Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:44

Ne verujem u elitizam. Ne mislim da je publika neka glupa osoba na nižem položaju od mene. Ja sam publika. (Kventin Tarantino)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:45

Bioskop je vezan za ono što je u okviru platna, ali i za ono što je izvan njega. (Martin Skorseze)

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:45

Ne morate biti nagi da biste bili seksi. (Nikol Kidman)



Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:45

Najbolji razlog da napravite film je da osećate strast prema njemu. (Džodi Foster)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:45

Filmovi su hir. Publika zaista želi da vidi uživo glumce na sceni. (Čarli Čaplin)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:46

Širok ekran samo čini loš film duplo gorim. (Semjuel Goldvin)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:46

Bioskop je najlepša prevara na svetu. (Žan-Lik Godar)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:46

Oženjen sam pozorištem ali moja ljubavnica je film. (Oskar Verner)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:46

Film je jedini posao u kojem možeš istupiti napred i aplaudirati sebi. (Vil Rodžers)

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:47

Ako moji filmovi ne donose profit, znam da sam uradio nešto ispravno. (Vudi Alen)

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:47

Pravim filmove koje želim da vidim. (Nil LaBut)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:47

Imam teoriju da filmovi deluju na nivou snova, gde vi sanjate sebe. (Meril Strip)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:47

Sve me čini nervoznom – osim snimanja filmova. (Elizabet Tejlor)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Ned 7 Okt - 11:48

Filmovi su jedna skupa vrsta terapije za mene. (Tim Barton)
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Sre 10 Okt - 14:17

Filmski citati - Page 13 3m










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:08

„Jedini način da budeš sretan je da voliš. Ako ne voliš, život će ti proći pred očima.“
(Iz filma „To the Wonder“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:08

Zašto se toliko silno želiš uklopiti u ovaj svijet kada si rođena da se ne uklapaš?“
(Iz filma „Sve što djevojka može poželjeti“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:09

Volim te. Zbog tebe sam onaj koji jesam. Ti si svaki razlog, svaka nada i svaki san koji sam ikad imao. I bez obzira na to što će se dogoditi u budućnosti, svaki dan proveden s tobom za mene je najbolji dan u životu. Uvijek ću biti tvoj.“
(Iz filma „Bilježnica“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:09

„Nada će te osloboditi. Snažan će čovjek spasiti sebe, a veliki čovjek spasit će drugoga.“
(Iz filma "Iskupljenje u Shawshanku“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:09

„O da, prošlost ponekad boli. Od nje možeš samo bježati ili učiti.“
(Iz filma „Kralj lavova“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:10

Potrebno je mnogo hrabrosti da se suprotstaviš svojim neprijateljima, ali je potrebno puno više hrabrosti da budeš uz svoje prijatelje kad im je to najpotrebnije.“
(Iz filma „Harry Potter“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:10

Najbolja vrsta ljubavi je ona koja probudi dušu i tjera nas da tražimo više, zapali vatru i srce, a umu pruži mir. To si mi dala, a to se nadam da ću ti ja moći pružiti, zauvijek .“
(Iz filma „Notebook“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:10

Život se kreće prilično brzo. Ako se s vremena na vrijeme ne zaustaviš i pogledaš oko sebe, mogao bi ga propustiti.“
(Iz filma „Slobodan dan Ferrisa Buellera“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:11

Sreća se može pronaći i u najtamnijim trenucima, ako se sjetimo upaliti svjetlo.“
(Iz filma „Harry Potter“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610Uto 16 Okt - 13:11

Ne znam je li život veći od smrti. Ali znam da je ljubav bolja od obojeg. “
(Iz filma „Tristan i Izolda“.)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 13 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najbolji filmski tandemi
» Filmski plakati
» Filmski kaladont
» Najlepši filmski poljubac
» Filmski žanrovi
Strana 13 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-