Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610Ned 5 Maj - 21:46

Wintermute ::
Zato što je teže govoriti dok klečiš


E, ovo je NEŠTOhappy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610Pon 6 Maj - 14:08

ja uvek kad mi donese sedmo pivo dok ležim i gledam utakmicu kažem: izvini, ne mogu više  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610Pon 6 Maj - 21:23

Shadow ::
Iako nas dok smo mali roditelji nauče lepom ponašanju, i svi znamo za "izvini", "molim te", "hvala" i "žao mi je", muškarci iz nekog razloga tokom života zaborave na to. Naročito ako nešto od toga treba da upute partnerki.


Zašto je njima toliko teško da preko usta prevale "izvini"?

Da li je taj njihov muški ego i ponos toliko jak da nikad ne bi priznali da nisu u pravu iako na taj način povredjuju osobu do koje mu je stalo ?  

Šta vi mislite o tome? Da li vam je važno njihovo izvini ili očekujete da nekim svojim kasnijim postupcima on to na neki način nadoknadi?


Zensko voli da ima nekog Tarzana podkraj sebe, to ona zeli a on kao muskarac to zna. Muskarci nezele da pokazuju neku slabost ili neku mekanu stranu od sebe.

Ako pokaze, ode onda Tarzan u quraz i na kraju ispadne Haso ili Huso.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610Pon 6 Maj - 21:31

Pa nije bas da ne kazu ima i onih koji kazu mada su retki.

Ne kazu zato sto smatraju da su oni uvek u pravu a i onaj muski egoizam, Gde bi on pred zenom priznao da nije u pravu cak i onda kad zna da stvarno nije.Eh muski ponos happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610Uto 7 Maj - 0:09

Mandow ::
Shadow ::
Iako nas dok smo mali roditelji nauče lepom ponašanju, i svi znamo za "izvini", "molim te", "hvala" i "žao mi je", muškarci iz nekog razloga tokom života zaborave na to. Naročito ako nešto od toga treba da upute partnerki.


Zašto je njima toliko teško da preko usta prevale "izvini"?

Da li je taj njihov muški ego i ponos toliko jak da nikad ne bi priznali da nisu u pravu iako na taj način povredjuju osobu do koje mu je stalo ?  

Šta vi mislite o tome? Da li vam je važno njihovo izvini ili očekujete da nekim svojim kasnijim postupcima on to na neki način nadoknadi?


Zensko voli da ima nekog Tarzana podkraj sebe, to ona zeli a on kao muskarac to zna. Muskarci nezele da pokazuju neku slabost ili neku mekanu stranu od sebe.

Ako pokaze, ode onda Tarzan u quraz i na kraju ispadne Haso ili Huso.  happy


Greškom ti lajknuh post, jer sam stisnula pogrešno dugmence.




Nikako se ne slažem sa tobom.

Ako si kriv i izviniš se, to ne znači da si zbog toga manje muškarac.

U suprotnom, ako napraviš neku glupost i ne izviniš se, šta si onda ti, ne samo kao muškarac već i kao čovek?
Nazad na vrh Ići dole
Tony

Elita
Elita

Tony

Muški
Poruka : 2683

Lokacija : Zemlja

Učlanjen : 06.02.2019

Raspoloženje : kako kada


Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610Sre 8 Maj - 20:14

Lilith ::
Mandow ::
Shadow ::
Iako nas dok smo mali roditelji nauče lepom ponašanju, i svi znamo za "izvini", "molim te", "hvala" i "žao mi je", muškarci iz nekog razloga tokom života zaborave na to. Naročito ako nešto od toga treba da upute partnerki.


Zašto je njima toliko teško da preko usta prevale "izvini"?

Da li je taj njihov muški ego i ponos toliko jak da nikad ne bi priznali da nisu u pravu iako na taj način povredjuju osobu do koje mu je stalo ?  

Šta vi mislite o tome? Da li vam je važno njihovo izvini ili očekujete da nekim svojim kasnijim postupcima on to na neki način nadoknadi?


Zensko voli da ima nekog Tarzana podkraj sebe, to ona zeli a on kao muskarac to zna. Muskarci nezele da pokazuju neku slabost ili neku mekanu stranu od sebe.

Ako pokaze, ode onda Tarzan u quraz i na kraju ispadne Haso ili Huso.  happy


Greškom ti lajknuh post, jer sam stisnula pogrešno dugmence.




Nikako se ne slažem sa tobom.

Ako si kriv i izviniš se, to ne znači da si zbog toga manje muškarac.

U suprotnom, ako napraviš neku glupost i ne izviniš se, šta si onda ti, ne samo kao muškarac već i kao čovek?

Nepali vatru opet [You must be registered and logged in to see this link.], ako dajes mi like, naljuti se Erci.  happy

Ako sam kriv, gdje pise da se moram izvinuti. Valjda prije znam kad sam kriv ili kad nisam. Za sve krivice sam ja odgovoran, znaci namjerno ako nesto skrivim ima onda i logike ili znacaj neki. Ako nesto namjerno napravim nemoram se izvinuti nekome, jer sam svjesno krivio situaciju ili bilo sta.

Recimo udarim ti samar pa se poslije izvinim. Tu nema logike za mene, prije nego sto ti dam sarmar, znam posljedice itd.

Prije se kajem nego da se izvinim. Ili ono..ubijem te pa kazem izvini?!?!?!? Promisli malo tvoje razmisljanje, mislim tvoje je misljenje,ok. Ali ja o tome sasvim drugacije razmisljam.

Ako zakasnim na date, recimo 10min.itd. onda isto mogu se izviniti sto kasnim, ali sta ti znas, mozda stvarno kasnim, da te se rijesim itd.

Za mene je to glupo se izviniti, ali samo zato sto uvjek prvo promislim prije nego nesto uradim.

Kajanje je nesto drugo, to je ono kad nisi sve do kraja dobro promislio ili imao pogresnu prognozu, pa se onda kajes.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?    Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?  - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto se muškarci brže zaljubljuju?
» Taktike pametnih devojaka
» Zašto su muškarci postali šonje
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Zašto Su Muškarci Fascinirani Penisima
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-