Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Empty
PočaljiNaslov: Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..    Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Sat610Pet 2 Sep - 12:24

LJUBAVNA PRIČA BAKA ZORKE ODUŠEVILA FB: Ne udaj se, ne rađaj sinove fukarama! A ona je ovo uradila.. 

Ljubavna priča tetka Zorke, polupismene, uzburkala je društvene mreže. Rekla je da će doći, a on je rekao da će je čekati i to je bilo dovoljno.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Post izvesne Marine Radoš na Fejsbuku o ljubavnoj priči njene pratetke Zorke obavezno morate da pročitate.
"Moja pratetka Zorka krajem pedesetih godina prošlog stoleća fatalno se zaljubila u dečka iz susednog sela. Ona je bila fazon mene, za ljubav dajem sve, od.ebi tradicijo, običaji, od.jebite komšije i rodbino.
Spletom tadašnjih nesrećnih okolnosti on je morao pobeći u Australiju. Složio joj je patničke fazone: 'Zorka odlazim, vratiću se po tebe, čekaj me, ne udaji se, ne rađaj sinove fukarama".
Zorka je ladno odgovorila: "Ja ću doći za tobom."
Priča meni to moja pratetka Zorka pre nekoliko godina, setim se toga slučajno večeras i meni u glavi moj poslednji sastanak.
Imam 25 godina, mobilni, viber, Fejsbuk i sva ostala čuda koja omogućavaju da se Dragi i ja dogovorimo kad ćemo, šta i gde. I dogovaramo se čitav dan, gde ćemo, šta ćemo, šta će on obući da ne bi bilo ko zadnji put (on u trenirci, ja u haljini) i sve ostale boljke koje zamaraju današnji svet. Ali, to nije poenta ove priče.
Tetka Zorka ima 17 godina. Polupismena je devojka u duvanjskom selu. Pokupi ono malo stvari što ima, peške ide do grada, pa sa autobusom, pa s vozom, pa brodom putuje tri meseca. Bez mobilnog. Bez vibera. Bez Fejsbuka. Bez tačnog dogovora. Ona je jednostavno rekla da će doći, a on je jednostavno rekao da će je čekati tamo.
Nepismenost. Odeća seljanke. Autobus. Voz. Brod i pučina tri meseca.I bili su zajedno skoro 60 godina.
On je jednostavno čekao, i ona je jednostavno otišla za njim.
Je li takva ludačka ljubav izumrla? Šta nam se to događa? Ko je nama iskomplikovao živote? Zašto završavamo u brakovima bez ljubavi, a u ruci danas držimo čitav svet?
Zašto završavamo u vezama gde se ljubav samo priželjkuje, u kojima se samo trudimo da zavolimo nekoga?
Zašto ostajemo s onima koji nas gaze i varaju? Zašto lažemo o plodnim i neplodnim danima? Zašto pravimo decu da bi zadržali devojku ili dečka?
Zašto ostavljamo one koje volimo zato što su siromašniji? Zašto ponižavamo one koji nas vole?
I glavno pitanje, koje mi ovih dana i naročito ovih noći, ne izlazi iz glave: Zašto danas kad imamo mobilni, viber, fejs, auto, 50 evra za autobusku kartu, slobodu kretanja, slobodan vikend mi nemamo hrabrosti da odemo tamo gde želimo? Zašto nemamo hrabrosti da ostavimo sve što imamo za ljubav, i zašto nikad nismo sigurni da nas ta ljubav stvarno čeka?

Nemam pojma.
Ali znam da je svet ovako ružno mesto samo zato što prečesto nemamo hrabrosti nekome reći:
"Čekaj me, doći ću po tebe." Zato što nemamo hrabrosti ni čekati ni otići.
Garantujem vam svojim životom, svet je grozno mesto zato što ljudi više nemaju hrabrosti za ludačku ljubav.
Dugo nisam videla tetku Zorku, ali dobro pamtim šta mi je tada rekla na kraju priče: Sine, u svemu je dozvoljeno biti kukavica, osim u ljubavi. U ljubavi ne budi kukavica, i nikad ne voli kukavice".

b92
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34292

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..    Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Sat610Pet 2 Sep - 13:01

Iskrena priča o ljubavi. To je TO happy
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..    Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Sat610Sub 10 Dec - 17:40

Iskrena priča,ali-U ljubavi ne budi kukavica, i nikad ne voli kukavice".
------------------------------------------------------------------


Nisam kukavica,jer sam previše reskirala ,a to samo ja znam.


Ne piše nikome na čelu kakav je.Dok ga ja upoznam,jebat ga ,moram ga brzo vratiti mami  inače nastaje pakao.Ljubi ga majka,kako me samo takvi nađu,da ne mogu bez mame.
A ne daj Bože da me zakači neki ,ili zakačim nekog koji je spreman da se upusti u sve (ali bez mame)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..    Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne udaj se, ne radjaj sinove fukarama! ..
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Očevi uče sinove nasilju
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-