Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Završni Masters turnir u Londonu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Završni Masters turnir u Londonu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Završni Masters turnir u Londonu   Završni Masters turnir u Londonu - Page 2 Sat610Sub 26 Nov - 15:38






Nadal: Bio sam umoran

Završni Masters turnir u Londonu - Page 2 00063238


Rafael Nadal nije uspeo da se plasira u polufinale završnog Mastersa u Londonu. U direktnom duelu za drugo mesto u Grupi B španskog tenisera savladao je Francuz Žo-Vilfred Conga. Nadal je kao jedan od razloga za poraz naveo umor.

- Izgleda da sam uneo manje strasti, verovatno zbog umora. Sada mi ostaje da nastavim sa treninzima, kako bih bio savršeno pripremljen za početak sezone 2012. Kraj ove sezone nije bio lak za mene i teško je da to prihvatim. Za narednu godinu motiv i želja će sigurno postojati, a ako to ne bude dovoljno moraću i to da prihvatim - rekao je Nadal koga uskoro očekuje i finale Dejvis kupa protiv Argentinaca.

izvor:sportal.rs
Nazad na vrh Ići dole
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Završni Masters turnir u Londonu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Završni Masters turnir u Londonu   Završni Masters turnir u Londonu - Page 2 Sat610Sub 26 Nov - 15:43


Đoković: Sramota me je da pogledam statistiku


Završni Masters turnir u Londonu - Page 2 00063167


Novak Đoković je u 75. meču u ovoj sezoni, u kojoj je postao prvi na ATP listi poražen po peti put. Najboljeg srpskog i svetskog tenisera u meču drugog kola završnog Mastersa u Londonu savladao je David Ferer. Posle okršaja u areni "O2" Đoković je bio veoma nezadovoljan.

- Čestitam Fereru na odličnoj igri. Ovo je najgori meč koji sam odigrao ove godine. Imao sam mnogo neiznuđenih grešaka, nisam bio dobar i to je činjenica. U ovakvim momentima znate da morate da odigrate najbolje što možete. Nisam bio dobar ni u meču sa Berdihom, ali sam nekako uspeo da uđem u ritam u drugom setu. Za ovaj meč jednostavno nemam reči. Ništa mi nije uspevalo - objasnio je Đoković koji je imao čak 33 neiznuđene greške.

- Sramota me je pogledam statistiku. Još jednom čestitam protivniku koji je odigrao odlično, ali znate, ja nisam bio na terenu. Igrao je pametno i menjao ritam. Nije padao u igri, bio je koncentrisam i borio se za svaki poen. Odličan je igrač i zaslužio je da pobedi - rekao je Đoković koji će u petak igrati protiv Janka Tipsarevića.

Plasman Đokovića u polufinale nije siguran, a da bi u tome uspeo trebalo bi da pobedi Tipsarevića. Sve varijante plasmana u polufinale iz grupe A možete da pogledate OVDE. U jednoj varijanti mu odgovara i poraz od kolege iz reprezentacije.

- Bez obzira na kombinatoriku moraću da odigram barem 50 odsto bolje u sledećem meču - zaključio je Đoković.

izvor:sportal.rs
Nazad na vrh Ići dole
 
Završni Masters turnir u Londonu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» MASTERS TURNIR PARIZ
» Turnir u Pekingu
» Završni tom trilogije o demonima
» ATP turniri Masters serije
» Koncerti i nastupi u Srbiji i regionu
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Tenis-