Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Bigamija i poligamija-Tabu teme

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Duki Dasa

Član
Član

Duki Dasa

Muški
Poruka : 235

Godina : 59

Lokacija : Bačka Topola

Učlanjen : 28.02.2020

Raspoloženje : Uglavnom dobro


Bigamija i poligamija-Tabu teme Empty
PočaljiNaslov: Bigamija i poligamija-Tabu teme   Bigamija i poligamija-Tabu teme Sat610Ned 8 Mar - 10:32

Kao prvo da napomenem da sa ovim nisam u potrazi za 2,3 il 4-om ženom,imam jednu ali vrednu.

Bigamija i Poligamija koliko mi je poznato kod nas u Srbiji nije dozvoljena,barem ne zakonski, ali verujem da na ovome sajtu ima osoba koje su više upućene u to da li je i kažnjivo.Koliko ja kao laik mogu zaključiti ovo je samo moralno nedozvoljeno ali se ne sankcionoše pa je negde čak verski i dozvoljeno.

Da li bi neko od muških članova ovde mogao podneti teret bigamije ili poligamije(ne mislim u kg) I brinuo se,materijalno obezbedio I ispunio sve bračne dužnosti itd.itd svim svojim suprugama.... a da li bi vi dame I pod kojim uslovima mogle biti No2,3,4...

I još jedno pitanje za lepši pol,šta mislite o Poliandriji koja je raširena kod Eskima i na Tibetu.Poliandrija je inače vrsta bračne zajednice koju sačinjavaju jedna žena i više muškaraca.
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10838

Učlanjen : 28.03.2013


Bigamija i poligamija-Tabu teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigamija i poligamija-Tabu teme   Bigamija i poligamija-Tabu teme Sat610Ned 3 Maj - 11:22

Ako imaš para i ako se žene s time slože, što da ne.  Very Happy










happy 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Bigamija i poligamija-Tabu teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigamija i poligamija-Tabu teme   Bigamija i poligamija-Tabu teme Sat610Pet 30 Okt - 13:49

realno, bigamija a pogotovo poligamija nije zdrava za prosečno potentnog muškarca. ko će to sve da namiri.  Shocked

a još kads se setim DVE TAŠTE!!!!!!!!   happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Bigamija i poligamija-Tabu teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Bigamija i poligamija-Tabu teme   Bigamija i poligamija-Tabu teme Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Bigamija i poligamija-Tabu teme
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Svadbeni običaji širom sveta
» Bočeli: Poligamija je inteligentnija
» Diskriminacije kao tabu tema
» Teme i motivi u slikarstvu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-