Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Više neću gubiti vreme misleći na tebe

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Empty
PočaljiNaslov: Više neću gubiti vreme misleći na tebe    Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Sat610Čet 9 Feb - 21:52

Dosta mi je da se pitam hoćeš li me nazvati. Kad telefon zvoni, više ne želim da si ti s druge strane.


Dosta mi je čekanja tvojih poruka, tvog izvinjenja i čekanja da se pojaviš kako bi mi pokazao da ti je stalo do mene.
Dosta mi je čekanja.

Dosta mi je gledanja tvojih slika i toga da mi nedostaješ, više ne osećam potrebu biti tamo gde si ti i više ne čekam trenutak da naletimo jedno na drugo kako bismo našoj vezi dali još jednu šansu.
 
Dosta mi je da tražim sudbinu da nas spoji.
Dosta mi je da se mešam u bolje planove koje Bog ima za mene.
Dosta mi je toga da se pokušavam setiti stvari koje voliš kako bih ih mogla raditi i stvari koje ne voliš kako bih ih mogla izbegavati. Više nemaš mesto u mojoj glavi. Više nemaš mesto u mom srcu.
Dosta mi je da te se stalno sećam.
Dosta mi je toga da gubim svoje vreme dok mislim „šta ako“ ili „možda ovo i ono“. Dosta mi je toga da krivim tvoj posao, porodicu ili pogrešno vreme. U tebi je problem.

Dosta mi je toga da mislim da je problem u meni.
Definitivno je u tebi.
Ako ne misliš da je neko poseban, ne govoriš mu to i ne trudiš se da se on tako oseća.
Ne ophodiš se s nekim ljubazno kako bi bio okrutan.
Ne deliš intimne tajne i priče kako bi postao nekome stranac.
Ne gledaš nekog kao da ga voliš ako ništa ne osećaš.
Ne lažeš nekome ko je uvek iskren prema tebi.

Dosta mi je toga da razmišljam šta je pošlo pogrešno i šta sam mogla učiniti da to ispravim.
Dosta mi je  toga da pokušavam složiti komadiće u praznu sliku.
Ništa te ne može sprečiti kad nešto ne želiš i ni zbog čega se ne možeš predomisliti ako sam tako ne odlučiš.
Dosta mi je toga da mislim kako ćeš me se zauvek sećati.
Dosta mi je toga da mislim kako nisam kao druge.

Ljudi poput tebe ne vide dubinu, ne cene lepotu i ne vole ranjivost.
Ljudi poput tebe žele lov, izazov, igrice i stalnu pomutnju jer žele samo ono što ne mogu imati.
Ali ljudi kao ja nisu za to, prošla sam to, odavno odrasla i ne treba mi neko da me uverava u nešto.
Sigurna sam u sebe.
Dosta mi je pridonositi tvojim nesigurnostima. Dosta mi je toga da mislim kako si bolji od mene.

Izvor: Zdrava i sretna
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Empty
PočaljiNaslov: Re: Više neću gubiti vreme misleći na tebe    Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Sat610Čet 9 Feb - 22:23

Lepo receno:

Ljudi poput tebe žele lov, izazov, igrice i stalnu pomutnju jer žele samo ono što ne mogu imati.
Ali ljudi kao ja nisu za to, prošla sam to, odavno odrasla i ne treba mi neko da me uverava u nešto.
Sigurna sam u sebe.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Empty
PočaljiNaslov: Re: Više neću gubiti vreme misleći na tebe    Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Sat610Sre 15 Feb - 14:42

e kad bi ljubav bila jednadžaba. rešiš, proveriš i ne misliš više na nju. ljubav je "boljka" koja kad te uzme pod svoje uzme ti telo, dušu i tvoje misli. nema tu kontrolisanja, ljubav je jača od tebe i tvog razuma. ne možeš tu ništa. moli boga da je uzvraćena i da ćeš isplivati.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Empty
PočaljiNaslov: Re: Više neću gubiti vreme misleći na tebe    Više neću gubiti vreme misleći na tebe  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Više neću gubiti vreme misleći na tebe
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ni s tobom, ni bez tebe
» Iza kulisa
» Što me više ''bije'' ja ga više volim !
» Pošalji mi razglednicu, neću SMS, po azbuci
» Sve za tebe , draga!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-