Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Empty
PočaljiNaslov: Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj    Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Sat610Pon 23 Jan - 14:21

Znam da si zauzeta i možda nemaš vremena za vezu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nisi osoba kojoj je veza prioritet. Možda si jednom pokušala i nije ti uspelo. Zato si se okupirala drugim stvarima koje su važnije.


Ali znam i da su samo izgovori koje sebi govoriš.
Uprkos tome što si zauzeta, i ti i ja znamo da ti nešto nedostaje. Emotivni ljudi trebaju druge i znam koliko te to plaši.
Bojiš se nekoga pustiti unutra.
Misliš da će te neko ostaviti ili otkriti drugima tvoje tajne ako srušiš svoje zidove. Bojiš se pustiti svakoga ko ti nije prijatelj. Zato odguruješ ljude.

Ali znam da duboko u sebi to želiš.

Jedini razlog zašto guraš ljude i bežiš toliko često je zato jer želiš da neko savlada izazove koje mu postaviš. Želiš da ti neko dokaže da te zaslužuje.
Znam koliko se bojiš biti povređena…
Srušila si zid u prošlosti. Verovala si pogrešnim ljudima. Previše si plakala kad nije bilo vredno. Znam da ne želiš biti povređena. Znam da vidiš ranjivost kao svoju slabost. Znam koliko si snažna jer je bilo trenutaka kad nisi bila snažna.

Ali znam i koliko mrziš sama spavati.

Vrtiš se u krevetu koji je prevelik za jednu osobu i ne sećaš se kad je pored tebe bio neko ko je želeo ostati. Nešto jako važno ti nedostaje u životu i u redu je da to priznaš. U redu je reći da želiš upoznati nekoga i želiš vezu. To nije znak slabosti.
To je znak da si ljudsko biće.
Znam kako je praviti se da te ne smeta.
Ali nikada to nećeš priznati. Koliko god se trudiš uveriti druge da ti je bolje samoj i važnija ti je karijera, pokušavaš uveriti i sebe.

Međutim, zavidiš svakom zaljubljenom paru koji prođe pored tebe.
Veseliš se danu kad ćeš ti biti na tom mestu, ali nekako to ne možeš zamisliti. Čini se da su svi osim tebe u vezi pa se trudiš pomiriti se s tim.
Radije bi bila sama nego u lošem društvu.
Nemoj pristati na ništa manje. Nisi u prošlosti i nikad nećeš. Sećaš se kako je biti s nekim i osećati se kao da si sama.

Ali te želim podsetiti na jednu stvar…

Zaslužuješ ljubav više od ikoga.

Jednog ćeš dana upoznati nekoga i on će ostati bez obzira na to što ćeš se svim silama truditi da ga oteraš. Srušiće tvoje zidove i pustićeš ga u svoj život. Videće tvoju najgoru stranu i svejedno će ostati. Svađaćete se, a on neće otići dok to ne rešite. Jednog dana ćeš shvatiti da nisi slaba ako nekoga trebaš. Ljubav te osobe će ti dati snagu. Jednog dana ćeš upoznati nekoga ko te zaslužuje.

Jednog dana ćeš naučiti ponovno voleti i otvoriti svoje srce. Tada će se ono isceliti.

Izvor: Zdrava i sretna
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj    Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Sat610Pon 23 Jan - 16:32

happy

Odlicna tema, dobar tekst!










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj    Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Sat610Pon 23 Jan - 16:37

malalila ::
happy

Odlicna tema, dobar tekst!
Hvala kolegice.. dvoumio sam se oko postavljanja ove teme, jer nisam bio siguran kako će se shvatiti. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj    Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Tebi, koja misliš da ti je bolje samoj
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koja krvna grupa najbolje, a koja najgore podnosi stres?
» Misliš da si bolji od nindže?
» Misliš da si SAVRŠENA, a nemaš dečka? Evo zbog čega te izbegavaju!
» Misliš da je dobar auto dovoljan?
» Ogrebi, blago tebi!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-