Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru! Empty
PočaljiNaslov: ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru!   ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru! Sat610Sre 8 Okt - 20:37

ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru. Ostala sam nepokretna...'

ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru! Aleksandra_Sto_i__705178S1

Aleksandri Stošić (26), prvakinji Srbije u atletici, rođenje djeteta trebalo je biti najljepši trenutak u životu. Međutim, porođaj se pretvorio u pravu noćnu moru, piše Blic .

Nakon 16 sati provedenih u porođajnoj dvorani, Aleksandra je na svijet donijela kćerkicu Ivonu. A onda je nekoliko dana kasnije shvatila da je gotovo nepokretna.

- Sporo sam se otvarala i očekivala sam da će me poroditi carskim rezom ili da će učiniti bilo što samo da se beba i ja ne mučimo. Međutim, ostavili su me da se porađam 16 sati! A poslije porođaja vratili su me u sobu, gdje sam tri dana ležala u bolovima. Tek trećeg dana saznala sam što mi je: ozljeda stidne kosti. Zbog toga sam nepokretna - priča Aleksandra dok na grudima drži malu Ivonu, koja sada ima mjesec dana.

Aleksandra ne zna ime liječnika koji ju je porodio, jer su se stalno mijenjali, ali zna da su je poslije porođaja prisiljavali da ustane.

ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru! Untitled-23_705179S0

- Kada sam drugog dana ustala, samo sam se srušila, od bolova sam pala u nesvijest. Ni tada ni liječnici ni sestre nisu reagirali. Mislili su da se prenemažem. Sutradan kada me suprug podigao iz kreveta također sam se srušila od bolova. E, tek tada su se liječnici odlučili napraviti ultrazvuk i rendgen. Utvrdili su da imam ozljedu simfize, koja zahtijeva strogo mirovanje - kaže Aleksandra.

Rezultati su pokazivali povećane trombocite, brisevi nisu bili u redu, ali su svi u bolnici šutjeli. Aleksandru su otpustili tek 19 dana nakon porođaja u, kako u otpusnom pismu piše 'dobrom općem stanju', iako su je do vrata bolnice dovezli u krevetu jer je bila potpuno nepokretna.

- I mjesec dana nakon porođaja je isto, imam jake bolove, jedva odlazim do WC-a, a imam i bebu. Moja priča je priča o našim rodilištima. To mora prestati - poručuje Aleksandra.

(Jutarnji.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru! Empty
PočaljiNaslov: Re: ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru!   ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru! Sat610Sre 8 Okt - 20:38

Ja ovo naprosto ne mogu vjerovati. affraid affraid affraid










love
Nazad na vrh Ići dole
 
ATLETSKA PRVAKINJA U TUZI 'Moj porod pretvorio se u noćnu moru!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Evo šta je izazvalo noćnu „apokalipsu”
» Unija pogrebnika Srbije tuži Kancelariju za mlade!?
» Sve više građana Srbije se odmara na moru
» Krili se u stanu da komšije misle da su na moru!
» Koliko košta zezanje na "beogradskom moru"
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Zdravlje-