Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Ned 23 Jun - 21:47

Smrc!
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Ned 23 Jun - 21:48

Lilith ::
Smrc!
Ljub  kiss
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Ned 23 Jun - 21:49

happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 26 Jun - 22:40

nekima dojadi manipulacija  happy
nekima dojade klanovi  Fuj

nekima dojadi kad majke troje dece i sa 150 postova imaju mišljenje o svemu na forumu  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 26 Jun - 23:14

Ja ne znam ni kako da se obrišem i da 'oću
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 26 Jun - 23:17

ima alat


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTSRHcgBARaJ9-TEo4lhgj5afEMtYvA5Ju_mbmfrglRTaudffcZ



happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 26 Jun - 23:27

Ako neko ne zna, ovo plavo je za brisanje hemijske
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 26 Jun - 23:35

Iz istog razloga zašto najpre prestanu da pišu po istom ...
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sub 10 Avg - 11:18

Obrisu se pa se vrate pose nekog vremena a neki se i ne vrate
Ja ako rešim otići neću se brisati a i ne znam kako se to radi.
Jednostavno ću nestati. .Most neću srušiti možda poželim da se vratim happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sub 10 Avg - 22:27

Enesa ::
Obrisu se pa se vrate pose nekog vremena a neki se i ne vrate
Ja ako rešim otići neću se brisati a i ne znam kako se to radi.
Jednostavno ću nestati. .Most neću srušiti možda poželim da se vratim happy


lepo rečeno, pogotovo poslednja rečenica   happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
J.Newstead

Elita
Elita

J.Newstead

Muški
Poruka : 2430

Godina : 54

Lokacija : u njenom srcu

Učlanjen : 06.07.2019

Raspoloženje : fenomenalno


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sub 10 Avg - 23:44

Enesa ::
Obrisu se pa se vrate pose nekog vremena a neki se i ne vrate
Ja ako rešim otići neću se brisati a i ne znam kako se to radi.
Jednostavno ću nestati. .Most neću srušiti možda poželim da se vratim happy
Nemoj to da radiš. Nije vredno. Nemoj sebi da dozvoliš da budeš hrana gorima od sebe jer to nikad sama sebi nećeš moći da oprostiš  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Uto 3 Sep - 21:54

moje iskustvo sa drugih foruma je da se ljudi obrišu kad su razočarani stanjem i odnosima na forumu koji ih dovedu u situaciju da više ne žele da ih se s istim povezuje. brisanjem žele da se zaštite i uklanjaju svaki trag svog postojanja i delovanja na forumu. 

na haossu je čini mi se priča malo drugačija.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 4 Sep - 20:49

EROTIC MAN ::
moje iskustvo sa drugih foruma je da se ljudi obrišu kad su razočarani stanjem i odnosima na forumu koji ih dovedu u situaciju da više ne žele da ih se s istim povezuje. brisanjem žele da se zaštite i uklanjaju svaki trag svog postojanja i delovanja na forumu. 

na haossu je čini mi se priča malo drugačija.  Cool

Obrazlosi to drugacije, nekontam sta zelis stime reci.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Čet 5 Sep - 21:35

Tony ::
EROTIC MAN ::
moje iskustvo sa drugih foruma je da se ljudi obrišu kad su razočarani stanjem i odnosima na forumu koji ih dovedu u situaciju da više ne žele da ih se s istim povezuje. brisanjem žele da se zaštite i uklanjaju svaki trag svog postojanja i delovanja na forumu. 

na haossu je čini mi se priča malo drugačija.  Cool

Obrazlosi to drugacije, nekontam sta zelis stime reci.  happy



koji deo ti nije jasan?  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
J.Newstead

Elita
Elita

J.Newstead

Muški
Poruka : 2430

Godina : 54

Lokacija : u njenom srcu

Učlanjen : 06.07.2019

Raspoloženje : fenomenalno


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Čet 5 Sep - 21:53

EROTIC MAN ::
na haossu je čini mi se priča malo drugačija.  Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Icon_cool

Ne malo nego mnogo.

Sa Haoss-a se brišu očigledno zbog privatnih razočarenja ili povrede sopstvenog ega; onda se dotičnima čini da je sredina glavni razlog njihovog odlaska a ustvari ne vide očiglednu istinu - da su sami razlog svojih odlazaka  happy


Ovo je forum, nije realnost, lakše je izlaziti na kraj sa ljudima ovde nego sa ljudima u svakodnevnoj rutini. Ovde se mogu ignorisati sve osobe koje ne pašu, ovde se ljudi mogu sačuvati od zlih uticaja sredine ... potrebna je samo jaka volja i brisanje naloga ne rešava ništa; u mnogim slučajevima samo još više pogoršava postojeće stanje  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Čet 5 Sep - 22:18

J.Newstead ::
EROTIC MAN ::
na haossu je čini mi se priča malo drugačija.  Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Icon_cool

Ne malo nego mnogo.

Sa Haoss-a se brišu očigledno zbog privatnih razočarenja ili povrede sopstvenog ega; onda se dotičnima čini da je sredina glavni razlog njihovog odlaska a ustvari ne vide očiglednu istinu - da su sami razlog svojih odlazaka  happy


Ovo je forum, nije realnost, lakše je izlaziti na kraj sa ljudima ovde nego sa ljudima u svakodnevnoj rutini. Ovde se mogu ignorisati sve osobe koje ne pašu, ovde se ljudi mogu sačuvati od zlih uticaja sredine ... potrebna je samo jaka volja i brisanje naloga ne rešava ništa; u mnogim slučajevima samo još više pogoršava postojeće stanje  Laughing



happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 11 Sep - 18:40

EROTIC MAN ::
Tony ::
EROTIC MAN ::
moje iskustvo sa drugih foruma je da se ljudi obrišu kad su razočarani stanjem i odnosima na forumu koji ih dovedu u situaciju da više ne žele da ih se s istim povezuje. brisanjem žele da se zaštite i uklanjaju svaki trag svog postojanja i delovanja na forumu. 

na haossu je čini mi se priča malo drugačija.  Cool

Obrazlosi to drugacije, nekontam sta zelis stime reci.  happy



koji deo ti nije jasan?  happy


Pises da na Haoss forumu je prica drugacija kao na drugim forumima, to objasni malo obsirnije ako je moguce.
Sta je drugacije na Haossu? Nemoras roman pisati u par rijecima ako nije tesko.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 5 Feb - 14:06

znam par ali ne s Haossa koji su se obrisali jer su im se brisale novopostavljene teme, zaključavale stare bez obrazloženja, proračunato brisali postovi.......

ljudima dojadilo da troše mentalnu i svaku drugu energiju a da se na njima iživljava neka nedozrela primitivna osoba i obrisali se. Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 21 Okt - 20:03

aaaaa, vidi teme, skroz sam zaboravio na nju.   happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 21 Okt - 20:11

ima raznih brisanja, ali mislim da je svako brisanje s foruma trenutak slabosti ili neke krize.
mislim da se forumašice i forumaši koji stvarno vole neki forum i bar neku osobu na njemu ne brišu, a ako se i obrišu to nije za uvek, već se vrate nakon nekog vremena.

najveća slabost mi je  kad ljudi ocene da na forum potroše previše vremena, a nisu jak karakter da to vreme foruma lepo doziraju pa se obrišu.

radikalno.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 21 Okt - 20:13

Ponovo se pojavljuju dupli nickovi...Bice zabave ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Ned 5 Dec - 15:06

neki se obrišu zbog reinkarnacije.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Pet 24 Dec - 18:03

EROTIC MAN ::
znam par ali ne s Haossa koji su se obrisali jer su im se brisale novopostavljene teme, zaključavale stare bez obrazloženja, proračunato brisali postovi.......

ljudima dojadilo da troše mentalnu i svaku drugu energiju a da se na njima iživljava neka nedozrela primitivna osoba i obrisali se. Laughing

Par njih nije kolektiva, jedan dio u redu.

Stvar u tome je da ima pojedinaca da vole da forum propadne kao i koji to nezele. Ali u tome nelezi problem. Problem je da ovi koji su pasivni dozvoljavaju takvu situaciju u stvari atmosferu na forumu jednom. Bio to Haoss ili bilo koji drugi. Narod je sit i to je to. Internet je veliki, ima drugih zanimljivih stvari koji covjek moze provesti svoje slobodno vrijeme.

Ako covjek prekine aktivnost u bilo kojem smislu, pocinje da rdja. Svi mi moramo umrijeti jednog dana, tako ce i ovaj forum kao i 1000 drugih. Zivimo sada i sutra, na nama lezi.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Ned 26 Dec - 14:39

Tony ::
EROTIC MAN ::
znam par ali ne s Haossa koji su se obrisali jer su im se brisale novopostavljene teme, zaključavale stare bez obrazloženja, proračunato brisali postovi.......

ljudima dojadilo da troše mentalnu i svaku drugu energiju a da se na njima iživljava neka nedozrela primitivna osoba i obrisali se. Laughing

Par njih nije kolektiva, jedan dio u redu.

Stvar u tome je da ima pojedinaca da vole da forum propadne kao i koji to nezele. Ali u tome nelezi problem. Problem je da ovi koji su pasivni dozvoljavaju takvu situaciju u stvari atmosferu na forumu jednom. Bio to Haoss ili bilo koji drugi. Narod je sit i to je to. Internet je veliki, ima drugih zanimljivih stvari koji covjek moze provesti svoje slobodno vrijeme.

Ako covjek prekine aktivnost u bilo kojem smislu, pocinje da rdja. Svi mi moramo umrijeti jednog dana, tako ce i ovaj forum kao i 1000 drugih. Zivimo sada i sutra, na nama lezi.


dobro si primetio, stvarno sam uveren da ima ljudi  koji vole da neki forumi propadaju i da na forume dolaze s namerom da im urade štetu ako mogu.

ne mislim na tebe, da se odmah razumemo.    happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610Sre 27 Apr - 14:07

ima i slučajeva kad neko mnogo lupeta pa kad postane svestan šta je svega istovario na forumu od srama i neugode se obriše.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?   Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma? - Page 6 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Poznato lice ili Gost? Zašto se ljudi obrišu s foruma?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto se ljudi boje klovnova?
» Meteoropatija
» Zašto ljudi rado izgaraju na poslu?
» Zašto ljudi ostaju u nesretnim vezama?
» Zašto neki ljudi crtaju bolje od drugih?
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-