Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pažljivo ako on zaradjuje manje!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pažljivo ako on zaradjuje manje!   Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Sat610Ned 17 Feb - 21:38

dusajuca ::
u sustini mislim da dominantnije osobe ne moraju obavezno biti sposobnije i zato sam i trazila osobu koja ce ici ravno uz mene i gde cemo se medjusobno dopunjavati.
A neee, nisam mislila na dominantniju osobu, već na osobu koja zna šta i kako. Koja uliva sigurnost, na koju ću ja da se oslonim, a ne on na mene ili da budemo jedno drugom međusobni oslonac, a ne da ja budem stub svega..Ne znam sada da li sam dobro objasnila...Laughing
Znači, odgovara mi osoba koja mi parira u svemu..., ali ipak da on bude malo ''jači''.Tako nekako...
Inače, potpuno se slažem sa tobom. Dominantnije osobe ne moraju biti i sposobnije. Nažalost, mnogo često se može sresti muškarac koji ima tako dobru ''žvaku'' Laughing jak na rečima, a tanak na delu....Laughing Treba prepoznati...
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pažljivo ako on zaradjuje manje!   Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Sat610Uto 8 Apr - 17:28

To zna da napravi kompleks muškarcima jer samostalne i uspešne žene su poveći zalogaj za mušku sujetu.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pažljivo ako on zaradjuje manje!   Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Sat610Sre 9 Apr - 0:13

Pametnome ne smeta, a budala će uvijek naći neki razlog za novi kompeks.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pažljivo ako on zaradjuje manje!   Pažljivo ako on zaradjuje manje! - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pažljivo ako on zaradjuje manje!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Testira seksi igračke i masno zaradjuje
»  Najprljavije stvari koje dodirujemo svaki dan!
» Profesionalna orijentacija - Kako odabrati zanimanje
» Pazljivo kupujte poklone
» Pažljivo birajte tanjire: Izbegavajte posuđe s melaminom
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-