Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Koliko verujete u astrologiju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Sub 9 Avg - 13:57

Jednostavno pitanje.Koliko verujete u astrologiju ?Zasto?
Astologija je drevna nauka ali danas svedena na kvazi astrologe kursadzije,instant pitanja i odgovore.
Ja licno je ne koristim i ne zanima me previse.
Nazad na vrh Ići dole
Buba

  

Buba

Ženski
Poruka : 11959

Učlanjen : 13.01.2013


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Sub 9 Avg - 14:44

Nisam fascinirana , nisam ni redovni čitalac horoskopa , kad naletim na neki pročitam šta mi 'piše' u zvezdama , iako je to čini mi se sve jedno isto u krug.










Koliko verujete u astrologiju  Maslin10
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Sub 9 Avg - 17:40

Buba ::
Nisam fascinirana , nisam ni redovni čitalac horoskopa , kad naletim na neki pročitam šta mi 'piše' u zvezdama , iako je to čini mi se sve jedno isto u krug.
Nisan ni mislila na horoskop iz novina vec obracanje astrologu za savet,misljenje...Sticajem okolnosti sam u kontaktu sa ljudima koji sebe nazivaju astrolozima.Svoj stav sam kratko izaela ...no pustimo temu da se razvije ili padne na dno....
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Ned 10 Avg - 11:02

Jedno vreme sam bila zaluđena toliko da sam tražila od jednog astrologa da mi napravi natalnu kartu sve misleć da ću otkrit nešto iz prošlosti što me zanimalo , da ću otkrit nešto što će mi se desit u budućnosti , no sam shvatila da je to mlaćenje prazne slame i dzaba bacanje para al eto to je tad bilo pomodarstvo i ko nije imao kartu po kućama bio je selja  sad3 happy 










Koliko verujete u astrologiju  F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Ned 10 Avg - 11:13

Enigma ::
Jedno vreme sam bila zaluđena toliko da sam tražila od jednog astrologa da mi napravi natalnu kartu sve misleć da ću otkrit nešto iz prošlosti što me zanimalo , da ću otkrit nešto što će mi se desit u budućnosti , no sam shvatila da je to mlaćenje prazne slame i dzaba bacanje para al eto to je tad bilo pomodarstvo i ko nije imao kartu po kućama bio je selja  sad3 happy 
Oooo varas se da je to vreme proslo.....Sada imas call centre i instant odgovore za 10 min .Jeftino 1000 din...
Moja prijateljica se bavi astrologijom eno je zivi tu pored mene.Ajde kad navali da mi nesto kaze ja je saslusam.Ne jednom je skroz omasila u prognozama.Ja joj kazem i sta sad?Ne daj Boze da sam te poslusala.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Ned 10 Avg - 11:25

To je ono što vele greške bez posledica , kad omaše idemo dalje , znaš oblak ti zamaglio zvezdu i došlo je do obrta u zadnjim sekundama  happy happy 

kontam da velike zvezde poput JK, Brene ili Seke rade prema savetu astrologa zato im strava ide bizznis  vorred happy 










Koliko verujete u astrologiju  F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Ned 10 Avg - 11:27

Enigma ::
To je ono što vele greške bez posledica , kad omaše idemo dalje , znaš oblak ti zamaglio zvezdu i došlo je do obrta u zadnjim sekundama  happy happy 

kontam da velike zvezde poput JK, Brene ili Seke rade prema savetu astrologa zato im strava ide bizznis  vorred happy 
A da se bacimo u pevacice??? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Ned 10 Avg - 11:32

Može bit i političari traže savete astrologa happy 

gde da sakriju kradene pare od jadne raje  wonder happy 

kontam i da što je teža situacija u narodu takvi likovi i likuše što prognoziraju i predviđaju budućnost imaju i više posla  happy 

nije ni čudo što imaju vile i bazene i gomilu keša negde na Kipru  vorred 










Koliko verujete u astrologiju  F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Daksi

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1492

Učlanjen : 06.08.2014


Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610Ned 10 Avg - 11:38

Beda mira ne da.....pre su bile Kleopatre sada astolozi,numerolozi....Oni zaradjuju a mi kako cemo??? resign  resign
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Koliko verujete u astrologiju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko verujete u astrologiju    Koliko verujete u astrologiju  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko verujete u astrologiju
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Opasnost od mobitela.
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Ko kako dozivljava astrologiju? !
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Boga?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Astronomija :: Astrologija-