Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! Empty
PočaljiNaslov: Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta!   Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! Sat610Sre 14 Maj - 22:04

Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta!

Predrag Jovanović (34) nudio je devojkama ljubav putem Fejsbuka i to preko ni manje ni više nego 5.000 poruka! Dobio je samo 15 odgovora i svi su bili negativni. Ostale devojke su ga ignorisale, a sada je o njemu pisao i "Hafington post".

Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! 468979_predrag-jovanovic-foto-youtube_ff

Momak koji živi u selu nadomak Beograda smatra da je danas veoma teško upoznati devojku na ulici ili u klubu.

- Ili su zauzete, ili me smatraju čudakom jer sam prišao da porazgovaram - kaže Peđa.

Zbog toga je potragu za srodnom dušom započeo i na Fejsbuku. Međutim, nije zadovoljan odzivom.

Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! 468986_ljubav_ff
Članak o Predragu u američkim medijima

- Sve što tražim jeste da mi neko da šansu, da se nađemo i počnemo od toga. Svestan sam da bi mogli da me proglase najvećim gubitnikom svih vremena, ali to je rizik koji sam spreman da preduzmem. Samo želim ženu pored sebe koju ću moći da zovem svojom - ističe on.

Predrag je dodao da u svom rodnom mestu, u kome živi svega 6.000 stanovnika, ima male šanse da pronađe nekoga za vezu. Zbog toga se nada da će ubuduće imati više sreće na društvenim mrežama.

Huffington post










Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shi

Član
Član

Shi

Ženski
Poruka : 477

Godina : 33

Lokacija : Nedodjija bb :D

Učlanjen : 15.05.2014


Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta!   Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta! Sat610Pet 16 Maj - 20:26

Проблем је у цурама. Све су надмене, пуне себе...већина не тражи љубав већ спонзора.
Девојке у мојим годинама имају момке годишта њхових очева, то је тужно.
Мени је њега жао ...
Nazad na vrh Ići dole
 
Srbin iz sela sa 6.000 ljudi slao ljubavne poruke devojkama preko Fejsbuka i odbijen - 5.000 puta!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Otkrijte preko Fejsbuka; da li je vaš potencijalni dečko psihopata?
» Preko fejsbuka svaka četvrta devojčica potencijalna žrtva pedofilije
» Ne moraš da kažeš ni jednu reč devojkama ako voziš "lamborgini"!
» PREKO 2 MILIONA LJUDI PRIJAVILO PROBLEM: Fejsbukom hara novi virus!
» 10 zemalja sa najseksipilnijim devojkama
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-