U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 U kakve ljude vjerujem?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyUto 20 Nov - 19:30

Vjerujem u ljude koji su hrabri da vole










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyNed 9 Dec - 15:35

Vjerujem u ljude koji su od riječi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptySre 19 Dec - 19:03

U ljude
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 7 Mar - 8:57

Budite dobri ljudi i bit ćete sretni!

Dobre stvari počnu se događati kada se udaljimo od negativnih ljudi. Svi znamo ovu frazu, još jedna u nizu. I svi smo pametni kada treba drugoga  posavjetovati, ali smo za sebe i svoj život vrlo glupavi.

Znam da svi sve to već znate i da se ne ljutite što rekoh “glupavi”. Jer jesmo glupavi, bar većina nas. Ajmo promijeniti kut gledanja na svoj život i događanja u njemu.

U kakve ljude vjerujem? - Page 2 58403511

Mi smo glavni glumci u svom životu.

Mi biramo što ćemo biti i koga ćemo oko sebe imati! Život nas oblikuje, šalje neke ljude u naše živote, dobre ili manje dobre, kao učitelje. Život nam daje iskustva na kojima trebamo učiti, otvara nam ili zatvara puteve, ali na kraju uvijek je sve naš izbor i naša odluka. Sve što nam se u životu događa je s razlogom. Mi biramo kako ćemo i hoćemo li neka iskustva iskoristiti i naučiti se pameti.

Mi odlučujemo kako ćemo iskoristiti sve ono što se nađe na našem putu, ono što nam je život servirao kao savjesni konobar. Sve su to lekcije. Možemo ih iskoristiti da postanemo mudriji, pametniji, bolji ljudi. Možemo naučiti uživati u malim životnim radostima, svakom novom danu i novom osmijehu.

Možemo naučiti da sve što je loše za nas i sklonimo iz našeg života. Sve što je negativno i što nam donosi nemir možemo ukloniti iz svog života. Prije svega – loše ljude.

Mi nikada ne gubimo. Svaki gubitak možemo doživjeti kao blagoslov. Znate kada mislite da vam je netko prijatelj, a on vas izda? A vi tugujete, razočarani ste…


Halo, ne tugujte, da vam je bio prijatelj, ne bi vas izdao, vrlo je jednostavno. To je dobro za vas, možda se ta osoba baš na vrijeme odala kakva je, da vam ne bi nanijela još više nepravde, bola, i zla. Vidjeli ste na vrijeme da vam nije ni bila prijatelj. Sve što nam se događa je za naše dobro, da nešto naučimo, otkrijemo, shvatimo. Do nas je kako ćemo sva ta iskustva iskoristiti.

Hoćemo li se opametiti? Ne prihvaćajte ništa olako, koristite svoja iskustva, naročito ona koja vam se ponavljaju. Koristite svoja iskustva, ali bez zlobe, bez osvete, jer ako to radite niste ništa naučili.

Jedini ljudi kojima trebate „vratiti istom mjerom“ su ljudi koji su vam pomogli!

Život nam daje ono što nam je potrebno da napredujemo i nešto naučimo, a mi biramo tko ćemo i što ćemo postati i kako ćemo sve to iskoristiti. Odbacite sve loše i negativno, klonite se loših i negativnih ljudi. Okružite se dobrotom, osmijesima, veselim bojama i ljudima. Izaberite dobro.

Budite dobri ljudi, pošteni, iskreni, nasmijani, bez laži, manipulacija, igrica, osvete, zlobe…

Kada odbacimo sve negativno, a najprije negativne ljude, krenut će nam se događati dobre stvari. Skroz logično. A naše je pravo i obaveza da donosimo odluke koje su dobre za nas. To je naše pravo koje nam nitko ne može uskratiti.


zbacite negativne ljude iz svog života, znate oni su učinili jednu dobru stvar za nas, pokazali su nam kakvi ne trebamo biti. Vidite, svatko je naš učitelj, od svakoga možemo nešto naučiti. Na nama je samo da budemo dobri učenici.

Mi donosimo odluke, nije bitno što drugi misle, zapamtite to. Ponekad moramo slušati samo sebe i biti ok s tim da nas nitko drugi ne razumije. Mi najbolje znamo što je za nas dobro.

Budite dobri ljudi i bit ćete sretni!


uspesnazena
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 7 Mar - 8:58

Više verujem životinji ( psu) nego čoveku
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 7 Mar - 9:10

SherlotaHolms ::Više verujem životinji ( psu) nego čoveku

Tako je Sherlota..  happy a i naučno je dokazano da nas psi nikada ne bi iznevjerili.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 7 Mar - 15:06

ja sam običan mali čovek koji ne uzima sebi za pravo da proceni i otpiše za sva vremena nekog na temelju prvog pogleda i utiska, neke nazovi intuicije, kristalne kugle, bačenog pasulja ili crknute bele mačke.  Cool

u startu verujem svima i svi imaju moje poverenje dok ga ne overe i produže ili škartiraju.

negde promašim, negde pogodim, zavisi o osobama. nije mi žao što sam koji put pogrešio, dao sam pošteno  svakom šansu, a za prolivenim mlekom ne plačem. 

mislim da kod ovih koji omaše i izgube moje poverenje oni gube više nego ja.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 7 Mar - 15:08

Baš tako, Erotic.

Verujem svima, dok to ne prokockaju.

Taj prljav obraz bude njihova sramota, a ne moja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPet 3 Maj - 8:09

U prijatelja
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPet 10 Maj - 16:00

ljude iskrene










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPet 10 Maj - 16:13

Vjerujem da imaju losu i dobru stranu.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyUto 4 Jun - 21:37

Svako ima šansu da dobije moje poverenje dok ne uradi nešto čime će ga izgubiti
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptySre 5 Jun - 10:27

Slicne meni










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPon 15 Jul - 8:47

U one koji se ne busaju u prsa, hvale na sav glas i kojima su usta puna sebe.. happy
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10849

Učlanjen : 28.03.2013


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 25 Jun - 11:53

U one koji ne spletkare podmuklo iza leđa već ti u lice kažu sve šta misle, i dobro i loše.

Od onih koji te samo hvale i podilaze ti nemaš koristi. Samo se hrani tvoj ego. 

Kao balon. 

A zna se kako balon završi.  study










happy 
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPon 8 Feb - 8:43

U djecu vjerujem i pse. U ljude slabo iskreno. Životno iskustvo. Opet ne tražim ili inzistiram da meni vjeruju. A, i zašto bi na kraju. Istina uvijek izađe na vidjelo. Kad-tad.
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptySre 12 Maj - 21:05

Nevjerujem nikome, ali ih posmatram.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPon 17 Maj - 21:16

EROTIC MAN ::ja sam običan mali čovek koji ne uzima sebi za pravo da proceni i otpiše za sva vremena nekog na temelju prvog pogleda i utiska, neke nazovi intuicije, kristalne kugle, bačenog pasulja ili crknute bele mačke.  Cool

u startu verujem svima i svi imaju moje poverenje dok ga ne overe i produže ili škartiraju.

negde promašim, negde pogodim, zavisi o osobama. nije mi žao što sam koji put pogrešio, dao sam pošteno  svakom šansu, a za prolivenim mlekom ne plačem. 

mislim da kod ovih koji omaše i izgube moje poverenje oni gube više nego ja.  happy


lepo pisano  happy



happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptySre 26 Maj - 18:45

EROTIC MAN ::
EROTIC MAN ::ja sam običan mali čovek koji ne uzima sebi za pravo da proceni i otpiše za sva vremena nekog na temelju prvog pogleda i utiska, neke nazovi intuicije, kristalne kugle, bačenog pasulja ili crknute bele mačke.  Cool

u startu verujem svima i svi imaju moje poverenje dok ga ne overe i produže ili škartiraju.

negde promašim, negde pogodim, zavisi o osobama. nije mi žao što sam koji put pogrešio, dao sam pošteno  svakom šansu, a za prolivenim mlekom ne plačem. 

mislim da kod ovih koji omaše i izgube moje poverenje oni gube više nego ja.  happy


lepo pisano  happy



happy happy happy
Masala Erotic, barem ti vjerujes u sebe i citiras svoj post. U pravu si, lijepo si napisao. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPet 5 Nov - 12:04

u one koji pokažu ne rečima i obećanjima već postupcima i delima da su to poverenje zaslužili.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 361945

Učlanjen : 29.03.2018


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyNed 13 Feb - 15:48

Mislim da nikad neću prestati da verujem u običnu ljudsku dobrotu. Ne zato što sam slepa ili baš toliko glupa i naivna da ne vidim i ne osećam kakvih sve podlih ljudi ima i šta su sve u stanju učiniti drugima...ne zato, nego prosto ja iskreno želim da verujem u ljudsku dobrotu jer kao i zli, znam da postoje i dobri ljudi...ako ništa drugo...tako je meni lakše da živim. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2743

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyPon 14 Feb - 21:05

Emelie ::Mislim da nikad neću prestati da verujem u običnu ljudsku dobrotu. Ne zato što sam slepa ili baš toliko glupa i naivna da ne vidim i ne osećam kakvih sve podlih ljudi ima i šta su sve u stanju učiniti drugima...ne zato, nego prosto ja iskreno želim da verujem u ljudsku dobrotu jer kao i zli, znam da postoje i dobri ljudi...ako ništa drugo...tako je meni lakše da živim. Cool
Nebrini se @Emelie, ima ih, malo..ali ih ima. happy
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 361945

Učlanjen : 29.03.2018


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyUto 15 Feb - 12:03

Tony ::
Emelie ::Mislim da nikad neću prestati da verujem u običnu ljudsku dobrotu. Ne zato što sam slepa ili baš toliko glupa i naivna da ne vidim i ne osećam kakvih sve podlih ljudi ima i šta su sve u stanju učiniti drugima...ne zato, nego prosto ja iskreno želim da verujem u ljudsku dobrotu jer kao i zli, znam da postoje i dobri ljudi...ako ništa drugo...tako je meni lakše da živim. Cool
Nebrini se @Emelie, ima ih, malo..ali ih ima. happy
Tako je Tony   happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptySre 16 Feb - 19:02

Black Wizard ::Svako ima šansu da dobije moje poverenje dok ne uradi nešto čime će ga izgubiti
Bla-bla, truć-truć ... pa kako si uopšte mogao da budeš toliko naivan sa svom mudrošću koju poseduješ??

Ljudima se ne sme verovati. FAKAT!
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 EmptyČet 17 Feb - 13:20

u one kojima je stalo do mene  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U kakve ljude vjerujem?   U kakve ljude vjerujem? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
U kakve ljude vjerujem?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Proverite kakve ste prijateljice?
»  Kakve je boje duša?
» Otac Tadej
» Farmerke večni trend
» Zabavni parkovi kakve do sada niste videli
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Ljubav,Sex,Romantika
  • Prijateljstvo
  • -

    Sada je Čet 16 Maj - 19:21