Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Poruka prijatelju - prijateljici

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Sledeći
AutorPoruka
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pet 6 Apr - 15:08

EROTIC MAN ::
moram priznati najviše me ustvari prca što mi svaki odlazak odnese komadić srca.  Rolling Eyes

Ja ću ti svaki put kad se vratiš dam jedan moj komadić srca happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Uto 10 Apr - 8:22

Prijateljstvo i ljubav lijepe su riječi,
ali dobra prijatelja teško je steći.
Zato ruku možeš dati svima,
ali srce samo iskrenima!

Mala lilo  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Uto 10 Apr - 15:17

nema te zle i pokvarene jezičine koja te može  odvojiti od tvojih prijatelja. prijatelji su tvoja  snaga i podrška. 

čekamo te Malalila.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Uto 10 Apr - 15:22

Čuvaj se zmije happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 14:44

da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena72  happy

Lejla  happy

Malena40  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy


Poslednji izmenio EROTIC MAN dana Čet 12 Apr - 15:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 15:10

samo vi falite  happy


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 26904680_547868768913219_1394354438390885179_n5Emelie29.03.2018Danas u 11:53118 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 2 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 827-18lana06.12.2012Danas u 13:1780 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 3 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 1544-36ArianaZavisi23.11.2014Danas u 15:0358 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 4 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 1526-92DalaUšunjam se u tvoj jastuk kao tišina perja...29.10.2014Danas u 13:1354 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 5 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 1651-47EROTIC MAN17.03.2015Danas u 15:0430 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 6 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2197-23UnforgettableCagično12.09.2017Danas u 15:0427 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 7 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2116-40Polyhm...04.03.2017Danas u 12:4921 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 8 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2219-42Šetačredovno dobro23.11.2017Danas u 11:5819 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 9 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 1332-13Lutajuće Srceneuhvatljivo04.01.2014Danas u 1:0916 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 10 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2206-9srna18.10.2017Danas u 0:4113 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 11 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2267-44FjordOdsviraj me sad kad ti dajem svu moc06.04.2018Danas u 8:2712 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 12 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2270-77NalaSanjam docekano,cekam dosanjano09.04.2018Danas u 9:069 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 13 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2257-33malaDišem tišinu09.03.2018Danas u 13:179 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 14 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 1355-98neno~~~09.02.2014Danas u 15:048 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 15 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 1354-75tamoneki07.02.2014Danas u 13:177 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110   
 16 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2229-59eurosmijeh18.12.2017Danas u 13:507 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110  Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty 
 17 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 2203-3andjeo09.10.2017Danas u 8:321 Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Pm110 










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 15:12

EROTIC MAN ::
da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena 70  happy

Lejla  happy

Malena 42  happy
Ja da  happy   happy

Obrnuto je (72 i 40 ne 70 i 42)  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 15:39

Ariana ::
EROTIC MAN ::
da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena 70  happy

Lejla  happy

Malena 42  happy
Ja da  happy   happy

Obrnuto je (72 i 40 ne 70 i 42)  happy



normalno da je obrnuto, vidi moj post  happy happy 

ne znaš ni da kopiraš  Rolling Eyes   happy happy happy happy happy happy happy happy happy


happy


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 15:48

EROTIC MAN ::
da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena72  happy

Lejla  happy

Malena40  happy
 kako  da  mislim na tebe,kad si poslao  cijelu vojsku da me  nađu i  dovedu  happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 15:55

EROTIC MAN ::
Ariana ::
EROTIC MAN ::
da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena 70  happy

Lejla  happy

Malena 42  happy
Ja da  happy   happy

Obrnuto je (72 i 40 ne 70 i 42)  happy



normalno da je obrnuto, vidi moj post  happy happy 

ne znaš ni da kopiraš  Rolling Eyes   happy happy happy happy happy happy happy happy happy


happy


happy
Ne kontam  happy  nećeš da priznaš da sam u pravu nego samo promeniš  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 16:01

Dala ::
Ponoc,vrati se draga,svi te cekamo i volimo.Ja sam trazila da se Spomenar od Es skloni.Ljubim te dodji nije isto bez tebe.Falis bre,tvoj humor i lipa energija happy
Na tebe  sam ljuta  ko pas,neću okolo da pišem svoj razlog odlaska ali  tvoj  potez me toliko naljutio da sam u jednom trenu sve pobrisala jer si nas uvrijedila sa svojim potezom,postupila si  na  jedan jako sebičan i pokvaren način 
uzela si sebi za pravo da nam uzmeš i to,što nisi trebala nikako,nije ona samo tebi bila prijateljica,puno smo puta ja  i ona pričale o svemu i  svačemu bez laži i muljanja, u njoj sam vidjela i upoznala jednu jako dragu prijateljicu  prvo ju Bog uzme k sebi  a onda se kreneš igrati Boga i ti  pa sebi uzmeš za pravo pa postupiš na jedan jako bezobrazan način,ne želim  da nešto muljam  okolo naokolo ali sam na tebe  ono baš baš izrazito ljuta da bi te  od srca svom  snagom najradije samo 
Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Samarcina-1
jer za taj  potez  u mojim očima nisi ništa drugo zaslužila.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 19:16

Vas dvije da se izmirite, izljubite.. vidite da ne možete jedna bez druge...  happy

Dobro nam se vratila draga ponoć.. nedostajala si.  happy

Drugo.. Estin spomenar nije u potpunosti izbrisan.. moguće ga ponovo vratiti.. sad, vas dvije se dogovorite oko toga, pa ćemo shodno vašem dogovoru zamoliti Senu (jer samo ona to može) da ponovo vrati Estin spomenar na javni dio foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Čet 12 Apr - 22:59

Hajde da se igramo  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pet 13 Apr - 13:24

Ponoć-ka ::
EROTIC MAN ::
da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena72  happy

Lejla  happy

Malena40  happy
 kako  da  mislim na tebe,kad si poslao  cijelu vojsku da me  nađu i  dovedu  happy



konačno se isplatila ta vojska tragača  happy

jel znaš ti kolko mi ti pojeli i popili  Rolling Eyes , razmišljam da ti ispostavim račun  happy happy 

ako nemaš para platiš mi blitvom i ribom  happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pet 13 Apr - 13:25

Ariana ::
EROTIC MAN ::
Ariana ::
EROTIC MAN ::
da li ikad pomislite na mene: 



Gaga  happy

Ponoć  happy

Malalila  happy

Malena 70  happy

Lejla  happy

Malena 42  happy
Ja da  happy   happy

Obrnuto je (72 i 40 ne 70 i 42)  happy



normalno da je obrnuto, vidi moj post  happy happy 

ne znaš ni da kopiraš  Rolling Eyes   happy happy happy happy happy happy happy happy happy


happy


happy
Ne kontam  happy  nećeš da priznaš da sam u pravu nego samo promeniš  happy



happy


happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pet 13 Apr - 13:28

Esti bi srce prepuklo kad bi znala da su njene dve najbolje prijateljice i njoj najdraže osobe na Haossu (posle mene  happy  ) u svađi. koliko sam razumeo Dala je želela da zaštiti Esti od neumesnih komentara i reagovala je u najboljoj nameri kako je reagovala, uklanjanjem spomenara da li je pogrešila ili ne nije više važno, važno je da vas dve sednete, raspravite i pomirite se. 

uveren sam da bi Esti želela isto.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pet 13 Apr - 13:34

Ponoć-ka ::
Dala ::
Ponoc,vrati se draga,svi te cekamo i volimo.Ja sam trazila da se Spomenar od Es skloni.Ljubim te dodji nije isto bez tebe.Falis bre,tvoj humor i lipa energija happy
Na tebe  sam ljuta  ko pas,neću okolo da pišem svoj razlog odlaska ali  tvoj  potez me toliko naljutio da sam u jednom trenu sve pobrisala jer si nas uvrijedila sa svojim potezom,postupila si  na  jedan jako sebičan i pokvaren način 
uzela si sebi za pravo da nam uzmeš i to,što nisi trebala nikako,nije ona samo tebi bila prijateljica,puno smo puta ja  i ona pričale o svemu i  svačemu bez laži i muljanja, u njoj sam vidjela i upoznala jednu jako dragu prijateljicu  prvo ju Bog uzme k sebi  a onda se kreneš igrati Boga i ti  pa sebi uzmeš za pravo pa postupiš na jedan jako bezobrazan način,ne želim  da nešto muljam  okolo naokolo ali sam na tebe  ono baš baš izrazito ljuta da bi te  od srca svom  snagom najradije samo 
Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Samarcina-1
jer za taj  potez  u mojim očima nisi ništa drugo zaslužila.
Zao mi je.Bilo je mozda sebicno od mene.Ali ono pljuvanje po njima od strane ono dvoje ne bih ovde pisala imena,nisam mogla da izdrzim.Hvala sto si mi napisala kako se osecas zbog toga,hvala sto si je volela,jer ona je samo ljubav i zasluzila..Izvini mojoj sebicnoj prirodi sto sam mislila samo na sebe ..ako budes htela ja bih zelela da mi oprostis.Jer jesi mi puno nedostajala. happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pet 13 Apr - 13:40

Dodji druže da se družimo  cool

Šalim se odi' Lutajući  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Sub 14 Apr - 12:49

u sebe vjeruj










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Sub 14 Apr - 18:28

Ne slušaj šta ti drugi kažu ti si posebna na svoj način.  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pon 16 Apr - 9:19

ne slusaj price










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Pon 16 Apr - 13:38

Odmah se bolje osećam kad ti čujem glas i znam da si dobro  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Uto 17 Apr - 15:12

šta si to uradila? jel bilo krivo dugme?  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Uto 17 Apr - 15:45

Pobeže ti a da nisam ni trepnula.  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610Sre 18 Apr - 14:02

Mala  nisi  se  trebala  pobrisati,ja  sam  to  bila  uradila   jer sam bila tužna,povrijeđena   baš   nikakva, kad sam  vidjela  da  joj  kutka  nema, moja  je  greška  bila  što sam   naglo sve  pobrisala i  otišla, ali   vidiš  opet sam se  vratila   pa  rekla svoj  razlog odlaska nisam pričala okolo  nego sam ti javno  tu napisala,a  vidi što si  ti sad  uradila  isto kako  ja,  zašto   si to napravila, sa  svojim  odlaskom  si   uvrijedila  i nju i   bogami   mene  da budem iskrena,  vjeruj mi   da  te  treba baš  nalupati  i to  dobro  dobro, pa onda  zagrliti i  stisnuti,riješenje   nije  to   pravo,  zalupiti vratima  i otići 
iskreno žao mi je što si to napravila, i nadam se da ćeš se brzo vratiti  a  danas  sam  ti   baš od  srca   htjela   pisati pp  a  što sad  mogu,  stvarno  si   poseban  cvijet 
Vrati se  bolje  ti je   dok  sad  ja  sad  nisam  poslala  svoju  vojsku   za  tobom   da  te  dovuku nazad,od  srca  te  molim  iskreno  pred  cijelim   svijetom   vrati  se  tu, jer  tu  ti je  mjesno   sa  nama  happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruka prijatelju - prijateljici   Poruka prijatelju - prijateljici - Page 9 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Poruka prijatelju - prijateljici
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako prijatelju ulepšat dan
» Poruka u boci :))
» Slanje privatnih poruka
» Carstvo misterija
» PORUKA NA BEOGRADSKOM NEBU
Strana 9 od 25Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-