Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Bežanje sa časova !?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610Sub 28 Mar - 23:19

Da li ste bežali sa časova u školi?

Koja i kakva su vam bila opravdanja?

Da li bežanje sa časova rešava problem ili ga samo odlaže?










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Bežanje sa časova !? 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Anchy

Super Član
Super Član

Anchy

Ženski
Poruka : 965

Godina : 42

Učlanjen : 24.11.2014

Raspoloženje : :)


Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610Ned 19 Apr - 19:28

Cisto rekreativno sam bjezala happy u srednjoj i to sam imala dosta opravdano/neopravdanih sati,jednom nisam tri dana isla u skolu,smuljala sam nesto i opravdali mi pola,zasto sam to cinila eh ne niti zbog drustva,niti zbog ocjena,jednostavno zbog vremena koje sam zeljela iskoristiti za sebe,setajuci uzivajuci,ma bas je bilo fino sad kad se sjetim : )

A na ovo pitanje dal bjezaanje odlaze problem,da,ako govorimo o ocjenama,bjezanju zbog testova,ispitivanja,takav nacin samo produzava agoniju study
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610Ned 19 Apr - 20:00

Nikada na prvom casu nisam dolazio u osnovnoj  happy trazili su me u obliznjem kaficu  happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610Ned 19 Apr - 23:18

Nisam mnogo..onako.. Laughing ..ali ne zbog ocena jer mi one nisu bile važne, već više zbog smora ili mi se jednostavno nije išlo happy ...Ali znala sam limit koji ne smem da pređem sa neopravdanim pa sam ga se pridržavala.. happy










Bežanje sa časova !? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610Pet 23 Okt - 21:03

Strogo sam protiv bežanja sa časova..nije to rešenje bilo kog problema..kad tad će ih to bežanje koštati jer kad profesori i nastavnici primete da im određena deca izbegavaju kontrolne zadatke ili ispitivanja načekaće ih kad tad sa mnogo težim pitanjima ..onda se zna šta sledi.. angry










Bežanje sa časova !? 4285547593


Bežanje sa časova !? 2lwq2yh


Bežanje sa časova !? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610Pet 23 Okt - 22:06

Hm...možda samo iz nekih određenih razloga, kao na primer, danas treba da odgovaram biologiju ili imam kontrolni iz matematike a u isto vreme znam da će me pitati iz fizike..pa sad.. happy ako želim da jedno od toga naučim kako treba a pri tom ne pokvarim ocenu iz drugog predmeta onda ...je možda pametnije pobeći pa sledeći čas spremiti to drugo Laughing










Bežanje sa časova !? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Bežanje sa časova !? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bežanje sa časova !?   Bežanje sa časova !? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Bežanje sa časova !?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Starci za volanom - opasnost na putu
» Izmene zakona: Osnovcima najviše pet časova dnevno
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Porodica :: Deca i škola-