Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 10 najodvratnijih stvari koje su ljudi u vezi radili!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


10 najodvratnijih stvari koje su ljudi u vezi radili!  Empty
PočaljiNaslov: 10 najodvratnijih stvari koje su ljudi u vezi radili!    10 najodvratnijih stvari koje su ljudi u vezi radili!  Sat610Uto 24 Mar - 22:28

Za neke od ovih stvari će vam trebati jak želudac.

1. U toku 11 meseci, oba toaleta su nam bila u kvaru, pa smo veliku nuždu obavljali u plastičnim kesama. Čekali bismo da se kesa skroz napuni kako bismo je bacili i uvek smo bacali uveče, jer je smrad bio skoro nepodnošljiv, pa nismo želeli da nas komšije otkriju.
2. Stavio sam tvrdo kuvano jaje u usta i tražio od devojke da me poljubi. Kada je to uradila, pokušao sam da prebacim to jaje u njena usta. Nikada neću zaboraviti zabezeknuti izraz njenog lica.
3. Na početku veze sam jednom baš dobro prdnuo i tom prilikom rekao devojci da je volim. Uspeo sam da je ubedim da kad god prdnem to zapravo znači "volim te". I sada, nakon dve godine veze, mogu da prdim po ceo dan, ona će mi na to samo uzvratiti "volim i ja tebe".

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Profimedia

4. Naterao sam jednom devojku da prisloni svoju očnu jabučicu na moju.
5. Kada oboje moramo da idemo na malu nuždu, umesto da sačekamo da jedan završi, odemo u isto vreme, na isti wc. Ona bi sela na wc šolju i raširila noge, ja bih stao okrenut ka njoj, oslanjajući se rukama na zid iza wc šolje, dok ona usmerava moj penis između njenih nogu. I tako piškimo u isto vreme, ali se mnogo smejemo, tako da je to nama bila jedna vrsta zabave.
6. Ona ima običaj da češljem za čišćenje vaški, skupi nešto moje peruti i čuva ih unutar maske za telefon kako bi se igrala kasnije.
7. Moja devojka i ja imamo mnogo pirsinga, na obrvama, nosu, obrazima, jeziku... Ima jedna stvar koju baš volimo da radimo sa njima – uzmemo pecarošku žicu i onda se međusobno vezujemo sa pirsinzima.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Tumblr

8. Moja žena je kozmetičar, specijalizovana za depilaciju. Kada kažem depilaciju, mislim na sve delove tela. Tako sam joj ja bio zamorče kada je započinjala posao. Depilirala mi je čak i zadnjicu i prepone. Ako to nije ljubav, onda ne znam šta je.
9. Žena i ja živimo u jednoj zabiti, gde susedne kuće i komšiluka nema kilometrima okolo. Kada je toplo i kada pada jaka kiša, volimo da se skinemo potpuno goli, trčimo po dvorištu i maksimalno uživamo. A, da, oboje imamo po 60 godina i sigurno ćemo to raditi još dugi niz unapred.
10. Moj dečko voli da gura njegov jezik u moj nos. Kada me zaskoči iz sasede, mora da izbalansira tako što će staviti jezik i u drugu nozdrvu.


Srbija danas
Nazad na vrh Ići dole
 
10 najodvratnijih stvari koje su ljudi u vezi radili!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Stvari koje trebamo da prestanemo da govorimo ženama koje ne žele decu.
» Taktike koje primenjujemo u vezi
» Šta nikada ne smete da kažete svom muškarcu!
» Najgluplje greške koje možeš da uradiš u vezi
» OVE STVARI svi imate u kući, a one godišnje ubiju 100.000 ljudi
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-