Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Udavio se pokušavajući da se obesi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Udavio se pokušavajući da se obesi Empty
PočaljiNaslov: Udavio se pokušavajući da se obesi   Udavio se pokušavajući da se obesi Sat610Čet 26 Feb - 23:41

Udavio se pokušavajući da se obesi
Glas srpske

Dragutin Vidović (68) iz sela Babaja kod Prnjavora utopio se u buretu punom vode, kada je pukao konopac kojim je pokušao da se obesi.


U Centru javne bezbednosti Banjaluka rekli su, navodeći inicijale, da im je juče oko sedam časova prijavljeno da se u dvorištu kuće u Babajama nalazi beživotno telo.

- Na lice mesta upućena je policijska patrola, koja je pronašla telo i uviđajem je utvrđeno da nema elemenata krivičnog dela. On je pokušao da se obesi, međutim pukao je konopac i upao je u bure, u kom se ugušio - rekao je izvor blizak istrazi.

On je pojasnio daje Vidović juče rano ujutro ustao, uzeo stari konopac i otišao iza štale s namerom da se obesi. Konopac je vezao za dasku kod oluka i kada je skočio, s namerom da sebi okonča život, konopac je pukao, ali je on upao u veliko bure sa 500 litara vode, gde se udavio. Meštani Babaja juče nisu mogli da veruju da se Vidović ubio, jer je, kako su rekli, reč o veoma dobrom čoveku koji je uvek bio nasmejan i nikada nije pričao o problemima.

- Poslednji put sam ga video u ponedeljak i nisam primetio ništa čudno na njemu. Nije bio depresivan ili tužan. Pozdravili smo se kao i svaki dan. Kada sam čuo šta se desilo, bio sam šokiran, jer nikome nije jasno zbog čega je digao ruku na sebe - rekao je jedan od meštana.

Da je Vidović bio dobar čovek potvrdile su i druge komšije. Kazale su da je nekada voleo da popije, ali ne previše i da nikada nije pravio probleme kada je bio pijan.

- Nije bio siromašan čovek. Ceo život radio je u Sloveniji na raznim poslovima, gde je zaradio penziju. Bila je to dobra penzija, od koje je mogao sasvim pristojno da živi. Živeo je u zajedničkom domaćinstvu sa suprugom, sinom, snajom i unicima - kazao je jedan od njegovih komšija.

Meštanin Babaja ispričao je da je Vidović bio u lošim odnosima sa sinom i snajom, ali da to ne može biti razlog zbog koga bi se neko ubio.

- Imao je uvek novca i bio je u dobar sa svima, upravo zbog te njegove dobrote i poštenja iskorišćavali su ga ljudi. Imao je jako loše odnose sa sinom i snajom, neretko su se svađali, ali stvarno ne znam zbog čega, dok je njihovu decu, a svoje unučiće obožavao - rekao je sagovornik.










Udavio se pokušavajući da se obesi Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Udavio se pokušavajući da se obesi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-