Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ovako izgleda najlepša žena na svetu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovako izgleda najlepša žena na svetu  Empty
PočaljiNaslov: Ovako izgleda najlepša žena na svetu    Ovako izgleda najlepša žena na svetu  Sat610Pet 8 Sep - 9:07

Naučnici utvrdili da ovako izgleda najlepša žena na svetu ..

Ovako izgleda najlepša žena na svetu  Naucni10

Da li ste čuli za Florens Kolgejt? Verujemo da niste jer ona nije poznata manekensa ili glumica, već obična devojka koja radi u prodavnici u gradiću Dover na obali mora. Ali, da li ste znali i da je Florens najlepša devojka na svetu po mišljenju naučnika? Ova devojka nije ni slutila kako će joj se život promeniti kada je na nagovor prijatelja, poslala svoju fotografiju na takmičenje za najlepše lice Velike Britanije.

Ovako izgleda najlepša žena na svetu  Naucni11

Ovo takmičenje je imalo jednostavna pravila: bilo je potrebno da devojke pošalju fotografiju svog lica bez šminke, dok je takmičenje bilo zabranjeno za sve devojke koje su imale korekcije na licu kao što su istetovirane obrve, podignute jagodice ili napumpane usne.

Na takmičenje se prijavilo preko 8000 devojaka, a lice Florens Kolgejt ispunilo je 99% postavljenih zahteva od strane naučnika. Po pravilima zlatne proporcije, rastojanje između zenica mora biti 46% širine lica od jednog do drugog uveta - Florens ije imala 44%; razmak između očiju i usta mora biti trećina dužine lica - Florens ima razmak od 32,8%.

Florens je nakon pobede na takmičenju dobila brojne poslovne ponude i postala je jedno od najtraženijih lica na bilbordima širom zemlje. Ipak, nju je najviše obradovala ponuda za besplatne studije koju je oberučke prihvatila. Osim što je prirodno lepa, Florens je dokazala i da je pametna i mi joj želimo svu sreću u daljem životu.


Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ovako izgleda najlepša žena na svetu  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovako izgleda najlepša žena na svetu    Ovako izgleda najlepša žena na svetu  Sat610Čet 19 Jul - 14:39

Mislim da kod nas i vas ima puno lipsih djevojka. 
Meni ta likica nije nista bas posebno lipa, vidila sam puno lipsih od nje, bez iti malo sminke, pogotovo na moru sad kad nam dokaze iz Bosne i Srbije djevojke, cak bi rekla da su mi najbolje iz Beograda, brate mili ovi ovamo tukci samo mogu da zinu i da slinu koliko su lipe a jednostavne i opustene, volim ih sludati na moru kako pricaju.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ovako izgleda najlepša žena na svetu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Iza kulisa
» Ovako treba da izgleda CV!
» Ovako izgleda neveran muškarac
» Fantastično:Ovako Beograd izgleda svemircima!
» Najlepša devojčica na svetu!!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti-