Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zaklana Čeljad (srpski death metal)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34298

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610Sre Nov 23, 2011 2:27 pm

Zaklana Čeljad (srpski death metal) Evo5000-mask



Death metal bend iz Srbije koji peva na srpskom jeziku. iako deluju kao vrlo zajebani i natripovani momci (sudeći po spotovima na prvi pogled) njih ne treba shvatiti ozbiljno. odnosno, oni se ne trude da budu ozbiljni, jednostavno se zajebavaju uz death metal.

Spot za "drobiću ti kičmu" više govori od teksta. na veoma dobar način su spojili slike sa mitinga Slobodana Miloševića, imitirali političare na bini i iznabrajali najpoznatije teroriste iz Afrike, Latinske Amerike i Azije, plus dodatak dnevnik.

Što se tiče spota i pesme "mika upao u šamotnu peć" tekst govori o (doduše na veoma čudan, uvrnut i bez imalo filozofije) onome što svakodnevno možeš pročitati u crnoj hronici - žena ubila pijanog muža na spavanju i tome slično. isto, tako je i sam spot mini horor film, onaj najsiromašniji. ma gore-autori bi bili oduševljeni, a mene i mnoge druge koji ne slušaju metal je nasmejao, kriminalni su za medalju.

Imaju i spot za pesmu "panonski govnar", koja je prozivka Đoleta Balašaveća. i iskreno, koliko god ljudi voleli đoleta, ima dosta onih koji ga ne vole baš zbog njegovog konstantnog proseravanja (što za vreme bombardovanja, što zbog dosta njegovih pesama koje mnogima idu na živce). ne kažem da je to njihovo pljuvanje opravdano, ali svako ima pravo da iskaže svoje mišljenje.

I najvažnija stvar za sam bend i njihovu muziku - oni su parodija napaljenih death metal bendova. na najbolji način pokazuju kako se neki bendovi i fanovi tog pravca ponašaju, ali i kako ih neki ljudi vide. momci sasvim solidno sviraju, sa tehničke strane nisu Joe Satrianii, ali nisu ni za bacanje, tekstovi nisu filozovski već uvrnuto - smešni, kao i teme svih pesama. i hajde reci mi da bend preti nazivom albuma "ni sam ne znam kako sam osnovnu školu završio".

Članovi benda su:

Gasmaska - vokal
Dr. Separator - gitara
Majlo - bas gitara
Vazopresor - bubnjevi
Dr. Trepanator - vokal

Svi nose maske, na sajtu Metal Archives se navodi samo da su iz Srbije, ne i iz kog mesta. sve to još više deluje kao aludiranje na sve one bendove koji stavljaju bilo kakve maske ili šminku (ne zbog umetničke slobode, već zbog najobičnijeg tripovanja).


Izvor nepoznat


**Napomena**

Bend nije nestvaran, nažalost oni postoje i nažalost imaju album iza sebe i nažalost album je objavljen.

Kritičari napominju da su oni samo parodija na "napaljenike" death metal muzike, a da li to zaista jesu, prosudite sami iz priloženog materijala:



Lirika 01


Lirika 02

Lirika 03

Lirika 04
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610Sub Apr 14, 2012 3:41 pm











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610Sub Apr 14, 2012 3:42 pm











love
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610Pet Mar 15, 2013 11:07 pm

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610Pet Mar 15, 2013 11:08 pm

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610Sre Jun 05, 2019 11:35 am

Black Wizard ::
.............Death metal bend iz Srbije koji peva na srpskom jeziku..............


Srpski jezik: Rrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrghaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooorrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggghhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zaklana Čeljad (srpski death metal) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaklana Čeljad (srpski death metal)   Zaklana Čeljad (srpski death metal) Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaklana Čeljad (srpski death metal)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Srpski rep sa srpski brend
» BLACK METAL
» Sludge metal
» Gothic metal
» Heavy metal
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Muzika :: Biografije Muzičkih Izvodjača-