Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izreke o prijateljstvu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Čet 15 Jun - 15:38

Izreke o prijateljstvu - Page 20 Helenkeller384608










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Čet 15 Jun - 15:39

Izreke o prijateljstvu - Page 20 6c7cc06ff1fd0d7464a81e5e32500a31










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
okean

Član
Član

okean

Ženski
Poruka : 264

Godina : 56

Učlanjen : 08.10.2016


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Čet 15 Jun - 21:47

Izreke o prijateljstvu - Page 20 Momo-kapor-citati-sa-slikom
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:56

„Nijedno prijateljstvo nije slučajno.“ - O. Henry, Heart of the West
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:56

„Radije bih hodala s prijateljem u mraku, nego sama na svijetlu!“ ? Helen Keller
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:57

„Stari prijatelj je najbolje ogledalo.“ - George Herbert
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:57

Ne postoji riječ za stare prijatelje koji su se tek sreli.“ - Jim Henson, Favorite Songs from Jim Henson's Muppets
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:57

Ooh, ti si najbolji prijatelj
kojeg sam ikad imao
S tobom sam tako dugo vremena
Ti si moje sunce
I želim to da znaš
Da su moji osjećaji iskreni
Stvarno te volim
Ooh, ti su moj najbolji prijatelj.“ – „You're my best friend“, Queen
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:58

„Život je lakši kada žena sama sebi postane najbolji prijatelj.“ - Diane Von Furstenberg
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:58


„Onaj tko je prijatelj svima, nije prijatelj nikome.“ – Aristotel
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:58

„Samo pravi prijatelj je tako istinski iskren.“ - Shrek
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:58

„Prijateljstvo je krhko kao staklo, jednom slomljeno može se zalijepiti, ali uvijek će postojati pukotine.“ - Waqar Ahmed
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:59

„Jedini način za steći prijatelje je da budeš prijatelj.“ - Ralph Waldo Emerson
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:59

„Budite spori u stjecanju prijateljstva, ali kad ste unutra, budite čvrsti i konstantni.“ - Sokrat
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:59

„Pravi prijatelji su poput dijamanta – svijetli, predivni, dragocjeni i uvijek u modi.“ - Nicole Richie
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 12:59

„Neki ljude odlaze svećeniku. Neki idu na satove poezije. Ja idem prijateljima.“ - Virginia Woolfe
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:00

Nikada kasnije u životu nisam imao takve prijatelje, kao one kada sam imao dvanaest.“ – „Ostani uz mene“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:00

„Pravo prijateljstvo nikada nije mirno.“ - Marquise de Sevigne
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:00

„Prijatelj je netko tko ti daje potpunu slobodu da budeš ono što jesi.“ - Jim Morrison
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:00

„Neiskrenog i zlog prijatelja treba se bojati više od divlje zvijeri; divlja zvijer će možda raniti vaše tijelo, ali zao prijatelj će raniti vaš um.“ — Buda
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:01

„Budite pristojni sa svima, ali intimni s nekolicinom, a i tu nekolicinu dobro upoznajte prije nego što im date svoje povjerenje.“ —George Washington
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:01

„Cijenim prijatelje koji u svojem kalendaru nađu vremena za mene, ali njegujem prijatelje koji ne gledaju u kalendar.“ —Robert Brault
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:01

„Prijatelji bi trebali biti poput dragocjenih knjiga, rijetki i osobno izabrani.“ ? C.J. Langenhoven
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:02

Kad nam se sreća smeši sretnemo prijatelje; kad nam okrene leđa sretnemo lepu ženu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610Sre 5 Jul - 13:02

Knjige su hladni ali pouzdani prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Izreke o prijateljstvu - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o prijateljstvu   Izreke o prijateljstvu - Page 20 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Izreke o prijateljstvu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pesme o prijateljstvu
» Smešne izreke
» Izreke o životinjama
» Izreke o iskrenosti
»  Izreke o putovanjima
Strana 20 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-