Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Perspektiva iz Haosa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 

Ocene Haos Foruma
Extraordinaran 10
Perspektiva iz Haosa I_vote1052%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 52% [ 12 ]
Odličan 5
Perspektiva iz Haosa I_vote1022%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 22% [ 5 ]
Vrlo dobar 4
Perspektiva iz Haosa I_vote104%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 4% [ 1 ]
Osrednji 3
Perspektiva iz Haosa I_vote100%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 0% [ 0 ]
Nije loš 2
Perspektiva iz Haosa I_vote109%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 9% [ 2 ]
Ništa mi se ne sviđa 1
Perspektiva iz Haosa I_vote100%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 0% [ 0 ]
Ovo i nije Forum 0
Perspektiva iz Haosa I_vote1013%Perspektiva iz Haosa I_vote11
 13% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 23
 

AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Pon 2 Jan - 18:23

Dakle, ideja je došla pojma nemam odakle (ako se ko pre mene setio, neka pardonira). Jednostavno sedimo ovde svakoga dana, pišemo, družimo se ... Jednom rečju, prijatno nam je jer da nije zašto bismo inače bili ovde? Perspektiva iz Haosa 2400465566

Otuda potreba (naravno, moja Perspektiva iz Haosa 3949300393) za jednom anketicom u tom smislu.


Napomena** Ko bude glasao za zadnja dva neka se čuva mračnih sokaka iza ponoći Perspektiva iz Haosa 171535810 Perspektiva iz Haosa 3690083436
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Pon 9 Jan - 11:37

Ako glasam biće da se hvalim.. Perspektiva iz Haosa 3845856932
Ako ne glasam biće da sam nezainteresovana .. Perspektiva iz Haosa 3845856932
Glasala sam ..pa nek bude šta biti mora Perspektiva iz Haosa 2677949636 Perspektiva iz Haosa 4285547593

Ozbiljno..Haoss je dobar forum, atmosfera je idealna, forumaši dobri ljudi , tema ima mali milion , naravno može bolje..uvek može bolje ali da sam prezadovoljna dosadašnjim uspehom ... jesam Perspektiva iz Haosa 2294901356
Hvala vam svima što ovo mesto činite idealnim za razgovor, zabavu i druženje Perspektiva iz Haosa 675700275 Perspektiva iz Haosa 621099257 Perspektiva iz Haosa 4285547593










Perspektiva iz Haosa 4285547593


Perspektiva iz Haosa 2lwq2yh


Perspektiva iz Haosa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 11 Jan - 22:59

Meni forum ne treba da "ubijem" vrijeme. Mogu ga ubijati na puno različitih načina. Ali mi treba da sretnem drage ljude s kojima sam se na neki divan način zbližio da su postali dio moga života. I kada nisam na forumu misli mi često ovamo skrenu, pa se pitam što se dešava. Pa pogledam na mobu mail, na kome dobivam izvještaj o postovima. Ako je otvorena tema "Moram nešto da kažem" ili "Kako se danas osećate", odmah znam da su Rubi ili Morg na forumu. Cool
I za vas druge imam znakove raspoznavanja. Tako da znate. Cool
Ovdje se i zabavim, i nasmijem, i pošalim.
A bogami, nešto i naučim. study

Uglavnom, ne znam kako bi bez vas.
Mogao bi.
Ali ne bi bilo tako zanimljivo.
I veselo. Perspektiva iz Haosa 3690083436










love


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Ned 26 Maj - 18:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Uto 24 Jan - 11:37

Morgoth Bauglir ::



Napomena** Ko bude glasao za zadnja dva neka se čuva mračnih sokaka iza ponoći Perspektiva iz Haosa 171535810 Perspektiva iz Haosa 3690083436

happy ........dok ti zmuris i cekas puj-pike .... happy ..... ostali se ludo skrivaju iz svake rubrike,citaju svrljaju,pustaj muziku i dodaj gas happy .. ja glasala Happy neplasim se mraka....... cool
Nazad na vrh Ići dole
promaja

Elita
Elita

promaja

Muški
Poruka : 2101

Godina : 61

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 30.07.2012

Raspoloženje : 5+


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Uto 31 Jul - 17:08

glasao sam ovako Perspektiva iz Haosa 520100624pa tek sam 2 dana ovde ..???
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 25 Mar - 17:19

Čista petica.. sa dobrom perspektivom. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Čet 26 Mar - 19:31

I ja sam glasovao za odlican 5. E sad da koja forumsaica barem gacice ili BH ostavi tu na forumu glasao bi naravno za Extraordinaran 10  happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 31 Avg - 19:45

Rekao bih da je ovaj forum postao i više nego Extraordinaran, zahvaljujući svima nama koji smo se potrudili da ga održimo u vrhu i koji to još uvek radimo
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Pon 19 Dec - 5:47

Najvisa ocena, tako zaista mislim i tako 
se i osecam, kada sam ovde. happy










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Uto 20 Dec - 18:03

Malko je posustao u zadnje vreme ali ... ima nade da se izvadi. Sve u svemu, još je desetak dana da sve ostane iza i da se okrene novi list happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Uto 20 Dec - 18:15

Forum nikada nije ni zastao a kamoli posustao,forum je bogat novogodisnjim medenjacima i novogodisnjim ukrasima happy   forum je toliko okicen clanovima,temama da je milina doci i uzivati u njemu a pritom se posluziti medenjacima! happy










Perspektiva iz Haosa IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 21 Dec - 11:41

Extraordinaran 10 happy runing
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 21 Dec - 14:42

ja bi bio malo pesnik, ako more  happy


Haoss vam je ko Dunav, koji put viši vodostaj, koji put niži, al da ga zaustavi, ne mere NIKO  mad


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 21 Dec - 15:34

EROTIC MAN ::
ja bi bio malo pesnik, ako more  happy


Haoss vam je ko Dunav, koji put viši vodostaj, koji put niži, al da ga zaustavi, ne mere NIKO  mad


happy
Erco , sve cesce imas divne momente... Odlicno receno! happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 11 Jan - 20:16

forum koji ima ankiankiEmelielanamalalilaneno ponoć,   neće nikad nestati  happy


bez namere da ikog podcenim ili uvredim, svi izostavljeni uključujući i mene smo isto Haoss happy


svima koji ovde dodju s ružnim namerama ima da bude jasno da protiv ovih ljudi ne mogu ništa. ništa. happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Pon 16 Jan - 9:41

EROTIC MAN ::
forum koji ima ankiankiEmelielanamalalilaneno ponoć,   neće nikad nestati  happy


bez namere da ikog podcenim ili uvredim, svi izostavljeni uključujući i mene smo isto Haoss happy


svima koji ovde dodju s ružnim namerama ima da bude jasno da protiv ovih ljudi ne mogu ništa. ništa. happy
Potpisujem
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Čet 26 Jan - 17:25

Sinoc sam citala stare postove...i procitala sam kako Eni kritikuje Blekija da ne bude negativan,tako cu i janovde prokomentarisati blekija,da je sve kako Bleki kaze Haossa odavno ne bi bilo.
Hvala EROTIC MAN,pored tebe  i tvojih predivnih reci podrske,postova,tema ovaj forum ce ziveti dugo.










Perspektiva iz Haosa IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sub 15 Jul - 18:07

Ekstra   10
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Sre 4 Okt - 14:50

Black Wizard ::
Rekao bih da je ovaj forum postao i više nego Extraordinaran, zahvaljujući svima nama koji smo se potrudili da ga održimo u vrhu i koji to još uvek radimo



dabogda da ti uvek falimo, gde god da jesi  happy


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610Čet 30 Nov - 13:11

Uvek bogatiji za clanstvo ,pa i sa postavkama tako.Osvezenje svakog puta kad dodjem.Nazalost jos ne mogu redovno,ali uvek sam prijatno iznenadjen i sam dobijam poneko novo perce da se sa vama vinem,bolje! happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Perspektiva iz Haosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Perspektiva iz Haosa   Perspektiva iz Haosa Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Perspektiva iz Haosa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Perspektiva
» Teorija haosa
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-