Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta radi muškarac kad mu nije stalo?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Pon 5 Sep - 16:49

[You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko puta vam se desilo da sjedite i besomučno gledate u telefon očekujući baš tu jednu poruku i baš taj jedan poziv. A, tek ono samoprekorijevanje, nije trebalo da uradim to, što sam mu ono rekla, ili šta sam uradila pa ne želi više da se čujemo, zašto se odjednom promijenio. Sati i sati besomučnog razmišljanja i samomučenja, a istina je samo jedna – Njemu jednostavno nije dovoljno stalo! Da, prosto je i jednostavno baš, baš toliko, ali isto toliko, toliko bolno.

U knjizi “Njemu jednostavno nije dovoljno stalo”, autora Grega Berendta kosultanta i Liz Tučilo izvršnog scenariste serije Seks i grad, koju je izdala Beogradska “Laguna”, na potpuno jednostavan način se razriješava misterija nejavljanja, nestajanja, nećkanja, prenemaganja oko braka i svih ostalih zapetljancija koje mogu da vas zadese u vezi ili prije veze sa dečkom.

NJEMU NIJE STALO AKO…

…VAS NE ZOVE DA IZAĐETE

Da, ovo je surova istina, jer ako mu se sviđate, kaže Greg, vjerujte pozvaće vas na sastanak. Nema tu nikakvih možda me se plaši, možda ne
želi da žuri, možda ne želi da pokvari prijateljstvo. Muškarci prosto uživaju u tome da dobiju ono što žele. Ako vas želi naći će vas. A, ako mislite da mu niste pružili dovoljno vremena, sve što treba da uradite jeste da uzmete u obzir vrijeme koje je vama bilo potrebno da primjetite njega i da to podijelite sa dva.

Naučno istraživanje u kom je učestvovalo 20 muškaraca od 26 do 45 godina od kojih su svi u dugim, ozbiljnim vezama pokazuje da nijedna od tih veza nije započela tako što ih je djevojka pozvala da izađu. Jedan od njih je čak bio izričit: Da jeste to bi sve pokvarilo.

…VAS NE ZOVE TELEFONOM

Uvijek je tu onaj izgovor da je zauzet i da će se javiti kasnije, ali sve mi dobro znamo da je to samo izgovor. Greg kaže: Sa pronalaskom mobilnog telefona i brzog biranja brojeva, gotovo je ne moguće da vas ne pozove. Zato imajte na umu da smo mi muškarci baš kao i vi, rado ćemo napraviti pauzu u danu punom obaveza da bismo popričali sa nekim koga volimo. To nas usrećuje, baš kao i vas. Kada biste mu se sviđali, bili biste mu ona svijetla tačka u pretrpanom danu. A taj dan nikada ne bi mogao da ga spriječi da vas pozove, izričit je Greg.

Sto odsto ispitanih muškaraca reklo je nikada nisu dovoljno zauzeti da pozovu ženu do koje im je zaista stalo. Kako reče jedan od ispitanika: “Muškarac mora da ima neke prioritete”.

…SE NE ZABAVLJA SA VAMA

Jer kaže Greg, viđanje nije isto što i zabavljanje. Da, postoji mnogo oblika zabavljanja, pogotovo u početnim fazama veze. Ovo je momcima, možda i omiljen period zabavljanja jer još uvijek mogu da se pretvaraju da nisu odgovorni za vaša osjećanja. S druge strane kada nekoga pozovete na ljubavni sastanak veza postaje zvanična. To u suštini govori, želim da se vidim s tobom nasamo i otkrijem da li imamo neku zajedničku budućnost. U slučaju da je potrebno dodatno objašnjenje obično se radi o izlasku na javno mjesto, na ručak ili večeru, držanje za ruke je uključeno u cio program.

Sto odsto ispitanika je reklo da ih “strah od bliskosti” još nikada nije spriječio da uđu u neku vezu. Jedan tip je čak primjetio: “Strah od bliskosti je urbani mit”. A, drugi je dodao: “To je samo izgovor koji pričamo djevojkama do kojih nam nije stalo”.

…SPAVA SA NEKIM DRUGIM

Ovo je svakako složena tema i tu ništa nije jednostavno. Ipak, Greg je vrlo izričit, kakave god i koliko god ozbiljne probleme imali u vezi, to nije razlog da vas on prevari. Ne pitajte se u čemu ste pogriješili i nikako nemojte da dijelite osjećaj krivice sa njim. U slučaju da on pokuša da vas ubijedi da se to eto tako jednostavno dogodilo, imajte na umu da se takve stvari ne događaju bez namjere i plana. Imajte na umu da ukoliko on spava sa nekom drugom ženom, to znači i da mu nije dovoljno stalo, ali i da mu ne sviđate nešto naročito.

Sto odsto ispitanih muškaraca je reklo da nikad ni sa kim nisu slučajno spavali. Doduše mnogi su se raspitivali kako bi se ta slučajnost mogla desiti i kako bi oni slučajno u njoj mogli da učestvuju.

…NE ŽELI DA SE OŽENI VAMA

Upamtite, svaki muškarac s kojim ste se zbavljali, a koji je pričao da ne želi da se oženi jer je brak prevaziđen, nije spreman, finansijska situacija je loša, imate vremena, na kraju će se oženiti, ali ne sa vama. Jer jednostavno vi niste “ona” prava za njega. I to je to! Tu nikakvih misterija nema. Ukoliko i sad slušate ove izgovore imajte na umu sljedeće, vi ste za njega nešto što mu je trenutno OK i on će odlagati svadbu pokušavajući da pronađe onu pravu. A, budite sigurni da je traži sve vrijeme dok je sa vama.

Sto odsto ispitanika je reklo da ne bi imalo ništa protiv da se ožene ženom za koju su sigurni da je ljubav njihovog života. Jedan je rekao: “Pa, koja budala ne bi htjela da se oženi ženom svog života?”

…JE ODJEDNOM NESTAO

Ponekad morate potpuno sami da zaključite da je kraj. On je nestao. Puf. Izgubio se u vidu lastinog repa. Pa, tu nema ničeg nejasnog. Nedvosmisleno vam je stavio do znanja da mu toliko nije stalo do vas, da vas čak nije udostojio ni SMS poruke. Sada, vi imate svo vrijeme ovog svijeta da utrošite na razriješavanje misterije zašto mi nije odgovorio na poruku, zašto je odjednom nestao, ali to vam ništa dobro neće donijeti. Iz svega ovoga, kaže Greg, bitno je da zapamtite samo jedno: on više nije želio da bude ni u kakvom kontaktu sa vama. A, nije imao petlju da vam to kaže u lice. Slučaj zaključen. Njegovo ćutanje je gromoglasno reklo DOVIĐENJA. Sve što vi na to treba da kažete jeste: Otišo si, aleluja. Vidimo se jednog lijepog dana, paćeniče!

Sto odsto ispitanika koji su “nestali” iz neke veze reklo je da su u to vrijeme bili potpuno svjesni da rade nešto što je nedopustivo, ali da nikakav razgovor sa tom ženom ne bi mogao to da promijeni.

Izvor: Blic Žena










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sre 7 Sep - 8:43

Odustane od trke već na prvoj preponi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sre 7 Sep - 10:46

Pobegne prvom prilikom Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dalida

Član
Član

Dalida

Ženski
Poruka : 106

Učlanjen : 03.08.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sre 7 Sep - 12:26

Muškarci obično misle da ovakve priče žene prihvataju kao istinu i tu veoma greše. Postoje doduše, žene koje zatvore oči pred ovim foliranjem i laganjem, ali postoje i one koje će osetiti same i otići na vreme.

Kad mu nije stalo smišlja svakakve izgovore da do susreta ne dodje i na taj način ne želi da ispadne "loš momak" pa on otkači direktno devojku nego čeka da to uradi ona prva.
Tada je i na taj način on onaj koji je ostavljen i izaziva sažaljenje u društvu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Pet 2 Dec - 8:52

Izmotava se najstrašnije happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34284

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Pet 2 Dec - 13:00

Ja kuliram kad mi nije stalo. Ne sebe, nego NJU. Najjednostavniji način za pokazivanje da mi nije do toga i da nisam zainteresovan.
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Čet 29 Dec - 0:13

Morgoth Bauglir ::
Ja kuliram kad mi nije stalo. Ne sebe, nego NJU. Najjednostavniji način za pokazivanje da mi nije do toga i da nisam zainteresovan.


Slažem se [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Juliie

Član
Član

avatar

Ženski
Poruka : 135

Učlanjen : 22.01.2012


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Ned 26 Feb - 18:55

Izbegavanjem,hladnocom,nezainteresovanoscu,i jos ako ne reaguje na sexi signale,gotovo je.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sre 16 Jan - 23:56

Ne javlja se ..to je prva faza ..
Ne odgovara na pozive ..to je druga faza ..
Beži na drugu stranu ulice kad vas ugleda ..to je zadnja faza [You must be registered and logged in to see this image.]
Onda vam ponestane faza Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Pon 21 Jan - 19:59

Ne javlja se i stalno laze da ima obaveze neke... Kaze da ne izlazi u grad na neka mjesta ali izlazi ali na neka druga a kad ga vidis tamo,crveni se itd...
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Pon 4 Feb - 14:15

Obzirom da ne volim ženski specijalitet "čitanje misli i izmedju redova", da bih bio "čovek" otvoreno kažem da mi nije stalo, kada ni to nije dovoljno, onda i bukvalno ostajem bez teksta.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sre 6 Feb - 19:33

Mene su povrjeđivali u životu. Ne često, ali dovoljno da me to izgradilo.
Ja nisam igrač. A pogotovo nisam igrač na dvije karte. Ne poznajem taktike i finese. Ništa nisam trenirao, vježbao ili se načitavao.
Imam jedino svoju dušu, nadam se čistu i neokaljanu. I svoju iskrenost.
Kada za nekoga nema mjesta u duši "na romantičan način", iskreno to kažem.
Niti znam drugačije.
Niti sam ikada probao drugačije.
Niti ću ikada probati drugačije.
Znam da neću.

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Uto 10 Mar - 12:56

Sve ono čime će pokazati da mu nije stalo.
Zanemarivanje partnerke je prvi korak.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Anchy

Super Član
Super Član

Anchy

Ženski
Poruka : 965

Godina : 42

Učlanjen : 24.11.2014

Raspoloženje : :)


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Uto 10 Mar - 13:14

...ponasa se hladno,nezainteresirano,nista lijepo sve u svemu,ali u redu je to,ono sto nije u redu je to kada ga pitas u cemu je problem i ima li uopce problema on odgovori ne,pa sam sebe covjek dovede u dvoum,e to nije niti malo lijepo.moze doci do svega iz puno razloga,ali ono sto si ne treba dozvoliti je povrijediti osobu tako sto joj se ne kaze jasno sto je na stvari.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Uto 10 Mar - 13:16

Ne znam sta rade drugi muskarci...ja kad nesto necu, odnosno, kad sam siguran da necu ja to i kazem...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Uto 10 Mar - 13:19

Najiskrenije je reći da je sve gotovo nego zavlačiti nekoga glupim izgovorima.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Anchy

Super Član
Super Član

Anchy

Ženski
Poruka : 965

Godina : 42

Učlanjen : 24.11.2014

Raspoloženje : :)


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Uto 10 Mar - 13:23

Bas to,pusti izgovori mozda je eto to ono najgore sto muskarac radi kad mu nije stalo,misleci da zena ne osjeti,a svaka koja zeli vidjeti-vidi i zna.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Uto 10 Mar - 18:13

Pravi kaže i ode iz njenog života, da joj ne smeta.  happy

Neodlučni magli, muljavi i brljavi, kao nije još siguran.  angry

A ima i onih koji su sigurni da im nije stalo, a održavaju mrtvu vezu dok ne nađu novu.  Fuj










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Anchy

Super Član
Super Član

Anchy

Ženski
Poruka : 965

Godina : 42

Učlanjen : 24.11.2014

Raspoloženje : :)


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sre 11 Mar - 21:38

Citat :
A ima i onih koji su sigurni da im nije stalo, a održavaju mrtvu vezu dok ne nađu novu. 

Kako je to grozno,kakva je to osoba...mislim da nikad necu shvatiti.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Ned 15 Mar - 22:59

Krene u napad ...i traži razlog za raskid ali tako da izgleda da je stvar u njoj ..nikako u njemu.. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Pon 16 Mar - 19:30

tamoneki ::
Ne znam sta rade drugi muskarci...ja kad nesto necu, odnosno, kad sam siguran da necu ja to i kazem...[You must be registered and logged in to see this image.]

džaba što im kažeš/napišeš/nacrtaš kad neće da čuju već smaraju do u nedogled Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Čet 15 Okt - 0:20

gleda u tvoju guzu i pali se  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Sub 17 Okt - 19:40

Ne dolazi.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Ned 22 Maj - 23:36

Traži drugu.. Laughing ili drugoga.. resign

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610Čet 6 Okt - 0:24

Bolje da je umro. happy

Nema štrika da ode bez reči.. happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta radi muškarac kad mu nije stalo?   Šta radi muškarac kad mu nije stalo? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta radi muškarac kad mu nije stalo?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Novak Đoković
» Tako se to radi : Nije imao petlju pa je ona preuzela stvar u svoje ruke!
» Muškarac 21 veka
» Nevin muškarac...
» Muškarac - Mamin sin
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-