Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Čija prevara je gora, muška ili ženska?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Čet 9 Jun - 23:17

I muškarci i žene su podjednako skloni prevari, iako to rade iz potpuno drugačijih razloga. Ipak, postavlja se pitanje čija preljuba je gora?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako ste možda mislili da su muškarci češći preljubnici u muško-ženskim odnosima, istraživanja pokazuju da žene zapravo nisu ništa bolje. Razlika je jedino u tome što jedni i drugi stupaju u preljubničke odnose iz potpuno različitih razloga. I dok su muškarci sposobni da razdvoje seks od osjećanja, žene u svoje afere ne mogu, a da ne uključe srce.

Prema rečima Ijana Kernera, američkog seksualnog terapeuta, postoje velike razlike između načina, principa i razloga varanja kod žena i muškaraca. Muškarci varaju kako bi obogatili svoj seksualni život, ojačali ego i zadovoljili seksualnu znatiželju.
Ipak, i pored svega toga uglavnom se upuštaju u odnose u kojima ne postoji opasnost od otkrivanja. S druge strane, žene varaju uglavnom kada su nezadovoljne svojom vezom ili brakom, kada pate za muškom pažnjom, kada se osjećaju usamljeno i neprivlačno, kada žele da povrate samopouzdanje i da se osjete seksi, ali i kada imaju potrebu da se osvete partneru.

Ijan Kerner na osnovu svega ovoga tvrdi da muškarci varaju zbog seksa, a žene zbog ljubavi. Frajeri vrlo lako razdvajaju seks od osjećanja, dok je ženama za seks potrebna emotivna povezanost. Iz ovoga se jasno zaključuje da su ženini razlozi za prevaru snažniji i jači, zbog čega se i smatraju ozbiljnijim i gorim po brak ili vezu.

Nezavisne novine
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sub 11 Jun - 16:01

Muskarac vise puta vara ali ako ona prevari njega, onda je gotovo. Ona njemu oprosti jer ga voli ali ako ona ga prevari vise ga nevoli.Muskarci varaju radi seksa ne radi ljubavi. Zene da, gotova prica onda ako ona tu uradi.

Gora prevara je za muskaraca ako ona ga prevari, nema ciste carape,kuhanje itd. Zensko se snadje, kad zna sama sve najbolje.  happy


U sustini je muskarac bez nje kao da je bez kompasa, jbg-a
Nazad na vrh Ići dole
DjKrmak

Član
Član

DjKrmak

Muški
Poruka : 73

Učlanjen : 18.12.2015


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Čet 23 Jun - 8:27

U većini slučajeva ženska. Luda ženska glava se zaljubi. Muškarci to rade iz drugih razloga i nema zaljubljivanja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pet 24 Jun - 21:27

Prevara je prevara, nema tu bolje ili gore ili bilo kakvog opravdanja
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Ned 26 Jun - 10:40

malena72 ::
Prevara je prevara, nema tu bolje ili gore ili bilo kakvog opravdanja
Da, ali nije isto kad on vara ili ona. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Ned 26 Jun - 20:52

Zasto mislis da nije isto?
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Ned 26 Jun - 21:35

malena72 ::
Zasto mislis da nije isto?
Zato sto zensko glavom misli a musko ne.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pet 8 Jul - 15:11

Ja na to gledam malo drugacije od tebe. Partner je bar za mene netko s kim djelim sve, i ono dobro i ono lose i sve izmedju toga. I ljubavnik i najbolji prijatelj, netko kome bezuslovno vjerujem, koga volim i postujem.
Kada bi me taj isti partner prevario povod ili razlog bi bio apsolutno, ali bas apsolutno nebitan. Jedino stvar koja bi bila bitna je  da me izdao netko tko poznaje svaku moju tajnu, svaku pregradu moje duse, svaku moju manu i dobru stranu. Da me je izdao netko tko je uvijek trebao da mi cuva ledja.
A za to nema ljeka.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pet 8 Jul - 16:11

malena72 ::
Ja na to gledam malo drugacije od tebe. Partner je bar za mene netko s kim djelim sve, i ono dobro i ono lose i sve izmedju toga. I ljubavnik i najbolji prijatelj, netko kome bezuslovno vjerujem, koga volim i postujem.
Kada bi me taj isti partner prevario povod ili razlog bi bio apsolutno, ali bas apsolutno nebitan. Jedino stvar koja bi bila bitna je  da me izdao netko tko poznaje svaku moju tajnu, svaku pregradu moje duse, svaku moju manu i dobru stranu. Da me je izdao netko tko je uvijek trebao da mi cuva ledja.
A za to nema ljeka.
To je sve ok sto pises, to si ti i samo ti.

Pricam kolektivno, kako je opcenito u zajednici jednoj ili drustvu.

Post je ok od tebe. happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Čet 1 Sep - 0:48

Prevara je prevara, nezavisno od pola
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Čet 1 Sep - 9:40

Black Wizard ::
Prevara je prevara, nezavisno od pola
Svidja mi se kako razmisljas,isto mislim!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Ned 4 Sep - 10:20

Nema razlike.. happy
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sre 28 Sep - 23:30

Najgora je onome ko je prevaren.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Čet 29 Sep - 22:23

Kijara-brm ::
Najgora je onome ko je prevaren.
 Grijesis, ljudi koji varaju nemaju karakter, rijesis se stoke i to je to. happy
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pet 30 Sep - 15:44

Tony Montana ::
Kijara-brm ::
Najgora je onome ko je prevaren.
 Grijesis, ljudi koji varaju nemaju karakter, rijesis se stoke i to je to. happy
I dokle tako?Ne piše nikome na čelu da će nekoga prevariti ili se desiti *slučajno*..etc..
Još uvek stojim iza toga da je najgore onome ko je prevaren.
Pa sad prevari me i drugi put-Kako više verovati nekome?
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sub 1 Okt - 19:57

Gora je ženska prevara. Mene su varale samo žene.  Rolling Eyes

Možda zato jer me muškarci ne privlače.  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pon 3 Okt - 23:36

Kijara-brm ::
Tony Montana ::
Kijara-brm ::
Najgora je onome ko je prevaren.
 Grijesis, ljudi koji varaju nemaju karakter, rijesis se stoke i to je to. happy
I dokle tako?Ne piše nikome na čelu da će nekoga prevariti ili se desiti *slučajno*..etc..
Još uvek stojim iza toga da je najgore onome ko je prevaren.
Pa sad prevari me i drugi put-Kako više verovati nekome?
Nikako. Verovati ljudima je gubljenje vremena
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pon 3 Okt - 23:42

Kijara-brm ::
Tony Montana ::
Kijara-brm ::
Najgora je onome ko je prevaren.
 Grijesis, ljudi koji varaju nemaju karakter, rijesis se stoke i to je to. happy
I dokle tako?Ne piše nikome na čelu da će nekoga prevariti ili se desiti *slučajno*..etc..
Još uvek stojim iza toga da je najgore onome ko je prevaren.
Pa sad prevari me i drugi put-Kako više verovati nekome?
Kao sto si i ovom prvom vjeravao, drugi izbor nemas.

Svaki krastavac nije isti, po obliku po izgledu i po ukusu. :jumpgreen:Uvjek ce biti i ima koji ti pase perfekt. Pronaci ga je tesko, ali tu je blizu ili daleko od tebe. Slucajnost i sreca igra veliku ulogu, moje misljenje.

Ako od dustanes i pasivna reagiras, neces nikad saznati kako druga osoba funkcionira tj. hoce ili nece te prevariti. Cijeli zivot je riziko pa i to.  happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sub 9 Dec - 11:04

Evo znkova koji žene prvo odaju u prevari, a svaka dama koja se našla u ovoj situaciji će se, verujemo, složiti. Naravno, ne računamo one očigledne - kada krijete svoj telefon kao zmija noge, gajite odbojnost prema stalnom partneru i baš ništa u vašem odnosu ne miriše na romantiku.

1) Odjedanput vas zanima muževljeva rutina

Ponekad se kod žena javlja ovo interesovanje kada žele da isplaniraju više vremena sa suprugom. Ali, ponekad, to je planiranje vremena sa nekim drugim i sprečavanje mogućnosti da vas uhvate na delu.
[You must be registered and logged in to see this image.]

2) Sve češće se “isključujete”

Komunikacija je ključ svakog zdravog odnosa. Baš zato je vaša nezainteresovanost za bilo kakvu priču ili raspravu očigledan znak da imate “preča posla”.

3) "Tihovanje"

Kada dođe do svađe u braku, a žena je tiha? Znamo da se to retko dešava i kada se dogodi verovatno postoji dobar razlog. Žena će preusmeriti razgovor na nešto drugo ili jednostavno ćutati.

4) Iznenadni novi prijatelj

Sve se može pročitati na licu. Ako se njena mimika menja, bilo u nelagodu ili oduševljenje, znači da tu nešto smrdi.

5) Insistiranje na privatnosti

Svako ko ima kompromitujuće poruke vodiće računa o tome gde drži svoj telefon. I, ne samo telefon, već i sve drugo - jer, svoju intimu ona sada deli sa nekim drugim.

6) Želi da se svađa i bez razloga

I ovo može biti jasan znak nevere, pogotovo ako svaka nesavršenost muža postaje veliki kamen spoticanja i razlog za raskid.

SD
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sub 9 Dec - 11:31

Istina je da zene varaju iz emotivni razloga.
Muskarci radi seksa. 
Po cemu vi vagate koja je gora prevara? happy Zene vara kada se zaljubi...dakle emocije se ukljuce i nema tu nekog zdravog razuma vise. A vi ste kao bolji jer jelte.. bez emocija ali ipak ga ne mozete zadrzati u gacama?! happy
Ne opravdavam nikog..daleko bilo. Ali isto tako nema bolje ili gore. Prevara je prevara.
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sub 9 Dec - 11:43

Poznavao sam žene koje su varale zbog seksa, i muškarce koji su varali jer su voleli. 
A samo jednom u životu sam poznavao nekog ko nije varao, jer nije želeo. Imao je sve što mu treba. 
Preretka jedna stvar.

A mi ostali svi idemo u domen 'najgora prevara je tuđa, sopstvena i nije tako strašna'  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sub 9 Dec - 18:35

Moram vam sve nacrtati, tztztzt.

Muskarac ulazi a ona odobrava ulaz?!?!?! sto je gore?? Razmislite malo, majka mu stara, to je velika razlika.  happy


Lopov provali (muskarac) a zensko dopusta provalu dali emotivno ili ili, tu lezi razlika!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Ned 10 Dec - 15:20

prevara zbog zaljubljenosti, privlačnosti, pijanstva, "desilo se samo od sebe", ....to i mogu da razumem. 

najgore su prevare iz osvete. njih ne razumem. prvo si prevaren od druge strane, a onda i od samog sebe.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Pon 11 Dec - 0:20

ja i dalje tvrdim da je prevara prevara  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610Sre 13 Dec - 17:45

malena72 ::
ja i dalje tvrdim da je prevara prevaraNije pitanje prevare, nego cija li je gora prevara? happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Empty
PočaljiNaslov: Re: Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Čija prevara je gora, muška ili ženska?    Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Čija prevara je gora, muška ili ženska?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Čija je pesma "Happy Birthday to You"?
» Ženska naivnost
» Ravna Gora
» Gradovi i mesta uslikani iz vazduha
» Medvednica - Zagrebačka gora
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-