Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Čet 7 Avg - 23:50

A koliko sam ih imala do sada?

Ne racuna se kvantitet vec kvalitet...o bivsima sve najbolje.Sadasnji poslednji i prvi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Čet 7 Avg - 23:55

Abu Dabi ::
happy 

Malo sam se u napadu skromnosti netočno izrazio, pa sam sebe gurnuo u prvi plan.  Embarassed  

Pravo pitanje za dame glasi:


Vaš partner je spavao s par vaših frendica.  [You must be registered and logged in to see this image.]

Da li je to zaista važno?  [You must be registered and logged in to see this image.]


Skromnost ti je jača strana.  happy 


Moj partner nikad nije spavao sa njima. happy  cool 

A posle mene, baš me briga, nije mi važno.  happy
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:02

Ne znam ja odem na WebCam gledam devojke maze se i nikada ne pitam sa koliko si spavala  happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:24

S-L_007 ::
Ne znam ja odem na WebCam gledam devojke maze se i nikada ne pitam sa koliko si spavala  happy

Misliš da su one uopšte ikada i spavale s nekim?  happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:33

Shadow ::


Misliš da su one uopšte ikada i spavale s nekim?  happy 

Kladim se da jesu  Laughing     imaju velike i razradjene Love Hole  Embarassed  happy  i znaju kao profy sveeeeeee  cool
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:41

Teoriju su izguglale il gledale video prepuruku kako naučiti sajbersex za svega tri minuta  happy happy 



 happy 

nije da mi nije bitno no ne insistiram da znam , volem kad je muško iskusno a kako ga je msm iskustvo stico vežbom teorijom il praksom nea veze , meni je moj naj  Happy 

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:44

A što da je pitanje:

Sa koliko je žena spavala?  affraid 


 happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:45

Sve se to da naučiti  happy ...Mada lično smatram da te verovatno retko ili skoro nikad nemaju seks u rl, čim smatraju da je igranje sa samim sobom zabavnije  Laughing 

Tema: Mislim da su neke informacije apsolutno suvišne , pa tako i ta sa koliko je žena ili muškaraca partner/partnerka spavao/la pre sadašnje devojke ili momka .  happy 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:51

Misliš, neke stvari je bolje ne znati?  happy 

A ako i saznam, da se ne jedim.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 0:55

Zamisli kad popizdiš samo od predpostavki kako bi šandrcno da znaš tačan broj  happy happy happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 1:00

Nema veze, glavno da se broj ne povećava dok je sa mnom.  happy   happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 3:17

Ne zamaram se ciframa, svaka je primila makar jedan  happy    ako ima )( i voli  cool  dovoljno je dobra  happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 4:11

S-L_007 ::
Ne zamaram se ciframa, svaka je primila makar jedan  happy    ako ima )( i voli  cool  dovoljno je dobra  happy
Grešiš dečko. Mnoge ni u 25 nemaju pojma kako "ona muška stvar" izgleda a još manje čemu služi.

I, dosta smo se zajebavali, što bi rekao Aba. Nije ni bitno sa koliko je spavala ranije ako sada spava samo sa jednim. Kao da sam ja svetac pa ću sada njoj da solim pamet. Prvo krećem od sebe - dakle, nemam prava čak ni da joj postavim takvo pitanje.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 8:51

Ne cita se knjiga unazad.Jedino vazno je da je zena svesna sebe ,da uziva u seksu i bude dobra ljubavnica svom partneru zarad zajednickog zadovoljstva.
 
Spavala podrazumeva sex ako sam dobro shvatila pitanje.....

p.s Racuna se i ono sa teme Sta bi ste rekli osobi,,,, resign
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 10:56

Može se to svakako protumačiti. Ako često mijenja muškarce, onda nije zadovoljna ni sa jednim.. I teško da će naletiti na nekog sa kim bi I ostala.. znači, problem je u njoj..
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 12:07

neno@1 ::
Može se to svakako protumačiti. Ako često mijenja muškarce, onda nije zadovoljna ni sa jednim.. I teško da će naletiti na nekog sa kim bi I ostala.. znači, problem je u njoj..
Cekaj malo ti sito sklepao bla bla truc i dijagnoza problem je u njoj.....
Moze biti da voli to ...ali avaj zene to ne bi smele a kada vi to radite onda ste cooll frajeri.Ma vazi bre..
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 13:47

neno@1 ::
Može se to svakako protumačiti. Ako često mijenja muškarce, onda nije zadovoljna ni sa jednim.. I teško da će naletiti na nekog sa kim bi I ostala.. znači, problem je u njoj..
Daj bre neno, još ću da pomislim svašta ataman sam te zgotivio  Rolling Eyes 

To ako stalno menja partnere, ne mora uopšte da znači da joj ne odgovara nijedan što u najveći broj slučajeva i ne znači. Možda je nesigurna u sebe. Možda ima problem da sebe pronađe u seksu pa pokuša sa više njih. Dalje, zašto je pravilo da ostane sa nekim sa kim ima seks?? Gde to piše da tako mora da bude? Veza je jedna stvar, zadovoljstvo jedna sasvim druga. Ukoliko bude srećne ruke, može vrlo lako da nađe i jedno i drugo - i partnera i istovremeno partnera za seksualne igre  happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 14:19

Nisam to ja tek onako "sklepo", niti dao kakvu dijagnozu. Ima žena koje žele da budu voljene, da imaju partnera ali ne "umiju" da ga zadrže. Sa svakim novim partnerom, njeni kriteriji su sve veći I prohtjevniji. Iz tih razloga, mnoge žene ostanu neudate, same, lutajući od "veze do veze" tražeći princa na bijelom konju..
Ima dosta I muškaraca sa tim problemom, da ne bude da je to samo kod žena. A da li je važno sa koliko njih je spavala, već sam napisao.
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 15:06

neno@1 ::
Nisam to ja tek onako "sklepo", niti dao kakvu dijagnozu. Ima žena koje žele da budu voljene, da imaju partnera ali ne "umiju" da ga zadrže. Sa svakim novim partnerom, njeni kriteriji su sve veći I prohtjevniji. Iz tih razloga, mnoge žene ostanu neudate, same, lutajući od "veze do veze" tražeći princa na bijelom konju..
Ima dosta I muškaraca sa tim problemom, da ne bude da je to samo kod žena. A da li je važno sa koliko njih je spavala, već sam napisao.

E ovo je za verovali ili ne ..... resign
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Avg - 16:51

Bolje da ne vjeruješ.. iskreno. Nego da se na neki način uvjeriš u to.. kad bi za prijatelja imala psihologa, tek onda bi ostala otvorenih usta... ovo je tek sitnica. Baaaj!
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Sre 6 Feb - 20:33

mene ne zanima, nikad to nisam pitao, kao ni sa koliko godina je izgubila nevinost. 

ta se pitanja ne pitaju. Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Sre 6 Feb - 22:39

Pa važno je ako su nam iskustva različitih nivoa, može doći do nekompatibilnosti.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Feb - 18:55

ne znači 10:1 ništa.

mogla je da ima deset šonja ili jednog rasturača.  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Feb - 19:51

Da, naučiće te ako već ne znaš...
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610Pet 8 Feb - 20:21

Kad god su me pitali sa koliko sam njih spavala, odgovor je bio: "Nedovoljno!"  happy

happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 6 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Koliko je plakanje ZAISTA zdravo?
» Muško - ženski odnosi
» Kako nas muškarci vide?
» Kozmetika za muškarce
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-