Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 O ljubavi su rekli .....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:47

Na početku ljubavi, ljubavnici govore o budućnosti, a kad je ona na izmaku, govore o prošlosti."
André Maurois
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:47

Nemojte ostajati u vezi u kojoj nećete moći biti ono što jeste“ – Oprah Winfrey
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:47

"Kad se otvaramo, ti meni a ja tebi sebe... Kad se utapamo, u mene ti a u tebe ja... Kad nestajemo, ti u mene, a ja u tebe... Tek onda si ti ti, a ja sam ja." - Nepoznato
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:48

Dakle, neće biti lako. Biće jako teško. Moraćemo raditi na nama svaki dan, ali želim raditi, jer želim tebe. Želim te cijelu, zauvijek, ti i ja, svaki dan…“ – Ryan Gosling, „The Notebook“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:48

"Najbolja vrsta ljubavi je ona koja probudi dušu i tjera nas da tražimo više, zapali vatru u našim srcima, a umu pruži mir. To je ono što si ti meni dala, a nadam da ću to i ja tebi moći pružiti, zauvijek ..." – Ryan Gosling, „The Notebook“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:49

."Deset puta se rastajali i opet ostajali ganuto oduševljeni sto je samo jedna takva ljubav na svijetu:naša."

M.Selimovic
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:49

“Biti s tobom, to je poput šetnje u kristalno jasno jutro – osećaj da neupitno pripadaš tu.” – E. B. White
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:50

"...Crtam sliku tvoju u pijesku.

Nestaješ pod udarima vjetra i ovaj put...

Ako ponovo zavolim, otjeraću sve oblake, zagristi toplinu i prestati čekati.

Puste su moje obale, na njima nema sreće.

Distanca među nama zaklanja sunce.... ako ponovo zavolim, neću moliti, neću sanjati, samo ću ljubiti..."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:50

"...U svitanju sam izgubljen, ne znam šta dan nosi. Tvoje oči...tvoju haljinu...Gledamo li u istu zvjezdu nekad ? Budem li našao sve dijelove da ponovo sklopim srce, možda ti i oprostim..možda te i potražim. Negdje s druge strane tamne vode koju smrt nosi, ako ništa, naću snage da oprostim, bez pitanja: što si otišla ? Negdje s druge strane tamne vode tuga neće nositi ime tvoje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:51

..Ako ikada izabereš mene, ubraću ti riječ u pamučnom jutru i ostaviti je u pjesmi bez imena..Ako ikad izabereš mene.."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:51

"I know what I want, because I have it in my hands right now. You..."


P.S. I love you
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:52

Sumnjaj da zvezde su vatre žar, sumnjaj da sunce nebo ophodi, sumnjaj da istina laže je, al ne i u to da volim te ja." William Shakespeare "Hamlet"
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:53

Nedostaješ mi od prvog trenutka kad sam te vidio.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:54

"...Probudila se nježnost u meni, probudila je jedna lijepa misao,
možda i nije samo jedna, možda je dvije, pet, šest...deset; nebitno je skroz.


Sad bih rado pričala gluposti na njegove uši,
sad bih se rado smijala držeći svoje ruke oko njegovog vrata...


Morat ću ovu djetinju raznježenost držati u sebi do novog svitanja, poslije ću lahko..."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:55

'Najgore je kad smo nekome sve po malo. Nit' smo ništa, nit' smo sve.'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:56

'Saznao sam, eto, sad, na kraju svega, da me nije zaboravila. I ne znam da li mi je drago, jer je tužno. Često me pominjala, znači da je mislila o meni.'

Meša Selimović
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:56

Bila je savrsena, cisto olicenje seksa koji te izludjuje, i ona je to znala. Igrala je na tu kartu i pustala te da patis'

Bukowski
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:56

'Često poželim tvoj hod, ali ne bih ga pratio. U daljini kao da si ti, i vidim sebe kraj tebe. Možda sam lud, jer davno sam shvatio da ti za mene nisi tu. A ja još uvek okušavam čudo na mestu naših susreta.'
Momo Kapor
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:57

A ja sam cuteci grizao usne, dok bivsi snovi po sobi lete,i nisam znao sta da joj kazem, sav bespomocan ko malo dete'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:57

Muškarci ne mrze žene onoliko koliko viču na njih, niti žene vole muškarce onoliko koliko ih slušaju i trpe.
Dušan Radović
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:57

Ljubav je aktivna briga za život i razvitak osobe koju volimo.
Nezrela ljubav kaže: Volim te jer te trebam. Zrela ljubav kaže: Trebam te jer te volim.
Erih From
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:58

'Jedva cekam da opet mislim da sam te zaboravio.'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:58

.. između nas je bilo više hemije nego što je ima u celom periodnom sistemu ..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:58

Čudo se sastojalo u tome što je svoju ljubav rasipnički razbacivala i poklanjala, a ona se nije tanjila ni umanjivala. To je bio nepresušni izvor koji se punio iz srca: presušiće kad i srce prestane da kuca. Uvjerili su se u to bezbroj puta."
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610Sre 27 Jun - 16:59

Svijet u kome je sigurno voljeti jeste svijet u kome je sigurno živjeti.
― Serena Anderlini-D'Onofrio
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi su rekli .....   O ljubavi su rekli ..... - Page 12 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
O ljubavi su rekli .....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Što bi rekli bivšima?
» O ženama su rekli..
» Psi !
» O muškarcima su rekli ..
» Rase mačaka
Strana 12 od 33Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-