Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Obavezno vakcinisanje dece

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Obavezno vakcinisanje dece Empty
PočaljiNaslov: Obavezno vakcinisanje dece   Obavezno vakcinisanje dece Sat610Uto 29 Jan - 16:35

Obavezno vakcinisanje dece




zadnjih godina postala moda da se deca ne vakcinišu. nema važno što je obavezno, vakcinisanje je svetska urota farmaceutske industrije i neki roditelji ne vakcinišu decu. zarazne bolesti koje su bile praktično izumrle su se vratile.

rezultat toga imali smo u Srbiji prošle zime, epidemija malih boginja i umrla deca, mislim tridesetak, ispravite me ako grešim.

da li ste vi vakcinisani? vaša deca ako ih imate? protiv ili za obaveznu vakcinaciju?










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
stepski

Član
Član

stepski

Muški
Poruka : 492

Učlanjen : 28.01.2019


Obavezno vakcinisanje dece Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavezno vakcinisanje dece   Obavezno vakcinisanje dece Sat610Sre 30 Jan - 16:21

Obavezna vakcinacija je nužna u društvima sa niskom svešću ljudi. Ovde javno mnjenje u vezi sa ovim izuzetno bitnim pitanjem kroji polusvet tipa Karleuša, Maja Volk, Miroljub Petrović i slični. Takve treba krivično goniti.

Ipak, pouzdano znam da nije lako biti roditelj danas u Srbiji. Zdravstvo kao ogledalo države je u totalnom rasulu i treba baš napraviti (narodski rečeno) leap of faith i rizikovati zdravstvene usluge. No, šta je tu je, alternativa je mnogo gora.

Koga zanima može skinuti .pdf sa zvaničnog sajta UNICEF-a koji je posvećen ovoj tematici...

Kod:
unicef.org/serbia/publikacije/znanje-stavovi-i-prakse
Nazad na vrh Ići dole
 
Obavezno vakcinisanje dece
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Filmske novosti i najave
» Slovo " R " obavezno - azbuka
» Opečete li se u kuhinji ovo obavezno napravite!
» Vaspitavanje dece
» Sprecite gojaznost dece na vreme
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Zdravlje-