Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka Empty
PočaljiNaslov: Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka   Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka Sat610Uto 10 Dec - 19:04

Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka

Što se to događa oko Svjetskog trgovinskog centra 1?

Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka Wtc_world_trade_ce_618404S1

Sablasni zvukovi koji dopiru iz smjera Svjetskog trgovačkog centra 1 Newyorčanima u Donjem Manhattanu ne daju mira i lagano im tjeraju strah u kosti.

Neobično zavijanje, koje proizvodi vjetar, po prvi puta su se moglo čuti prošle godine u vrijeme uragana Sandy.

- Živim nekoliko ulica udaljeno od zgrade i prvi puta sam čuo sablasne zvukove u vrijeme uragana Sandy, izjavio je Kenny Cummings.

Prošle godine, na dan terorističkih napada 11. rujna, na mjestu blizanaca podignut je novi toranj. Na mjestu Ground Zero-a gradi se ukupno sedam nebodera.

- Nakon uragana mogao se čuti još jednom, otprilike prošle zime. Vjerovao sam da će nakon dovršetka radova i zatvaranja konstrukcije, protok zraka biti preusmjeren, ispričao je Cummings te nastavio:

- Bila je srijeda, 3 ujutro, probudio me sablasni zvuk. Ovaj put bila je to drugačija boja zvuka. Isprva nisam bio siguran o čemu je riječ, no ubrzo sam shvatio da dolazi iz WTC-a. Siguran sam da su svi u Donjem Manhattanu čuli isto. Zvučalo je jezivo, ispričao je Cummings za portal Tribeca Citizen.

Drugi su čitatelji iznijeli teorije da zavijanje uzrokuje vjetar koji struji kroz tornjeve koji još nisu dovršeni, Svjetski trgovinski centar 1 i 7.

- Čuo sam ga prošle srijede. Nisam mogao spavati koliko je bilo sablasno, stalno me prolazila jeza, napisao je drugi čitatelj.

Svjetski trgovinski centar 1, nekad poznat i kao Toranj slobode, otvorit će se 2014. na sjeverozapadnom uglu lokacije trgovinskog centra s oko 278.000 četvornih metara uredskog prostora, a imat će 104 kata i pet podzemnih katova.

O čemu je riječ možete poslušati na snimci Newyorčanina Kennyja Cummingsa.



(Jutarnji.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
 
Jezivi zvukovi uznemiruju građane New Yorka
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Čudni i jezivi grobovi
» Misterije u Srbiji
» Jezivi i fascinantni načini liječenja u prošlosti
» Ovi jezivi divljački običaji nisu izumrli i u ovim zemljama još postoje
» Facebook zanimljivosti
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Astronomija :: Misterije-