Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610Pet 20 Mar - 20:31

I ne, nije on kriv. Vi ste!

Održati dugu vezu zahteva puno napora i truda. I muška i ženska strana stavlja previše nerealističnih zahteva pred svog partnera, koje niko ne bi mogao da ispuni. Posebno žene, da se ne lažemo dame. Evo par primera šta to zahtevamo od svog muškarca. To ne bi mogao da ispuni ni Supermen, a kamoli biće od krvi i mesa.

Nikada ne gledaj druge žene

Hm, zar ne mislite da je bolje odmah da mu iskopate oči? Ovo je toliko nerealno očekivanje koje može da ispuni samo onaj muškarac koji je slep. Mada se i on instiktivno može okrenuti za dobrom cicom. Jeste da nije prijatno kada vaš dečko odmerava drugu ženu, ali u čemu ima loše dok se samo zadržava na vizuelnom kontaktu? Stavite se u njegovu kožu, i vi biste se okrenuli za ekstra frajerom, zar ne? Kada bi ih bilo u tolikoj meri kao zgodnih žena, glava bi vam se vrtela kao propeler, priznajte...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Profimedia

Budi iskren prema meni. O SVEMU!

Kada čitate roman, ako na prve dve strane otkrijete ko je ubica, više vam neće biti interesantno da čitate. Isto tako je i u vezi. Ako vam se odmah prikaže kao otvorena knjiga, više vam neće biti zanimljiv. Kao kada ljuštite luk. Mnogo manje peku oči kada ga ljuštite sloj po sloj nego kada ga odmah presečete po sredini i pustite sav njegov miomiris da izađe odjednom. Uostalom, ako vam partner da nefiltriranu istinu čak i o najbeznačajnijim stvarima, na kraju ćete vi biti povređeni. Reći će da mu se ne sviđa haljina koju vi obožavate da nosite, da vam je mnogo lepša puštena kosa od konjskog repa koji volite da furate, da vaša lazanja ima ukus sagorelog đona... Bolje je da ne bude 100 odsto iskren sve vreme. Dovoljno je da bude iskren kada se radi o bitnim stvarima.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Profimedia

Zaslužujem da se prema meni ophodiš kao prema kraljici!

Pa i on možda smatra da zaslužuje da mu pružate oral non stop, pa to ne dobija.

On misli da ste sjajni, zato je sa vama. Od previše pohvala, ljudi mogu da dignu nos, zato je potrebno da vas ponekad spusti na zemlju. A i treba se setiti da hvališ nekoga svakog trenutka svakoga dana. Muškarci jednostavno nisu programirani tako da budu romantični 24 sata, sedam dana u nedelji. I to je sasvim ok i normalno. Ne, vaš partner nije emocionalno oštećen, već vi previše očekujete od njega. Ako ste ikada imali dečka koji vas je toliko mazio i pazio, proverite šta je sada sa njim. Verovatno on sada ima dečka.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Profimedia

Ukoliko ne nađeš posao do sledeće nedelje, raskidamo.

Pa, ovo je fer. Pogotovo što u ovoj ekonomiji ima posla na pretek. Poslodavci vas prosto vuku na ulici da radite za njih. Ma 'ajte molim vas, izvadite glavu iz peska u koji ste je nabili i omirišite ružnu stvarnost. Jedna je stvar ako se on zaista trudi da se zaposli, a druga ako igra igrice po ceo dan ili smatra da od klađenja na utakmice može da napravi karijeru.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Profimedia

 Zaplači ponekad, želim da mi pokažeš tako duboke emocije!

Ne, ne želite. Zato što ako vidite partnera da plače, to onda znači da nešto veoma nije u redu. Muškarci smatraju suze slabošću, ne puštaju ih olako, i pokušavaju da ih suzdrže i kada se sve oko njih ruši. Tako da nemojte nikada da poželite da vidite muške suze. To nije znak da vam se on emotivno otvara, već da je nešto pošlo po zlu. A ako smatrate da ste srećnica jer imate tako emotivnog dečka koji se ne stidi i veoma olako pusti suzu, promućkajte malo glavom, dajte mu maramicu i recite mu da izađe iz ormana.


Srbija Danas
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610Pon 29 Jun - 0:14

S njim sam samo onda kad sam sigurna da je on onaj pravi. Cool



Tada sasvim slobodno, opušteno, bez problema, ljubomore, može on meni, a i ja njemu da kažem: 

Svidja mi se on/ona, ali naravno bez zadnjih namera. happy

Od partnera nikad ništa nisam očekivala, ne zahtevam, ne ucenjujem, ne branim... Cool

Kod mene nema prisile. Cool
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610Pon 29 Jun - 15:18

Pokazujem emocije  Embarassed tretirm ih kao princeze  happy Iskren sam  happy kad je vidim happy  druge ne primecujem  happy happy 

Ispunjavam sve standarde forumashica  happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610Pon 29 Jun - 15:21

Mi smo krivi  happy uzalud se bunis  happy lol! ako musko nije krivo tu ness nije u redu  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610Pon 29 Jun - 15:26

Ocekujem poverenje,iz njega i uz njega može sve.Najmanje od svega želim da uskratim slobodu,jer ne želim ni meni da je uskraćena.
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610Pon 29 Jun - 15:32

U r free bb  runing happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti   Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako OVO očekujete od partnera, znajte da on to nikada neće ispuniti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Umetnost zavodjenja
» Šta mala deca nikada neće zaboraviti
» Žene oprez; ovi muškarci vam nikada neće biti verni..
» 10 parfema koji nikada neće izaći iz mode
» Zanimljivosti o avionima
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-