Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:03

"Čitav život je kao gledanje filmova. Samo što uvek stižeš deset minuta nakon početka i niko neće da ti objasni zaplet nego moraš sam da zaključuješ na osnovu tragova". (Teri Pračet)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:03

Dužina filma mora biti direktno povezana sa izdržljivošću ljudske bešike". (Alfred Hičkok)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:04

"Sve što sam naučila naučila sam iz filmova". (Odri Hepbern)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:06

Umetnost proizvodi ružne stvari koje često, vremenom, postaju lepše. Moda, sa druge strane, proizvodi lepe stvari koje uvek postaju ružne vremenom". (Žan Kokto)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:06

"Bitan element svake umetnosti je rizik. Ako ne rizikuješ kako ćeš onda napraviti nešto stvarno prelepo što nije viđeno ranije". (Fransis Ford Kopola)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:07

"Ne verujem u elitizam. Ne mislim da je publika neka glupa osoba na nižem položaju od mene. Ja sam publika". (Kventin Tarantino)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:07

"Bioskop je vezan za ono što je u okviru platna, ali i za ono što je izvan njega". (Martin Skorseze)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:07

Ne morate biti nagi da biste bili seksi". (Nikol Kidman)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:07

Najbolji razlog da napravite film je da osećate strast prema njemu". (Džodi Foster)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:07

"Filmovi su hir. Publika zaista želi da vidi uživo glumce na sceni". (Čarli Čaplin)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:08

Širok ekran samo čini loš film duplo gorim". (Semjuel Goldvin)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:08

"Bioskop je najlepša prevara na svetu". (Žan-Lik Godar)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:08

Oženjen sam pozorištem, ali moja ljubavnica je film". (Oskar Verner)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:08

"Film je jedini posao u kojem možeš istupiti napred i aplaudirati sebi". (Vil Rodžers)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:09

"Ako moji filmovi ne donose profit, znam da sam uradio nešto ispravno". (Vudi Alen)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:09

"Pravim filmove koje želim da vidim". (Nil LaBut)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:09

"Imam teoriju da filmovi deluju na nivou snova, gde vi sanjate sebe". (Meril Strip)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:09

"Sve me čini nervoznom – osim snimanja filmova". (Elizabet Tejlor)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Pet 27 Jul - 15:09

"Filmovi su jedna skupa vrsta terapije za mene". (Tim Barton)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Ned 7 Okt - 11:43

Sve životne zagonetke su rešene u filmovima. (Stiv Martin)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Ned 7 Okt - 11:43

Dužina filma mora biti direktno povezana sa izdržljivošću ljudske bešike. (Alfred Hičkok)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Ned 7 Okt - 11:43

Čitav život je kao gledanje filmova. Samo što uvek stižeš deset minuta nakon početka i niko neće da ti objasni zaplet nego moraš sam da zaključuješ na osnovu tragova. (Teri Pračet)

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Ned 7 Okt - 11:43

Sve što sam naučila naučila sam iz filmova. (Odri Hepbern)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Ned 7 Okt - 11:44

Umetnost proizvodi ružne stvari koje često, vremenom, postaju lepše. Moda, sa druge strane, proizvodi lepe stvari koje uvek postaju ružne vremenom. (Žan Kokto)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610Ned 7 Okt - 11:44

Bitan element svake umetnosti je rizik. Ako ne rizikuješ kako ćeš onda napraviti nešto stvarno prelepo što nije viđeno ranije. (Fransis Ford Kopola)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 12 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najbolji filmski tandemi
» Filmski plakati
» Najlepši filmski poljubac
» Filmski žanrovi
» Najbolji filmski momenti
Strana 12 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-