Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Jesi li žena bez srca?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Jesi li žena bez srca? Empty
PočaljiNaslov: Jesi li žena bez srca?   Jesi li žena bez srca? Sat610Pon 9 Jul - 10:45

Manipuliranje osjećajima nije samo muška privilegija. I ženska liga ima dostojne igračice . Neke žene će pokušati kopirati muški stil i izigravati bezosjećajne osvetnice, kad dođu u situaciju da vrate lopticu gadu koji ih je povrijedio. Međutim, muškarci nisu sazdani od istog materijala kao žene. Muškarac može uživati u seksu i kasnije neće nazvati ženu s kojom je proveo noć, jer ona nije u njegovom srcu, ona je samo bila predmet njegovog zadovoljstva. Žene su osjetljivije, i svijet je pun žena koje plaču nakon burne i vruće noći s tajanstvenim ljubavnikom, jer nisu shvatile razliku između seksa i vođenja ljubavi.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Neke žene pokušavaju kopirati crnu udovicu, pauka koji nakon snošaja jede svog partnera, pa će igrati ulogu hladne istrebljivačice. Zamisli sebe u stanju patnje i poniženja nakon što shvatiš da onaj kome si dala sve, nije mislio ni osjetio isto. Nije dovoljno plakati i imati ispade bijesa, takva situacija zahtjeva hladnu osvetu kako bi i on na svojoj koži osjetio ono što ti osjećaš.


Ovo su izjave nekih žena, kako su reagirale nakon bolnih prekida:


„Pokupila sam tipa na autostopu. Vodili smo ljubav iste večeri, ali nisam mu dala svoj broj. „
„Otišla sam u stan s tipom kojeg sam jedva poznavala. Nakon seksa, rekla sam da ne želim više ništa imati s njim.“
„Iskoristila sam svog prijatelja za seks, a kasnije je proširio trač da sam kučka.“


Ako se želiš ponašati kao crna udovica nakon seksa, ovo su pravila:


Pogledaj ga u oči i zapamti da je njegova svrha tebi pružiti zadovoljstvo.
Nemoj ga poslije zvati jer će se tvoji osjećaji umiješati i izgubit ćeš objektivnost.
Nemoj biti ljubomorna jer on nije tvoja ljubav.
Nasmij se kad ga vidiš, reci bok ili hvala, ali nemoj ulaziti u dublji razgovor s njim.
Nemoj pričati okolo o njemu, jer se priča može okrenuti protiv tebe.



Neke žene su racionalne pa mogu kontrolirati svoje osjećaje prema potrebi. Ako si tako osjetljiva da ne bi mogla ubiti ni komarca bez grižnje savjesti, seks bez obaveza nije za tebe. Uloga rospije je za ženu čvrstog karaktera, onu koja je svjesna posljedica svojih postupaka.


Katarina je bila romantična, i kad ju je njen bivši, Marijan, iznenada ostavio tražila je savjet od najbolje prijateljice Helene. Helena joj je predložila da vodi ljubav s Marijanom, ali iz osvete. Prema planu, Katarina je trebala napustiti Marijanov krevet rano ujutro, prije nego se on probudi. Poslije, kad bi je Marijan nazvao samo bi mu trebala blokirati pozive i društvene mreže.


Prvi dio plana je sproveden u djelo, Katarina je vodila ljubav s Marijanom. On ju je još uvijek želio iako je već našao novu djevojku. Rano ujutro Katarina je počela plakati i tražiti zagrljaj, a Marijan joj je bešćutno rekao da se zaljubio u drugu i da je njihov seks bio čin oproštaja. Tako je Katarina, umjesto osvete, dobila dvostruku dozu poniženja.
Ako nisi igračica, nemoj sudjelovati u igri. Samo zato jer si gledala Sharon Stone i Lindu Fiorentino u ulozi fatalnih zavodnica koje motaju muškarce oko malog prsta, ne znači da će isto upaliti i u tvom slučaju. Ako ne možeš zaboraviti bivšeg onda radije pusti vrijeme neka učini svoje, jer ćeš u suprotnom samu sebe povrijediti. Osim toga, nemoj kriviti sebe što ga nisi uspjela poniziti i natjerati ga da požali. Ti si emocionalno biće i netko drugi će to znati cijeniti. Tvoja romantična priroda je možda bila prepreka u prethodnoj vezi, ali u sljedećoj možda bude prednost, jer postoje muškarci koji će znati prihvatiti ženu poput tebe.


Napisao/la Kristina Gallo
Nazad na vrh Ići dole
 
Jesi li žena bez srca?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jesi hrabar, ali nisi nešto pametan
» Ili jesi ili nisi - Činjenice o seksualnoj privlačnosti
» Jesi li pronašla svoju karmičku ljubav?
» Kako smuvati devojku?
» Za sve žene slomljenoga srca
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-