Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 8 Jan - 3:35

vas dvojica jos niste prestali mljeti  resign resign resign happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Čet 3 Maj - 23:56

Da imaju udoban jastuk happy
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Čet 3 Maj - 23:58

Ono sto je meni vazno to danas nije IN, tako da kad bih rekla, smatrali bi me ludom. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Sub 30 Jun - 13:37

Ocigledno je happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pet 27 Jul - 22:05

Udobnost kreveta i rastresitost jastuka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pet 27 Jul - 22:28

Da ne hrče i prdi.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Uto 11 Jun - 11:58

Debeo novčanik i dug jezik  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 359565

Učlanjen : 29.03.2018


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Uto 11 Jun - 12:36

neno ::
Debeo novčanik i dug jezik  happy happy

Džaba mu jezik i debeo novčanik ako nema dužinu.   happy  happy   happy happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Uto 11 Jun - 12:43

Emelie ::

Džaba mu jezik i debeo novčanik ako nema dužinu.   happy  happy   happy happy

Ko misli na novčanik i jezik??  Laughing    happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 359565

Učlanjen : 29.03.2018


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Uto 11 Jun - 12:45

neno ::
Emelie ::

Džaba mu jezik i debeo novčanik ako nema dužinu.   happy  happy   happy happy

Ko misli na novčanik i jezik??  Laughing    happy happy happy

     Wink   happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 21:53

Najvažnije im je da ga vole....barem meni je to najbitnije.

Bez ljubavi nema dobrog seksa.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:10

Lilith ::
Najvažnije im je da ga vole....barem meni je to najbitnije.

Bez ljubavi nema dobrog seksa.
Nemoj da mešaš babe i žabe ...

Ljubav je osećanje. Seks je zadovoljstvo. Jedno s drugim nema veze ...
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:12

Ne mogu da imam seks sa nekim kog ne volim.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:14

retke su one koje oće da priznaju lepririće, ali ne u stomaku, već malo niže happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:18

Pa vidi, da sam se kresala svaki put kad sam osetila lepririce dole, noge bi mi više gledale u plafon nego sto bi zemljom hodale....jbt, samokontrola.

Ja sam dama, a ne landara.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:21

Lilith ::
Pa vidi, da sam se kresala svaki put kad sam osetila lepririce dole, noge bi mi više gledale u plafon nego sto bi zemljom hodale....jbt, samokontrola.

Ja sam dama, a ne landara.



happy happy happy

pa dobro, nisam ja mislio SVAKI put kad se osete leptirići, ali mislim da bez donjih leptirića nema seksa  runing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:23

Naravno da nema.


Ali najbolji seks je sa nekim kog voliš i u kog imaš poverenja.


Poslednji izmenio Lilith dana Pon 24 Jun - 22:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Pon 24 Jun - 22:31

To je sve individualna stvar. Very Happy

Moje licno misljenje je: cool

Kod neobaveznog seksa bitan im je osmeh, oci,sirina ramena ... A kada frajera smatraju dobrim izborom za vezu usmeravaju svoju paznju na sve sto kaze. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aca

Elita
Elita

aca

Muški
Poruka : 1366

Lokacija : Kod kuće

Učlanjen : 29.06.2019

Raspoloženje : Surfujem po živcima


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 19:03

Nisam žensko ali mislim da je to vezano za godine i iskustvo žene. Nije isto kod klinke, devojke i žene.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 20:20

I nekad kad sam bila klinka, a i sada mi je bitno da ga volim....To je na prvom mestu, pa deset mesta praznih, e onda ide poduži spisak  happy
Nazad na vrh Ići dole
aca

Elita
Elita

aca

Muški
Poruka : 1366

Lokacija : Kod kuće

Učlanjen : 29.06.2019

Raspoloženje : Surfujem po živcima


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 20:35

Pa jeste Lilith ali kao klinka su ti se svidjale druge stvari u odnosu na sada.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 20:36

Jeste..prva stavka ostala, a ostale se menjale...Istina !
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 20:39

aca ::
Pa jeste Lilith ali kao klinka su ti se svidjale druge stvari u odnosu na sada.

Sa godina se menjaju,higijena,duzina,sirina i tako to happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 20:40

Ja sam samo s godinama postala perverznija....  happy   affraid happy
Nazad na vrh Ići dole
aca

Elita
Elita

aca

Muški
Poruka : 1366

Lokacija : Kod kuće

Učlanjen : 29.06.2019

Raspoloženje : Surfujem po živcima


Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610Ned 30 Jun - 20:43

Vas dve stvarno obećavate.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?   Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je ženama najvažnije kada odlučuju da li će da spavaju sa muškarcem?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Narcizam "ubija" muškarce?
» Samo ovakvi muškarci su vredni vaše pažnje!
» Gde deca spavaju
» Ljudi spavaju svuda
» Egzit: Novi Sad je svet!
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-