta, zaigrao je prepoznatljivim stilom, potpuno preuzeo inicijativu i ispoljio superiornu mentalnu i fizičku snagu, što je na kraju i presudilo. Dobio je set sa nulom, a posle dva sata i 50 minuta podigao je ruke u vis.

 uvodu drugog seta obojica su u po jednom gemu zapretili da će napraviti brejk, ali u tome nisu uspeli. Igrali se ravnopravno u nastavku, serveri su relativno lako osvajale gemove, sve do desetog gema. Đoković je delovao kao da ga je umor savladao, pa je Marej napravio brejk bez izgubljenog poena za izjednačenje u setovima.

Dva puta je Marej pravio brejkove, dva puta ga je Đoković stizao, pa je pobednik seta odlučen u taj-brejku, u kome nije bilo mnogo neizvesnosti. Novak je dobio prva četiri poena i tu prednost znalački sačuvao do kraja - 7:3.

Zanimljivo je da su sva četiri brejka napravljena u gemovima u kojima su serveri bili na sunčanoj strani terena.
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 6 Apr - 0:10

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmco1oAGW61s71ls4o3_540
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 6 Apr - 0:10

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmco1oAGW61s71ls4o4_540
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 6 Apr - 0:11

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmcfyrxicE1s71ls4o2_540

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmcfyrxicE1s71ls4o8_540

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmcfyrxicE1s71ls4o7_540
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 6 Apr - 0:12

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmcp3rcmeI1sz6cszo3_400

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmcp3rcmeI1sz6cszo4_400
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pon 6 Apr - 0:12

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmco1oAGW61s71ls4o1_540
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Uto 14 Apr - 22:02

Majstorije na šljaci: Pogledajte Novakovu maratonsku razmenu

Novak Đoković - Page 11 598974_djokovic-foto-tanjug-ap_ff

Novak Đoković uspešno je odigrao prvi meč na šljaci ove sezone pošto je u drugom kolu mastersa u Monte Karlu savladao Alberta Ramosa sa 6:1, 6:4. Iako je ubedljivo savladao rivala, bilo je i poteza za uživanje, na obe strane.

U jednoj dugoj razmeni, dobro su se rastrčali i Novak i Ramos, koji je na kraju prešao u potpunu ofanzivu nakon drop šota, ali ni napadi sa mreže nisu bili dovoljni da se savlada Novak. Najbolji teniser sveta je vratio duboko u polje, a onda i naterao rivala da pogreši.













Novak Đoković - Page 11 4285547593


Novak Đoković - Page 11 2lwq2yh


Novak Đoković - Page 11 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Uto 14 Apr - 22:41

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmrgwgUggg1szaph4o1_1280
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Uto 14 Apr - 22:43

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmt693ctbU1szaph4o6_1280

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmt693ctbU1szaph4o5_1280

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmt693ctbU1szaph4o2_1280

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmt693ctbU1szaph4o1_1280

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmsxmtHe2S1qdqc4eo2_540
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Uto 14 Apr - 22:46

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmqx912u5H1t5gv0zo1_500
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pet 17 Apr - 11:04

Novak Đoković najbolji sportaš svijeta

Novak Đoković - Page 11 Djokovic_daviscup_hrvatska_tenis_hina

Najbolji svjetski tenisač Novak Đoković, Etiopljanka Ganzebe Dibaba i njemačka nogometna reprezentacija dobitnici su godišnje nagrade Laureus u prestižnim kategorijama za najboljeg sportaša, sportašicu i ekipu godine.
Svečana dodjela nagrada ove je godine održana u Šangaju. Novak Đoković je po drugi put dobio ovu nagradu, a sportskog je "Oscara" zaradio i 2012. godine. Đoković je pobijedio Lewisa Hamiltona, Cristiana Ronalda, Renauda Lavilleniea, Marca Marqueza i Roryja McIlroya.
 
Sjajna etiopska srednjoprugašica Ganzebe Dibaba, svjetska dvoranska rekorderka na 1500 i 3000 metara, postala je slavodobitnicom po prvi put, a pobijedila je u konkurenciji Tine Maze, Serene Williams, Li Na, Valerie Adams i Marit Bjoergen.
 
Po prvi je put Laureus završio i u rukama njemačke nogometna reprezentacija.
 
Za povratnika godine izabran je južnoafrički ragbijaš Schalk Burger, a umirovljena kineska tenisačica Li Na dobila je nagradu za iznimno postignuće. Australski vozač formule 1 Daniel Ricciardo nagrađen je za najveći napredak. Akcijskom osobom godine proglašen je Alan Eustace koji je u listopadu 2014. postavio svjetski rekord u slobodnom padu skočivši s visine od 41.419 metara.
 
U konkurenciji sportaša s invaliditetom Lauresa je odnijela Tatyana McFadden, trostruka zlatna paraolimpijka iz Londona 2012. i prošlogodišnja pobjednica njujorškog maratona u konkurenciji sportaša u kolicima.

(Index.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pet 17 Apr - 14:51

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmvq08DmTn1sllw2oo1_500

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmvq08DmTn1sllw2oo2_500

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmvq08DmTn1sllw2oo3_500

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmvq08DmTn1sllw2oo4_500
Novak Djoković je po drugi put proglašen za sportistu sveta.Pehar i priznanje mu je lično uručila Princeza od Monaka Charlene., supruga Princa Alberta.Da bi shvatili koliko je bila počastvovana i oduševljena tom čašću,da mu uruči priznaje,pogledaj te komentar sa jednog sajta:
Because Princess Charlene never smiles, never looks happy or even shows emotions…
Bravo Nole,divim ti se i zahvaljujem,što nas i našu zemlju tako lsivno pretstavljaš u svetu!
Nazad na vrh Ići dole
sav@

VIP
VIP

sav@

Muški
Poruka : 13899

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 08.08.2011


Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610Pet 17 Apr - 15:21

Novak Đoković - Page 11 Tumblr_nmwylcAKf21szaph4o1_540
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Novak Đoković - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 11 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Đoković
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Novak Đoković - Best of VIDEO
» Novak Đoković i Jelena Ristić čekaju bebu
» Vesti iz Tenisa
» GODINA KRALJA
» Novak Radonić
Strana 11 od 26Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Tenis-