Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Sta je za vas prevara?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 14:07

1.Poljubac
2.Svaki telesni kontak
3.Samo sex
4.Misao

Glasam za sex










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 14:15

Pa već poljubac.
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122333

Učlanjen : 06.12.2012


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 14:36

Ph. Act ::
Pa već poljubac.
Od poljupca sve krece happy










Sta je za vas prevara? IoITGbU
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 14:41

Možda čak i misao.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 15:17

Ako si i pomislio ta veza je gotova
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 15:29

malena72 ::
Ako si i pomislio ta veza je gotova

Da nije ovo malo prestrogo? happy

Ajde ovako. Da li može čovek želeti šta će poželeti, tj. ima li kontrolu nad time? Ili se jedina kontrola satoji u tome da li će te misli/želje sprovesti u delo?

Po tvom kriterijumu je 99% veza osuđeno na propast.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 15:32

Valjda je to individualna stvar. Ja zaista smatram ako si pomislio na prevaru da je to pocetak kraja.
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 16:04

Ja ipak mislim da je individualna stvar ne da li će čovek (a kada kažem čovek mislim na ljudsko biće, dakle natpolnu kategoriju) eventualno pomisliti na prevaru nego da li će se toj pomisli odupreti. To je, rekao bih, najbitnije.

Upravo u tome i jeste stvar, čovek vrlo često nema racionalan/svestan uticaj na to šta će mu pasti na pamet. Na rađanje naših misli u ogromnojh meri utiče naše nesvesno, nešto što još uvek loše razumemo i još lošije kontrolišemo.

Ako, recimo, pored mene prođe neka bomba i ja na trenutak pomislim na prevaru jer sam velikim delom kao i svi mi životinja koju isntinkt i milioni godina evolucije nevoljno uslovljavaju na tako nešto, to ne znači da ću to i uraditi, naprotiv. A to svakako ne znači da je to početak kraja veze.

Tvoje merilo je vrlo slično onom Isusovom: "A ja vam kažem da svaki koji pogleda na ženu sa željom, već je učinio preljubu u srcu svom" (Matej, 5, 28). Ali Isus nikada nije video ženu u kratkoj crnoj haljini. Very Happy

Bez želje da negiram tvoju tvrdnju ipak ću reći da je moje iskustvo je drugačije od tvog. Ne samo da opstaju veze sa pomislima na prevaru već uspešno opstaju ponekad i veze gde se prevara desila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 16:11

Znaci ipak je od osobe do osobe. Nisam ni ja to svoje misljenje izvukla iz rukava. Neko licno iskustvo naravno.
Mozda smo razlicito shvatili pitanje u anketi. Ja  tu misao nisam shvatila tako povrsno kao prodjes kraj neke ribe i svasta ti padne na pamet.
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 16:40

OK, ti si onda verovatno mislila na nešto poput predumišljaja ili nečeg sličnog a to je sasvim drugi par rukava.

Meni samo zasmeta kada ljudi postave previsoko letvicu, kada podignu rigorozne kriterijume na max, kad očekuju nerealne stvari od veze. Iz ličnog iskustva (idividualna stvar, evo je opet! Very Happy) ali i iz iskustva mnogih drugih iz svog okruženja pouzdano znam da takve stvari ponajviše samog čoveka sapliću da bude srećan.

Ova poslednja primedba je bila generalna, nije se odnosila konkretno na tebe.
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 16:53

Prevara za mene je pokušaj da se sopstvena sreća gradi na tuđem bolu. To je uvek loša ideja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 17:01

Ja jesam narcis i savrsena  happy happy happy, ali mi ne pada na pamet da postavljam neke kriterijume ljudima oko sebe. To je bilo moje skromno misljenje i doprinos ovoj temi. 
Za sebe mogu da kazem da sam iskeno sretna, da volim i da sam voljena i da mi takve misli u ovoj vezi ne padaju na pamet. 
Meni je drago da mozemo razmijeniti milsljenja bez toga da ih dozivljavamo na neki licni nacin. I bez da ubjedjujemo jedni druge tko je u pravu ,a tko nije.
Ovo ispod je citat mog posta iz jedne druge teme o prevari i moj stav u vezi prevare. Netko bi naravno oprostio, a ja sam na onoj drugoj strani. Evo i zasto.




"Ja na to gledam malo drugacije od tebe. Partner je bar za mene netko s kim djelim sve, i ono dobro i ono lose i sve izmedju toga. I ljubavnik i najbolji prijatelj, netko kome bezuslovno vjerujem, koga volim i postujem.
Kada bi me taj isti partner prevario povod ili razlog bi bio apsolutno, ali bas apsolutno nebitan. Jedino stvar koja bi bila bitna je  da me izdao netko tko poznaje svaku moju tajnu, svaku pregradu moje duse, svaku moju manu i dobru stranu. Da me je izdao netko tko je uvijek trebao da mi cuva ledja.
A za to nema ljeka."
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 17:14

OK, ti si u full Romeo and Juliet modu. It's way above my paygrade. Laughing

Ne, ozbiljno, gledam da i ovakvim stvarima pristupam što je racionalnije moguće. Osoba koja vara gubi osobu koja je voli, osoba koja je prevarena gubi osobu koja je ne voli. Na duže staze očigledno je ko je na gubitku.

I ja ne podnosim iste stvari koje si pomenula. Ubeđeni se ne ubeđuju, zato ja to nikada i ne pokušavam.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Ned 10 Mar - 19:28

U ljubavi teško da radi racio.

Čim ja imam pomisao da bih nekog drugog da smotam,
od te ljubavi više nema ništa.

Muškarcu da prevari je potrebna prilika, a ženi povod.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Sre 8 Maj - 20:25

Lilith ::
U ljubavi teško da radi racio.

Čim ja imam pomisao da bih nekog drugog da smotam,
od te ljubavi više nema ništa.

Muškarcu da prevari je potrebna prilika, a ženi povod.


Tu si se zeznula malo, da te ispravim malo ako smijem.


Zena treba samo jedan slab momenat a muskarcu dobar povod da je prevari.

Recimo zensko kao zensko je jedan muskarac malo, koliko njih sanjaju da imaju sex sa 2-3 muskaraca u jednu noc. Zensko je tesko zadovoljiti u krevetu, osim ako muskarca voli, onda je mozes zadovoljiti kao muskarac.

A muskarac vara samo ako ima povod, recimo njegova draga ne zeli ili nece oralni seks ili nece kad on hoce itd. happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Sre 8 Maj - 22:00

Mandow ::
Lilith ::
U ljubavi teško da radi racio.

Čim ja imam pomisao da bih nekog drugog da smotam,
od te ljubavi više nema ništa.

Muškarcu da prevari je potrebna prilika, a ženi povod.


Tu si se zeznula malo, da te ispravim malo ako smijem.


Zena treba samo jedan slab momenat a muskarcu dobar povod da je prevari.

Recimo zensko kao zensko je jedan muskarac malo, koliko njih sanjaju da imaju sex sa 2-3 muskaraca u jednu noc. Zensko je tesko zadovoljiti u krevetu, osim ako muskarca voli, onda je mozes zadovoljiti kao muskarac.

A muskarac vara samo ako ima povod, recimo njegova draga ne zeli ili nece oralni seks ili nece kad on hoce itd. happy


Naravno da možeš Tony dA me ispravis tj da kažeš svoje mišljenje koje se ne slaže sa mojim, jer tome forum i služi. 

Muškarci mnogo više nagonski i testosteronski reaguju nego što to čine žene. Takva vam je priroda.

Dovoljno je da prođe neka zgodna cica, muškarac mora da pogleda, to je jače od vas..

Naravno da je potrebno nezadovoljstvo u vezi da bi došlo do prevare.

Ali činjenica je da će većina žena ostati verna čak i ako ste loši u krevetu, dok muškarac teško, i sam si to lepo objasnio.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Sre 8 Maj - 22:44

Ako cica neka prodje mi pogledamo da, ali to nije prevara. Pricamo o prevari a ne pogledima i testoronu.

Niste ni vi bolji i vi gledate, samo mi to neprimecemo ili nevidimo. A nemate taj nagonski testeron. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Sre 8 Maj - 22:48

prevara je kad se osetiš da te neko zaebo, izneverio. nema veze na kom polju. ili krevetu.  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Sre 8 Maj - 22:52

Mandow ::
Lilith ::
U ljubavi teško da radi racio.

Čim ja imam pomisao da bih nekog drugog da smotam,
od te ljubavi više nema ništa.

Muškarcu da prevari je potrebna prilika, a ženi povod.


 Zensko je tesko zadovoljiti u krevetu, osim ako muskarca voli, onda je mozes zadovoljiti kao muskarac.

   
Ovo je ključna rečenica. 

Ženu jedino može zadovoljiti muškarac kog voli 
Čak iako i seks nije baš zadovoljavajuć, vecina žena će ipak tu ostati radi ljubavi.
Odmah da se ogradim, ja nisam u toj većini  Very Happy


Tačno je, i mi žene gledamo, ali neprimetno, a vama kad gledate je to nemoguće da sakrijete jer imate periferni vid.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Sre 8 Maj - 22:56

Mandow ::
Ako cica neka prodje mi pogledamo da, ali to nije prevara. Pricamo o prevari a ne pogledima i testoronu.

Niste ni vi bolji i vi gledate, samo mi to neprimecemo ili nevidimo. A nemate taj nagonski testeron. happy

Kad sam rekla nagonski testosteron mislila sam na samu prirodu muškarca.

Vi nagonski gledate lepe žene, jer u njima vidite zdravu ženku koju možete potencijalno oploditi i koja će vam dati zdrav porod.

To je priroda jednostavno , ne radite to svesno, već nagonski i instinktivno.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Čet 9 Maj - 16:53

Lilith ::
Mandow ::
Ako cica neka prodje mi pogledamo da, ali to nije prevara. Pricamo o prevari a ne pogledima i testoronu.

Niste ni vi bolji i vi gledate, samo mi to neprimecemo ili nevidimo. A nemate taj nagonski testeron. happy

Kad sam rekla nagonski testosteron mislila sam na samu prirodu muškarca.

Vi nagonski gledate lepe žene, jer u njima vidite zdravu ženku koju možete potencijalno oploditi i koja će vam dati zdrav porod.

To je priroda jednostavno , ne radite to svesno, već nagonski i instinktivno.

To je u srednjem vijeku mozda bilo tako, danas ne.
Danas muskarci gledaju samo da je imaju kao trofeju.
Oploditi itd. nema muskarac interes, oguli ga do koze ona, djeca alimentacija itd.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Čet 9 Maj - 17:40

Nisi me razumeo Toniška  happy

To su urođeni instinkti i ima ih svaki muškarac.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Čet 9 Maj - 20:10

Ma sve ja razumije, to sto ti sad prolazis to sam prosao prije 15g mislim sa znanjem itd.

Okay je, rijesilo smo definiciju sa tvoje i moje perspektive.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Čet 9 Maj - 20:16

Evo da se vratim temi.

Šta znam, jbt, ja sam tu prestroga.... Prevara je za mene čak i pomisao na drugog.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610Čet 9 Maj - 21:22

Sva sreca pa manipulacija nije prevara. Izmanipuliras partnera/cu svoga/ju i ti si car onda.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Sta je za vas prevara? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je za vas prevara?   Sta je za vas prevara? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je za vas prevara?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje
» Prevara zvana: Flaširana voda
» Deset najcescih prevara na putovanjima
» Deset najčešćih Facebook prevara!
» Vraćanje kilometraže - velika prevara
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-