Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kada bih bio vlast u Srbiji..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Kada bih imao vlast u Srbiji na jedan dan..
1. Nakrao bih se..
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote1011%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 11% [ 1 ]
2. Podigao/la bih svima platu
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote1011%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 11% [ 1 ]
3. Uhapsio/la bih najmanje 30 ljudi
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote1011%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 11% [ 1 ]
4. Ukinuo/la bih Pink, B92...
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote100%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 0% [ 0 ]
5. Ukinuo/la bih narodnjake
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote100%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 0% [ 0 ]
6. Ceo dan bih jeo/la u najluksuznijim restoranima
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote100%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 0% [ 0 ]
7. Trudio/la bih se da uradim nešto dobro
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote1044%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 44% [ 4 ]
8. Ubio/la bih se
Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote1022%Kada bih bio vlast u Srbiji.. I_vote11
 22% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 9
 

AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Uto 9 Avg - 15:47

Kada bih imao vlast u Srbiji na jedan dan ja bih....










Kada bih bio vlast u Srbiji.. Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Uto 9 Avg - 18:14

Malo jedan dan za sve radnje gore navedene Kada bih bio vlast u Srbiji.. 4151842371 al recimo probala bi napravit nešto dobro za tako malo vremena Kada bih bio vlast u Srbiji.. 1117674740










Kada bih bio vlast u Srbiji.. F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Čet 6 Feb - 0:00

Trudila bih se da uradim nešto dobro..nešto što će narod osetiti odmah ..na primer besplatno zdravstvo i školstvo..ukinula bih poreze na imovinu ..onome ko ima previše oduzela bih sve što je stekao kriminalnim radnjama i podelila onima koji nemaju krov nad glavom , pristojan obrok ili toplu odeću.. za početak.. happy 










Kada bih bio vlast u Srbiji.. 4285547593


Kada bih bio vlast u Srbiji.. 2lwq2yh


Kada bih bio vlast u Srbiji.. 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Čet 6 Feb - 0:10

Nisam razmisljao o tome Laughing    ne bavim se politikom nego zenama  happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Čet 6 Feb - 0:12

Pokušala bih da od naše zemlje napravim nove Emirate  Laughing Imali bi svi dovoljno i ne bi bilo potrebe da bilo ko krade išta. Cenila bih ono što naša zemlja može da pruži svetu i radila na tome da to dobro unovčim  Laughing Na primer, čistu izvorsku vodu, banje, planine, turizam, poljoprivredu i prirodne namirnice, a ne modifikovane  Laughing i favorizovala naš brend svuda po svetu. Došli smo u vreme kada se prirodne stvari najviše cene i trebalo bi to iskoristiti a ne po svaku cenu slediti evropsku uniju i njihove standarde pa da nam oni uređuju kakve ćemo namirnice jesti ili proizvoditi, jer to što oni nude nije prirodno već veštačko...I mnogo štošta drugo... Laughing










Kada bih bio vlast u Srbiji.. Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Sarra

  

Sarra

Ženski
Poruka : 9173

Učlanjen : 09.04.2011


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Čet 3 Apr - 15:14

Potrudila bih se da uradim nešto dobro... Mislim da mi ne bi bilo potrebno mnogo vremena da uradim dobre stvari koje su i praktične. Zdravstvo, obrazovanje, pravosuđe to sve može lako da se sredi ako je nekome stvarno stalo da obavi taj posao. Izvoz naših namirnica, hranimo se onim što sami proizvedemo, smanjimo uvoz jer hrana putuje ko zna odakle i pritom može da se pokvari, da imamo gubitke, a ta hrana koja se uveze ne može biti bolja od one za koju znamo kako je rasla i razvijala se, ko je o njoj brinuo i slično. Ovo zakazivanje u zdravstvu, sada mora da se zakaže i kada ćeš biti bolestan jer termina kada se stvarno razboliš nema, nego tek za 3 meseca. To je nelogično i ne štima. Obrazovanje je u katastrofalnom stanju jer je nekim direktorima data prevelika sloboda da rade šta žele u tim školama, program za učenike je preopterećen i sve se to može regulisati da se nauči u toku školovanja, ali ne tako da se 4 godine u osnovnoj školi uče slova i brojevi i da se deci ne da prilika da formiraju radne navike odmah, nego ih bombardovati kada dođu u peti razred i tako do kraja školovanja. Mislim da dečiji mozak nije sposobniji da prihvati gomilu informacija odjednom, nego im je potrebno da se to podeli na po manje. Pravosuđe gde se više ne zna ko je čiji rođak, ko je koliko plaćen i pravdu koju tražiš možeš naći samo u Strazburu. Mislim da treba da se kontroliše rad sudija, ne da se utiče na njihovu odluku u sudskom postupku, već da se kontrolišu njihovi računi i imovina koju poseduju jer je činjenica da su sudije sve više korumpirane. Dati poštenom radniku platu koja će biti srazmerna onom trudu koji on ulaže u toku jednog meseca da bi odradio neki posao. I ne može mi neko reći da ima posla koji je "fizički" i zato treba da bude manje plaćen. Svima jednako, skratiti gde ima previše, a produžiti gde ima premalo. Starosne granice... O tome da i ne govorim. Mladi će se zaposliti kad na vrbi rodi grožđe, što se kaže u narodu. Ne mogu da dođu na red zbog toga što stari ne mogu da odu u penziju. I penzioneri i njihove penzije za koje su odvajali celog života, sada moraju da budu oko 15 hiljada, tako da ne mogu ni sebe da izdržavaju ceo mesec. Prema mom mišljenju, to je jako nepošteno.

Ima još milion stvari, ja sam se baš zamislila na ovu temu  happy 










Always be positive  Kada bih bio vlast u Srbiji.. 2109348208
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 29 Avg - 18:41

1. Vratiti narodu što je njegovo
2. Nakon pobune koja naiđe od državnog vrha, povesti sve političare na ekskurziju u Lisičji Potok, montirati kalašnjikov i pobiti gamad
3. Osnovati Vladu svežih fakultetski obrazovanih ljudi bez iskustva (iskusni nam do sada ebaše mater)
4. Ojačati odnose sa Istokom
5. Zaposliti sve  od 20-40 godina starosti
6. Uživati u novim plodovima
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Ned 9 Apr - 22:53

Ovo bih radila samo zbog vas. Čim pobedim, uz vašu velikodušnu pomoć, obećavam da ću se boriti da obezbedim svima vama više nego lagodan život gde će biti dovoljno posla za sve, para više nego što vam treba, sreće i ljubavi u neograničenim količinama...svi će imati krov nad glavom i besna kola u garaži, besplatno školstvo i zdravstvo, a na godišnji odmor će se ići dva puta godišnje....biće svega, samo da ja pobedim i bla, bla, bla....a da se ne lažemo...desiće se qnjurac!!!
Od svega nabrojanog samo će meni biti dobro i lepo, a vi ćete i dalje kukati i čekati nekog novog koji će vam obećavati isto ovo što i ja sada. happy
Nazad na vrh Ići dole
SebastianBach

Član
Član

SebastianBach

Muški
Poruka : 75

Godina : 66

Učlanjen : 28.02.2017


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 0:55

Vlast u Srbiji bira i postavlja Zapad već 30 godina. Mi se tu baš ništa ne pitamo
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 12:04

SebastianBach ::
Vlast u Srbiji bira i postavlja Zapad već 30 godina. Mi se tu baš ništa ne pitamo


Ovako razmišlja trenutni političar na vlasti.  happy
happy happy


Kad ovo pročitam, niste bolje ni zaslužili. happy
I zato treba mene (Emelie) da izaberete da Vam ja pokažem kako se vlada. happy

Čim postanem vlast kao prvo mog sina Marka ću zaposliti da nosi gajbe, i taman koliko budem vladala, on će noseći gajbe zaraditi vile, jahte....itd....pooodebeo bankovni račun koji će biti otvoren u inostranstvu. Tako da će biti obezbedjen do kraja života, i neka, zaslužio je, pošteno je zaradio noseći gajbe. happy

EU- to vama ne treba. U stvari meni treba, da kad završim svoju vladavinu odem iz ove zemlje i lagodno živim. happy

Okrenućemo se našoj braći Baćuškama, oni su naši najveći prijatelji, koji samo gledaju svoj interes. happy

Radiću 24h dnevno (jadna ja), samo da vama bude bolje (tj. meni)  happy

Svaki dan ću sklapati ugovore, gde će jednog dana biti zapošljeno na hiljade radnika...jednog dana. happy

Imaćemo i brze pruge ....jednog dana. happy

Ukinuću vam skoro sve TV programe, ostaviću vam samo Ružičastu TV....da gledate ružičasto kroz život. happy

Jer ako vam ostavim N1 plašim se da ćete progledati i početi da razmišljate svojom glavom - a to nije dobro za mene (neću dugo ostati na vlasti)  happy

Od dnevnih novina ostaviću vam samo Informer, tu možete svašta nešto pametno da pročitate i naučite, a to vam je ujedno i obrazac kako treba da razmišljate. happy

Svašta ću Vam obećavati, a Vi ćete mi slepo verovati. happy 

Mogu vam reći da je vaš glas za Emelie dobrodošao i da je u sigurnim rukama(mojim) happy

I ja obećavam ponovo da ću ga čuvati po cenu života i neću ga zloupotrebiti na druge, osim za ličnu dobrobit i bogaćenje  happy

Glasajući za mene imate moju neograničenu zahvalnost. funny

A vaša satisfakcija će biti da ste učinili veliku stvar za mene lično. cool


Cenim to, mada, čim postanem moćna i bogata brzo ću vas zaboraviti.... I to vam obećavam. happy

Izvinjavam se na iskrenoj surovosti, ali svi znamo da to tako ide. happy

Zato svi u glas....Emelie vlast.... happy

Hvala. happy
Nazad na vrh Ići dole
SebastianBach

Član
Član

SebastianBach

Muški
Poruka : 75

Godina : 66

Učlanjen : 28.02.2017


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 14:42

Emelie ::
Ovako razmišlja trenutni političar na vlasti.  happy
happy happy

Draga gospođo/đice Emili, niti sam na vlasti niti imam pretenzije da budem. Biti vlast u Srbiji znači veliku odgovornost i pre svega poštenje koje je u ovim krajeva izumrlo poput dinosaura. Nije dovoljno izglasati "poštenog" pripadnika naroda (ako je uopšte narodski), potrebno je mnogo više da bi sama vlast mogla da funkcioniše samostalno i nezavisno, bez pritisaka sa strane i bez mešanja tuđibaca u naše lične stvar.

U zadnjih 30 godina, situacija u Srbiji nije makla ni za jedan santimetar, praktično gledano. Teorijski rečeno, nama je sve bolje i bolje, na sve strane cveta cveće a mi svakodnevno ubiamo plodove naše žetve. Toga, kako rekoh, ima samo na papiru. Zadnjih 30 godina na vlasti s smenjuju potpuno isti ljudi. Nema novih lica niti će ih biti. Zašto? Zato što strukturu vlasti u Srbiji postavlja Zapad. To je činjenica od koje se ne može pobeći.

Ja bih vrlo rado glasao za Vas kada bi takav izbor bio moguć i ne samo za Vas, za bilo koga iz naroda jer ja i smatram da predsenik države mora i treba biti neko iz nroda, neko ko poznaje običaje i strukturu stanovništva a ne strani plaćenik kome je jedini interes da napuni svoje džepove dok narod može slobodno i da gladuje; to se njega apsolutno ne tiče
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 14:45

nikada ne bi preuzeo vlast u Srbiji na jedan dan, jer je toliko problema, da je to nemoguće rešiti i za par godina, a gde za jedan dan.  Cool

kad bi dobio vlast na recimo 5 godina, prva mera bi bila da lepo ljudski "zamolim" sve one koji su se nakrali da vrate državi i narodu šta su pokrali, da nebi moralo silom (zakonom) da se ide.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy


Poslednji izmenio EROTIC MAN dana Čet 9 Dec - 12:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 21:15

SebastianBach ::
Emelie ::
Ovako razmišlja trenutni političar na vlasti.  happy
happy happy

Draga gospođo/đice Emili, niti sam na vlasti niti imam pretenzije da budem. Biti vlast u Srbiji znači veliku odgovornost i pre svega poštenje koje je u ovim krajeva izumrlo poput dinosaura. Nije dovoljno izglasati "poštenog" pripadnika naroda (ako je uopšte narodski), potrebno je mnogo više da bi sama vlast mogla da funkcioniše samostalno i nezavisno, bez pritisaka sa strane i bez mešanja tuđibaca u naše lične stvar.

U zadnjih 30 godina, situacija u Srbiji nije makla ni za jedan santimetar, praktično gledano. Teorijski rečeno, nama je sve bolje i bolje, na sve strane cveta cveće a mi svakodnevno ubiamo plodove naše žetve. Toga, kako rekoh, ima samo na papiru. Zadnjih 30 godina na vlasti s smenjuju potpuno isti ljudi. Nema novih lica niti će ih biti. Zašto? Zato što strukturu vlasti u Srbiji postavlja Zapad. To je činjenica od koje se ne može pobeći.

Ja bih vrlo rado glasao za Vas kada bi takav izbor bio moguć i ne samo za Vas, za bilo koga iz naroda jer ja i smatram da predsenik države mora i treba biti neko iz nroda, neko ko poznaje običaje i strukturu stanovništva a ne strani plaćenik kome je jedini interes da napuni svoje džepove dok narod može slobodno i da gladuje; to se njega apsolutno ne tiče

Pročitala sam anketu koju ste bili postavili.  Cool

Predstavili ste se: političar u budućoj vladi - (nije ni bitno) Cool

Vi ste političar. Cool

Pre 30 god. mislite da nam je bilo bolje?

Nama nikad nije bilo bolje jer mi smo takav narod, takva sredina, i to je prava istina o nama. Cool

Šta god se kod nas desi, uvek je neko drugi kriv - mi nikad nismo krivi. happy

Nije problem ni Zapad ni Istok.  happy

Naš problem je niska intelektualna kolektivna svest. happy

Za mene su teorije zavere gluposti. happy

Kod nas istina ne prolazi definitivno....u male laži malo njih veruje, ali zato u velike laži, laži istorijskih razmera, 

imaju najbolju prodju. Ovaj narod se odavno razišao sa zdravim rasudjivanjem, a vreme je učinilo svoje...navikne se

čovek da mu se kaže šta treba da misli...tako mu je valjda lakše da živi mimo svih očiglednih istina i zdravog razuma..

nije korisno ali lepo je biti glup... happy


Na Haoss-u je sve moguće Very Happy
Zato slobodno izaberite mene da vladam. resign
Jedva čekam da budem vlast, da obezbedim sebe i svoju familiju. cool
A kad mi istekne vladavina znam Vi ćete opet izabrati nekog poput mene. confused
Nazad na vrh Ići dole
SebastianBach

Član
Član

SebastianBach

Muški
Poruka : 75

Godina : 66

Učlanjen : 28.02.2017


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 22:13

Emelie ::
Pročitala sam anketu koju ste bili postavili.  Cool
Predstavili ste se: političar u budućoj vladi - (nije ni bitno) Cool

Ne postoji buduća vlada. Postoji trenutna, jedina. Uostalom, rekao sam političar u političkom vrhu, ali nije to bitno, u pravu ste.

Pre 30 godina vagalo se drugačije i svaka odluka je imala svoju težinu koja se razlikovala od one druge. Devedesetih godina prošlog veka, kada je masovno krenulo uništavanje zajedničke domovine naroda i narodnosti (SFRJ), ljudi su počinjali da upoznaju strah i nemaštinu. To stanje se nije promenilo narednih 30 godina, tačnije do dana današnjeg.

Recimo, Vi se kandidujete za parlamentarne izbore koji će se sasvim sigurno održati. Ja Vam pomognem, "proguram" Vašu kandidaturu, idem i više od toga, nađem pristalice da za Vas glasaju ... Postanete predsednik republike Srbije. Jedino pitanje koje je ovde bitno je šta je ono prvo što ćete uraditi. Ne računa se šta je bilo i nije bitno šta će biti. O prošlosti ljudi ne žele da misle ali je se sećaju. Budućnost im je maglovita i o njoj nerado slušaju. Njima je bitna sadašnjost. Šta će biti danas.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 22:26

SebastianBach ::
Emelie ::
Pročitala sam anketu koju ste bili postavili.  Cool
Predstavili ste se: političar u budućoj vladi - (nije ni bitno) Cool

Ne postoji buduća vlada. Postoji trenutna, jedina. Uostalom, rekao sam političar u političkom vrhu, ali nije to bitno, u pravu ste.

Pre 30 godina vagalo se drugačije i svaka odluka je imala svoju težinu koja se razlikovala od one druge. Devedesetih godina prošlog veka, kada je masovno krenulo uništavanje zajedničke domovine naroda i narodnosti (SFRJ), ljudi su počinjali da upoznaju strah i nemaštinu. To stanje se nije promenilo narednih 30 godina, tačnije do dana današnjeg.

Recimo, Vi se kandidujete za parlamentarne izbore koji će se sasvim sigurno održati. Ja Vam pomognem, "proguram" Vašu kandidaturu, idem i više od toga, nađem pristalice da za Vas glasaju ... Postanete predsednik republike Srbije. Jedino pitanje koje je ovde bitno je šta je ono prvo što ćete uraditi. Ne računa se šta je bilo i nije bitno šta će biti. O prošlosti ljudi ne žele da misle ali je se sećaju. Budućnost im je maglovita i o njoj nerado slušaju. Njima je bitna sadašnjost. Šta će biti danas.

Ja moj program iznela Very Happy ali je obrisan kao i Vaš post. Rolling Eyes

Izgleda da naš narod najviše voli da ide za jednim čovekom....i nekako mu je najlakše kad taj čovek nigde ne ide. Rolling Eyes

Tako nekako je izgledao moj program. Cool

Uostalom razumemo se.... Cool
Pa kad mogu svi...mogu i ja Emelie da budem vlast. happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 22:32

..pokušao bih "natjerati" ljude da misle svojom glavom.. Rolling Eyes ljudi pametni, školovani, obrazovani a neko izvana ih pravi magarcima (glupacima, izdajnicima) u svojoj zemlji.
e da.. i da svako radi ono što najbolje zna, a ne da se trpa tamo gdje mu nije mjesto. happy Eto to bih prvo uradio.. a onda bih to prepustio Emelie da to istjera do kraja.. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Pon 10 Apr - 22:40

neno ::
..pokušao bih "natjerati" ljude da misle svojom glavom.. Rolling Eyes ljudi pametni, školovani, obrazovani a neko izvana ih pravi magarcima (glupacima, izdajnicima) u svojoj zemlji.
e da.. i da svako radi ono što najbolje zna, a ne da se trpa tamo gdje mu nije mjesto. happy Eto to bih prvo uradio.. a onda bih to prepustio Emelie da to istjera do kraja.. happy

Pametno.  happy

Pokažem im neke zahvate. Wink
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Sre 12 Apr - 22:46

Glasovao bih za Emelie-diktaturu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Sre 12 Apr - 23:06

Tanguy ::
Glasovao bih za Emelie-diktaturu.
happy happy
O(ne)Svesti se..  Very Happy
happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Sre 12 Apr - 23:16

Emelie ::

O(ne)Svesti se..  Very Happy
happy

Možda bih pod tom dikataturom konaočno progledao i prohodao. Nikad se ne zna. Još ako je dikatator karizmatičan i ulijeva povjerenje, onda bi to bio procvat društva.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Sre 12 Apr - 23:33

Atila, Dzingis-kan, Kim Dzong Il, Staljin i slicni su amateri u odnosu na mene  happy  ...znaci, batina je iz raja izasla...Kada bih bio vlast u Srbiji.. 861180... svakog jutra svi zaposleni po dva'es po golom du..tu da bi radili a ne sedeli... angry...a svi bi bili zaposleni... happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Čet 13 Apr - 23:29

Došao političar i rekao da nema leba. Šta onda mi ostali da očekujemo ... Ili sve pobiti ili ništa ne uraditi. kako ja vidim, između nema confused
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Čet 13 Apr - 23:46

Postao bh kanibal.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Uto 16 Maj - 18:34

promena Ustava
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 356335

Učlanjen : 29.03.2018


Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610Ned 24 Mar - 21:57

Gost ::
SebastianBach ::
Vlast u Srbiji bira i postavlja Zapad već 30 godina. Mi se tu baš ništa ne pitamo


Ovako razmišlja trenutni političar na vlasti.  happy
happy happy


Kad ovo pročitam, niste bolje ni zaslužili. happy
I zato treba mene (Emelie) da izaberete da Vam ja pokažem kako se vlada. happy

Čim postanem vlast kao prvo mog sina Marka ću zaposliti da nosi gajbe, i taman koliko budem vladala, on će noseći gajbe zaraditi vile, jahte....itd....pooodebeo bankovni račun koji će biti otvoren u inostranstvu. Tako da će biti obezbedjen do kraja života, i neka, zaslužio je, pošteno je zaradio noseći gajbe. happy

EU- to vama ne treba. U stvari meni treba, da kad završim svoju vladavinu odem iz ove zemlje i lagodno živim. happy

Okrenućemo se našoj braći Baćuškama, oni su naši najveći prijatelji, koji samo gledaju svoj interes. happy

Radiću 24h dnevno (jadna ja), samo da vama bude bolje (tj. meni)  happy

Svaki dan ću sklapati ugovore, gde će jednog dana biti zapošljeno na hiljade radnika...jednog dana. happy

Imaćemo i brze pruge ....jednog dana. happy

Ukinuću vam skoro sve TV programe, ostaviću vam samo Ružičastu TV....da gledate ružičasto kroz život. happy

Jer ako vam ostavim N1 plašim se da ćete progledati i početi da razmišljate svojom glavom - a to nije dobro za mene (neću dugo ostati na vlasti)  happy

Od dnevnih novina ostaviću vam samo Informer, tu možete svašta nešto pametno da pročitate i naučite, a to vam je ujedno i obrazac kako treba da razmišljate. happy

Svašta ću Vam obećavati, a Vi ćete mi slepo verovati. happy 

Mogu vam reći da je vaš glas za Emelie dobrodošao i da je u sigurnim rukama(mojim) happy

I ja obećavam ponovo da ću ga čuvati po cenu života i neću ga zloupotrebiti na druge, osim za ličnu dobrobit i bogaćenje  happy

Glasajući za mene imate moju neograničenu zahvalnost. funny

A vaša satisfakcija će biti da ste učinili veliku stvar za mene lično. cool


Cenim to, mada, čim postanem moćna i bogata brzo ću vas zaboraviti.... I to vam obećavam. happy

Izvinjavam se na iskrenoj surovosti, ali svi znamo da to tako ide. happy

Zato svi u glas....Emelie vlast.... happy

Hvala. happy

 
Neke ljude bih samo da štipnem za obraščiće i pitam '' Ma ko je to nama glup ko qurac''     happy

Narod koji je pristao na dodvoravanje onome koji mu je decenijama uništavao budućnost a uz to govoreći patetično da treba zaboraviti prošlost da se niko ne bi setio njega ko je bio i ostao...pristao je i na ovakav sistem i život u njemu i nema prava da se žali da mi je loše...boljeg vodju i život nije ni zaslužio.    

  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kada bih bio vlast u Srbiji.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada bih bio vlast u Srbiji..   Kada bih bio vlast u Srbiji.. Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada bih bio vlast u Srbiji..
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Narcizam "ubija" muškarce?
» Pay Pal u Srbiji
» Motorom po Srbiji
» Klabing u Srbiji
» Zemljotresi u Srbiji
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-