Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Komplimenti koje žene najviše vole.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 10:12

[You must be registered and logged in to see this image.]

Žene više vole da dobiju kompliment da izgledaju mlađe nego da su smršale ili da im nova haljina odlično stoji, pokazalo je britansko istraživanje.

Tim naučnika je došao do podatka da čak 60 odsto dama želi da čuje da je veoma mladoliko, jer im to podiže nivo samopouzdanja. Studija je otkrila da čak 41 odsto ispitanica zaista želi da izgleda mlađe, dok 62 odsto njih koristi razne preparate kako bi se podmladilo.

Istraživači su zaključili da dame sa 39,5 godina preživljavaju najviše stresa zbog starenja, jer se plaše 40. rođendana. Najviše samopouzdanja stiču žene u šestoj deceniji života, nakon što napune 55 godina.

Sa neta
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 14:00

Nije mi jasno odakle više kupiš ovakve tekstove Laughing Story, Blic Žena, Scandal....Gracija...
Stavi makar izvor preuzimanja teksta da znamo gde ne treba da ''svraćamo''...

Ej, tim ''naučnika'' je došao do zaključka...Čime se bave naučnici, o živote...Laughing

Kompliment od drage osobe je uvek lep i prihvaćen, bez obzira na šta se odnosi. Kompliment od nebitne osobe ne priznajem niti mi godi, pogotovo ako mi kaže da izgledam mnogo mlađe nego što jesam.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 14:04

Ako.  happy

Treba znati s komplimentima. Recimo ide žena s ćerkom, a ti kažeš: Vidi lepih sestara. Kupio si tu ženu za sva vremena.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 14:43

U principu zdravomislecim zenama reci i nisu toliko vazne , vaznije je ko ih kaze, gde ih kaze, kad ih kaze i kako ih kaze...  Wink
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 14:49

tamoneki ::
U principu zdravomislecim zenama reci i nisu toliko vazne , vaznije je ko ih kaze, gde ih kaze, kad ih kaze i kako ih kaze...  Wink
Ni dodati ni oduzeti. happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 15:02

Kijara-brm ::
tamoneki ::
U principu zdravomislecim zenama reci i nisu toliko vazne , vaznije je ko ih kaze, gde ih kaze, kad ih kaze i kako ih kaze...  Wink
Ni dodati ni oduzeti. happy

Tebe sam odmah svrstao u zdravomislece....tako da sta god da ti kazem ti znas da to nije do tvoje pameti nego do moje ludosti... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 15:10

tamoneki ::
Kijara-brm ::
tamoneki ::
U principu zdravomislecim zenama reci i nisu toliko vazne , vaznije je ko ih kaze, gde ih kaze, kad ih kaze i kako ih kaze...  Wink
Ni dodati ni oduzeti. happy

Tebe sam odmah svrstao u zdravomislece....tako da sta god da ti kazem ti znas da to nije do tvoje pameti nego do moje ludosti... Wink
Nisko udaraš  confused .
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 15:11

Kijara-brm ::
tamoneki ::
Kijara-brm ::
tamoneki ::
U principu zdravomislecim zenama reci i nisu toliko vazne , vaznije je ko ih kaze, gde ih kaze, kad ih kaze i kako ih kaze...  Wink
Ni dodati ni oduzeti. happy

Tebe sam odmah svrstao u zdravomislece....tako da sta god da ti kazem ti znas da to nije do tvoje pameti nego do moje ludosti... Wink
Nisko udaraš  confused .
pogresno si me razumela...nista ruzno ne mislim...naprotiv... confused
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 15:17

Veruj da te nisam razumela,ali je sve ok.

Ima ovde malo više koje ja ne razumem.( a nisam glupa Very Happy )

Bolje da me počaste istinom,nego lažnim komplimentima.

Takve komplimente volim.

Zato se ja pitam što me bole rame.Od lažnog tapšanja..oliti komplimenata..(ne odnosi se na tebe)
I na real i na forum.

Samo u realu odavno takvi ne mogu da komuniciraju sa mnom.Ne čujem.Gluva sam.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 10 Nov - 19:09

Žena najviše voli kad joj kažeš istinu. To je činjenica koja se ne menja happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Ned 2 Apr - 21:50

Zavisi koje žene. Cool
Nesigurnim ženama je potreban kompliment da bi popravile raspoloženje.  happy
Ja sam sigurna u sebe, samouverena, zadovoljna sa sobom, tako da ne padam na komplimente. happy
A i ne volim laskavce. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Ned 2 Apr - 21:57

sve to zavisi o ženinom raspoloženju, nikad nisi siguran, najbolje samo ćutiš i odobravaš kad ona kaže svoje mišljenje, ništa unapred, ne žuri, čekaj da ona kaže šta misli i samo potvrdiš  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Ned 2 Apr - 23:35

EROTIC MAN ::
sve to zavisi o ženinom raspoloženju, nikad nisi siguran, najbolje samo ćutiš i odobravaš kad ona kaže svoje mišljenje, ništa unapred, ne žuri, čekaj da ona kaže šta misli i samo potvrdiš  happy happy
To važi za nesigurne žene. happy
Sigurna je uvek raspoložena. happy
happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Ned 2 Apr - 23:47

Njoj je najveći kompliment kad je gledaš pravo u oči i slušaš što ti kaže, bez glupih podpitanja i ono, ja mislim. Ne misli, nego je slušaj i gledaj kako Bog zapovijeda u oči, a ne ko cuko da dahćeš i čekaš kad će koji gumb da pukne sa dekoleta ili da batak vrisne ispod suknje. E, to žene vole. To je bilo u moje doba kad sam mlad bio.
Nazad na vrh Ići dole
Malisef

Master
Master

Malisef

Other / Decline to state
Poruka : 5234

Učlanjen : 20.10.2020


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Čet 28 Jan - 17:57

ne volim primati ikakve komplimente, ne osjećam  se ugodno  kad mi se krene dijeliti  komplimenti 
meni to više   ispada  ruganje ili  podj....  te osobe bar  ja  tako  to gledam,puno puta sam  vidjela kako se žene ili  muškarci  prema  nekim ženama/muškarcima  odnose više  je bilo   kao sprdanje  a ne  kompliment 

Ja  osobno  to ne volim, niti  to tražim škropi svoj red i amen.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610Pet 29 Jan - 14:48

ovo si skuvala bolje od moje mame  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Komplimenti koje žene najviše vole. Empty
PočaljiNaslov: Re: Komplimenti koje žene najviše vole.   Komplimenti koje žene najviše vole. Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Komplimenti koje žene najviše vole.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Komplimenti koje muškarci ne vole
» Šta Žene Zaista Vole
» Šta o ženama niste znali?
» Šta muškarci najviše vole na ženama
» Ženska frizura koju muškarci najviše vole
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-