Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Mujo i Haso

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Čet 9 Maj - 16:03

Ulazi Mujo pijan u kafić i viče s vrata:
Sretna Nova Godina svima!
Konobar ga pogleda preko oka:
Budalo pijana, koja Nova Godina, tek je listopad!
Pijanac zatetura i primi se za glavu:
Ajoj! Žena će me ubiti! Nikad tako kasno nisam došao kući s proslave!










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 8:41

Svira Mujo klavir. Dođe Haso i pita ga: 'Kako možeš svirati kad ti je jučer umrla Fata?'

'Pa zar ne vidiš da sviram samo na crnim tipkama!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 8:42

Sreli se Mujo i Haso u gradu. Haso ostane iznenađen kad ugleda da Mujo nosi naušnice, pa ga pita: 'Mujo, pa od kad ti nosiš naušnice?'

Mujo uzdahne: 'Od kad ih je Fata našla u autu.'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 8:44

Mujo se žali Hasi: 'A jest zeznuto ovo pomicanje satova!'

'Pa zašto, Mujo?'

'Umjesto u krevetu, jutros mi se digao u tramvaju!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 8:59

Dobio Mujo blizance. Dođu oni kući, a susjed pita: 'Jesu jednojajčani ili dvojajčani?' 'Ovaj je dvojajčani, a ovo je cura', kaže Mujo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 8:59

Svađaju se Mujo i susjeda. Kaže njemu susjeda: 'Da ste kojim slučajem moj muž, sipala bih vam otrov za štakore u piće!' 'A da ste vi kojim slučajem moja žena, ja bih ga i popio!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:01

Mujo se vraća kući i kaže Fati: 'Dobio sam na lutriji!'

'Koliko?'

'Oko 100.000 eura.'

Fata na to dobije srčani udar i padne mrtva, a Mujo kaže: 'Kad te ide, onda te ide!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:01

Došao Mujo kod liječnika. Nakon što ga je pregledao doktor mu kaže: 'Na žalost, moram Vam reći da ćete živjeti još godinu dana.'

'Ma, od čega, doktore? Od čega ću živjeti još godinu dana?'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:03

Uhvatio Mujo zlatnu ribicu. Kaže on njoj: 'Kupi mi novi Audi!'

'Hoćeš na kredit ili na lizing', pita ribica.

A Mujo će: 'A hoćeš ti na ulje ili na mast?'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:03

Dolazi prodavač usisivača kod babe na vrata: 'Evo, imamo nove...'

Prekida ga baba: 'Nemam ja novaca, sinko!'

'Ma, samo mala demonstracija', uđe on i iz vreće istrese gomilu balege babi na tepih:

'Ako usisivač ovo ne pokupi do zadnje mrvice, ja ću to pojesti!'

'E Boga mi hoćeš, sinko, meni su jučer isključili struju!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:05

Mujo i Haso švercaju tvorove preko granice. 'Mujo, a gdje ćemo sakriti tvora?'

'U gaće, naravno.'

'Nemoj u gaće - smrdi!'

'Ma, baš me briga – nek' krepa!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:05

Ulazi Mujo u kafić i vikne na sav glas: 'Ljudi, dobio sam tri sina! Dok je moja žena bila trudna, čitala je 'Tri mušketira'' Na to Haso naglo ustane, odjene jaknu, plati i krene prema izlazu. Mujo ga zaustavi i pita kamo će, a Haso mu odgovori: 'Moram pod hitno kući. Moja žena čita 'Ali Babu i 40 razbojnika'!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:05

Mujo se u par godina braka s Fatom udebljao. Kad je prešao sto kilograma pošalje ga Fata doktoru. Doktor ga pregleda od glave do pete i na kraju mu kaže: 'E moj Mujo, ovako ćemo - moraš jesti deset deka špinata, dva tvrdo kuhana jaja, čašu jogurta, pet deka posnog sira i šnitu integralnog kruha.

Mujo kimne glavom i upita: 'Dobro, doktore, samo mi recite - to uzimam prije ili poslije jela?'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:06

Dolazi Mujo ranije nego obično kući i Fata brzo sakriva svoj vibrator, a zatim ga pita: 'Otkud ti ovako rano?'

'Ma, dobio sam otkaz. Moje radno mjesto zamijenila je neka mašina...'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:06

Došao čovjek kod doktora. U nosu mu je mrkva, u lijevom uhu krastavac, a u desnom banana. 'Doktore, što nije u redu sa mnom?'

'Pa, vidite, vi se nepravilno hranite.'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:07

'Bio simpozij pivara, pa u pauzi išli ljudi nešto popiti. I sad, predstavnik Heinekena naruči Heineken, onaj iz Tuborga naruči Tuborg, onaj iz Stelle naruči Stellu, samo Irac iz Guinnessa naruči Pepsi. Pitaju ga ostali: 'Pa dobro, kako možeš na simpoziju pivara naručiti Pepsi?'

'Ma... Kad nećete vi pivu, neću ni ja.'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:18

Mujo stoji pred automatom za gazirana pića, ubacuje kovanice i vadi limenke. I tako Mujo nastavi raditi dok se netko iz kolone koja se stvorila iza njega ne oglasi: 'Oprostite, gospodine, jeste li gotovi? I mi smo žedni!'

A on odgovori: 'Dok Mujo dobiva, Mujo igra!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:18

Pričaju Mujo i Haso: 'Joj, kakav mi je vic ispričala tvoja Fata jučer!'

'Čekaj malo, kad si se ti vidio s mojom ženom? Nije mi ništa rekla.'

'Ma, sreli smo se slučajno u autobusu. Ali koji vic! Kad mi je ga je ispričala skoro sam pao sa kreveta od smijeha!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:19

Sjedi Mujo u kafiću i pije pivo. Kad je popio pola flaše, potjeralo ga na zahod, pa razmišlja kako da ode na WC, a da mu netko ne popije pivo. Nakon nekog vremena se sjeti i napiše na komadiću papira 'pljunuo sam u pivo', pa ga ostavi pokraj svog pića i ode na toalet. Kad se vratio iz WC-a nađe još jedan papir pokraj svog, a na njemu piše: 'I ja sam'.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Pon 23 Sep - 9:19

Ode Mujo u restoran i sjedne za švedski stol i počne jesti. Stiže konobar i kaže mu: 'Oprostite, gospodine, ali to je švedski stol.'

A Mujo mu odgovara: 'Ma, nema problema, prijatelju, kad stignu Švedi, ja ću odmah ustati!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Uto 24 Sep - 13:08

Kako je Mujo otkrio da ga Fata vara?
Nakon što se preselio još uvijek je imao istog poštara.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Uto 24 Sep - 13:09

Fata je rodila i Mujo sav sretan gleda svog sina u krevetiću među svim ostalim bebama i kaže: 'Ma, pogledajte ga! Sliči na mene!'A babica sa strane mu odgovara suosjećajno: 'Što da se radi? Važno je da je živ i zdrav!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Uto 24 Sep - 13:09

Došao Mujo u policiju prijaviti da je Fata nestala, a tamo već jedan čovjek prijavljuje nestanak svoje žene Katarine. Pita policajac kako izgleda Katarina, a čovjek odgovara: 'Duge noge, plava, velike grudi...'
Policajac se okrene Muji: 'A vaša Fata?'
'Ma, zaboravi Fatu! Idemo tražiti Katarinu!'
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Čet 17 Okt - 7:10

Kaže Mujo Fati :
-Zamisli Fato,već šest dana ležim u štali kraj krave očekujući da se oteli i ništa !?
Govori Fata:
-Kada te vidi pored sebe,sigurno misli da se već otelila!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610Čet 17 Okt - 8:07

Kaže Mujo Fati :
-Zamisli Fato,već šest dana ležim u štali kraj krave očekujući da se oteli i ništa !?
Govori Fata:
-Kada te vidi pored sebe,sigurno misli da se već otelila!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Mujo i Haso  - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mujo i Haso    Mujo i Haso  - Page 18 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Mujo i Haso
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 18 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Humor-