Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Sre 4 Feb - 13:45

Izgleda da je sa trendovima uvek isto-kada dostignu svoj vrhunac, počinju da postaju passe. Tako je izgleda ispalo i sa modom puštanja brade i brkova.

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Bengoram

Do pre samo nekoliko godina brade su bile rezervisane samo za “umne” glave, univerzitetske profesore, naučnike, a brkovi su bili davno zaboravljeni detalj iz osamdesetih, kao sinonim za muškost. A onda se sve promenilo, pa je puštanje dlaka na licu postalo toliko prihvatljivo da smo sretali momke kojima bi i Salvador Dali pozavideo na brkovima, a ulice su preplavili “hipsteri“, kojima je brada obavezan deo imidža. Čak je osmišljen i medicinski tretman, transplantacija brade, za one muškarce, koji se u narodu nazivaju “ćosavi“.

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? B4c1534e10d06c037395b32a8cf73e87

Ipak, činjenica da od deset muškaraca koje sretnete bar pet ima “dlake po licu”, učinila je da se ženski deo populacije zasiti ovom pojavom. Valjda su se žene uželele glatko izbrijanog muškog lica. U prilog tome verovatno idu i rezultati istraživanja australijskih naučnika, koji su utvrdili da što češće dlake na licu rastu, one postaju manje atraktivne. Obrijan izgled, sa druge strane, sve je poželjniji.

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Brada3-wannabeman

I šta sada da radite ako još uvek želite da nosite bradu. Ništa, oblikujte je lepo, ali ne baš da ličite na musketara. I nemojte da je ostavite neurednu kao da ste u sred “Zlatne groznice” u Americi!

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Untitled

Možda je najbolje da pitate svoju partnerku, jer ona je ta koja ima direktan kontakt sa dlakama na vašem licu. Pa ako ona voli da je “brkovi žare“, onda super! Ako ne, šta da vam kažem, puštajte kosu umesto brade.

Olivera Denčić
wannabe










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Pon 27 Apr - 19:51

Da, posebno ona od "dva dana"...mmmm,skoro svakom pristaje..

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 6-bezvremenskih-stilova-mu%C5%A1ke-brade-6

ili...

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 525
samo još da su mu oči boje lešnika happy
Nazad na vrh Ići dole
sweet_soul_sister

Elita
Elita

sweet_soul_sister

Ženski
Poruka : 1342

Godina : 44

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.06.2015


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Sre 24 Jun - 23:07

uh uh uhh..ovo mi je slaba tačka Rolling Eyes
ma savršeno mi svejedno koliko je u modi, nikako ne volim muškarce bez brade..ono, suviše su pi*kasti Laughing
naravno ne mislim na ZZ Top fazon happy već na bradicu od otp nekih nedelju dana, koji dan gore dole, to je to..
još ako je malkice proseda..happy znači, već sam polu-pečena happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Sre 1 Jul - 0:08

Nekako su mi ćosavi muškarci aut..više volim dlakave ponegde.... happy

Brkovi su mi seksi..uredna brada takođe.. happy










Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 4285547593


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 2lwq2yh


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Pet 24 Jul - 10:32

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 2276231

To mi je  lijepo  vidjeti kod  muškaraca, ne  volim one  izbrijane  i  sjajne   joj   oni  me ubijaju   u pm,  niti je muško a  bogami ni žensko  happy happy happy happy   ovi  s u mi    slatki  što  se bockaju uhhhh   dok   se ljubite  pa malo   dlake   bockaju  po  usnicama   a  miline
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Uto 14 Avg - 10:23

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 5balbo
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Uto 14 Avg - 10:23

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Beard-Styles-with-Mustaches-1-273x300
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Uto 14 Avg - 10:24

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Brada-750x375
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Uto 14 Avg - 10:24

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 8e7a36d8620077f9d572c62eb57fdfe7
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Uto 14 Avg - 10:24

Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? 36634-barber-phon-description-bg-900x290
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610Pet 1 Feb - 14:08

da da,jesu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?   Jesu li brkovi i brada i dalje u modi? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Jesu li brkovi i brada i dalje u modi?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Brkovi
» Po ovome Srbi jesu 'nebeski narod'
» Da se ne ukočiš od klime...
» Jesu li bolje zelene masline ili crne, voćni sok ili voće
» Umetnost je u modi!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Moda, Lifestyle :: Kozmetika-