Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ovo su znaci da je na vas bačena kletva

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Pet 2 Dec - 21:14

U knjizi koja se kroz vekove bavi okultizmom nabasali smo na deo koji se odnosi na kletve, odnosno kako ih prepoznati i zaštiti se od njih.

Ovo su znaci da je na vas bačena kletva 2rc8l90

Naravno, ovi znakovi se mogu povezati s raznim psihičkim i fizičkim stanjima i životnim fazama i situacijama i nikako se ne smeju uzimati kao deo potencijalne kletve već kao kuriozitet i praznoverje.
Tekstovi o kletvama najčešće nabrajaju ovih osam stanja kao potencijalne znakove i tvrde da ukoliko je kod vas prisutno četiri ili više stanja da postoji velika mogućnost da vas je neko prokleo.
1. Nagli gubitak enerije: Ako ste nekad pucali od snage, bili prepuni života i energije, a odjednom ste potonuli i više nemate volje za ničim može biti jedan od znakova.


2. Finansijski gubici: Ukoliko su vas iznenada pokosili financijski gubici, ukoliko ste izgubili mnogo u nekim ulaganjima ili ste se odjednom iz stabilne financijske slike našli u bezizlaznoj situaciji.
3. Učestali problemi u ljubavi: Nekad ste bili u stabilnim ljubavnim vezama i odnosima, ali u zadnje vrijeme su iza vas samo ljubavni brodolomi, razvod, gubitak volje za ljubavlju i seksom.
4. Noćne more: Iznenada ste počeli sanjati čudne i zastrašujuće stvari. Izuzetno su uverljive i uglavnom vas dosta opterećuju. To mogu biti snovi o vašoj smrti, zmijama, škorpijama i padovima s velikih visina.
5. Crno znamenje: Ukoliko vam je netragom nestao omiljeni komad vašeg nakita ili se neobjašnjivo pokidao, to može biti znak kletve.


6. Loša sreća: Ovo je nešto što mnogi doživljavaju subjektivno, ali ako ste zaista u velikoj crnoj seriji i sve se okreće protiv vas, to može biti loš znak.
7. Neobjašnjiv bol: Ako češće nego ikad pre osećate bol u telu koju ne možete objasniti, pogotovo u donjem delu leđa, stomaku pa čak i nogama, a lečnici ne mogu otkriti koji je razlog.
8. Problemi sa spavanjem: Iznenada se budite po noći, dugo ne možete da zaspete, preznojavate se tokom noći, a nikad ranije niste imali problema sa spavanjem, može biti znak da vas je netko „uhvatio na zub“.
Tekstovi o kletvama spominju da se napadi događaju u tri talasa, svaki od njih će biti sve jači i jači. Stoga ukoliko se pronađete više od četiri navedena znaka, knjige savetuju da razmislite o skidanju kletve.
Ipak, još jednom valja napomenuti da svi ovi znakovi mogu povezati s brojnim životnim situacijama i stanjima i da ih treba uzeti s velikom dozom rezerve i isključivo kao kuriozitet.

(24sata.hr)
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Sub 17 Dec - 1:48

Možda bi trebalo da malko porazmislim o broju 6 happy Nešto me mnogo neće u zadnje vreme Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Januar

Član
Član

Januar

Ženski
Poruka : 164

Lokacija : Juga

Učlanjen : 03.12.2016


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Pon 19 Dec - 12:11

Pih,niko nema proklet ovdje a ja se naostrila da citam dogodovstine.
Nazad na vrh Ići dole
Aleks

Član
Član

Aleks

Muški
Poruka : 184

Učlanjen : 16.11.2015


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Pon 19 Dec - 12:28

Na mene je bacena kletva,uvek mi se svidi neka zena koja je vec zauzeta kao da nema slobodnih. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Uto 20 Dec - 11:52

ja u ovo ne verujem tako ako se neko trudi na baci nešto na mene, džaba mu poso happy 

može jedino da baci neki kolač, to prihvatam happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Uto 20 Dec - 12:00

Auuu ko me uhvatio na zub, pa se budim noću Rolling Eyes Shocked
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Uto 20 Dec - 12:05

SherlotaHolms ::
Auuu ko me uhvatio na zub, pa se budim noću Rolling Eyes Shocked



ja mislim da si ti samo zaljubljena  happy


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Uto 20 Dec - 12:37

Ma samo da ne baci kamen na mene...a i ako ga baci da ne pogodi... Wink
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Uto 20 Dec - 14:16

EROTIC MAN ::
SherlotaHolms ::
Auuu ko me uhvatio na zub, pa se budim noću Rolling Eyes Shocked



ja mislim da si ti samo zaljubljena  happy


happy
Znači, ti li si bacio kletvu? sad happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Ned 25 Dec - 19:16

SherlotaHolms ::
EROTIC MAN ::
SherlotaHolms ::
Auuu ko me uhvatio na zub, pa se budim noću Rolling Eyes Shocked



ja mislim da si ti samo zaljubljena  happy


happy
Znači, ti li si bacio kletvu? sad happy


danas sam ju produžio i na iduću sedmicu  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610Ned 25 Dec - 19:41

Svi smo mi pomalo ukleti ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovo su znaci da je na vas bačena kletva   Ovo su znaci da je na vas bačena kletva Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovo su znaci da je na vas bačena kletva
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kletva
» Na Piksijevu kuću bačena bomba
» Oči i horoskopski znaci
» Znaci i enterijer
» Dan rodjenja i svet misterija
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Astronomija :: Misterije-