Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Đorđe Balašević

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Ned 4 Dec - 1:28

Đorđe Balašević - Page 7 30w74hi
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Ned 4 Dec - 22:04

Đorđe Balašević - Page 7 106ew6p
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sre 7 Dec - 14:09

Beše to carska godina, prava se moba probrala da ne bi jutra ta banda bi zvezde obrala, a među svim tim šarama i bela žoržet marama...

/Djole
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Pet 9 Dec - 2:18

Đorđe Balašević - Page 7 Balasevic-001










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Pet 9 Dec - 3:03

Đorđe Balašević - Page 7 A8521d344317e90efbd57738f6e48079










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:01

Đorđe Balašević - Page 7 Maxresdefault
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:04

I dugo sam stajao pod njenim prozorom tražeći, kao, nešto po džepovima. A opet, ni na trenutak nisam čuo kako diše u snu, moje pile. Kako diše...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:04

A onda shvatih, na prepad, da te volim k'o nekad. Vreme samo raspiruje plam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:04

Ponekad te nema i sasvim sam izmišljam način da malo smuvam dan.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:04

Ona me voli znam, ok ne suviše al' taman dovoljno da krišom uzdiše kada me tračeri ubace u šemu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:05

A, onda odjednom, raspored mladeža na njenim leđima kao tajna mapa pokazao mi je u koju zvezdu treba da se zagledam i tako...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:05

Nikad ne pričaju o njoj, a ja se ne raspitkivam.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:05

Da ti bar s basamka gledam obraze, kad ih ne smem ljubiti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:05

Lole, imaš li ikoga na svetu ili bi sa mnom na put mogla? Hajde da menjamo planetu, sutra dajem oglas.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:05

Da l' ikad pomisli uz prozor pokisli, il' je sve pomeo vetar? Hej, oči čarne, ispred kasarne
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:06

Odlutaš ponekad i sanjam sam, priznajem ne ide, ali pokušavam i uvek dodje d-moll
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:06

Drugi bi sve imalo smisao, ja bih iz te gužve zbrisao i nikom ne bi bilo jasno šta ja to smeram.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:06

Otad bas ne uzimam svaku sto se pruza. Srce se odupire, pa se privikne. Al' zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža, pa da na kraj sveta iznikne. Ma da se redom postroje odavde do ćoška, nijedna k'o moja Dođoška.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:07

Suviše tajni u očima, u zlatni okov je prstić pao, molio me dugi pogled da je kradem. Dovraga, kafa je gorčila, al' taj sam ukus od nekud znao. Probao sam jednom davno divlji badem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:07

Ukrao mi ljubav lopov, sin doktorov,unuk popov. Odveo je u zemlju bez snegova. U snove mi bosa bane, pripretim joj da zastane, da l' je u snu moja ili njegova?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:07

Jednom sam voleo zbilja, mislim na ljubav pravu, šašavu i silnu, vozio hiljadu milja k'o onaj ružni Francuz u prelepom filmu. Vukle me šine pod točak mašine, al' ona me spasila, sve je druge ugasila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:08

Gledala me jedna ista ti. Ja sam još i mog'o pristati. Al' srce, ono se k'o jare opire. Retko ko do njega dopire.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:08

Još uvek lutam, gde je kraj puta, pamte me mnoge provincijske pruge. Kriju me mračne, jeftine krčme. Noći su ponekad guste i duge. Nestajem tada u nekom svom svetu i menuetu i menuetu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:08

U razdeljak te ljubim jer želim da se zna zbog njega razum gubim, zbog njega nemam sna.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610Sub 10 Dec - 17:08

Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli. Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Đorđe Balašević - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe Balašević   Đorđe Balašević - Page 7 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Đorđe Balašević
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Đorđe Balašević
» Đorđe Balašević 24. maja na Kalemegdanu
» Koncerti i nastupi u Srbiji i regionu
» Đorđe Novković
» Đorđe Andrejević Kun
Strana 7 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Umetnost i Kultura :: Književnost-