Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Izreke o životinjama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:27

Charles Darwin (1809.-1882., engleski prirodoslovac)
Činjenica je da najbolji radnici, koje sam ikada vidio, čileanski rudari, žive samo od biljne hrane, tj. samo od mahunarki (grah, grašak, soja…)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:27

Linda McCartney
Da klaonice imaju staklene zidove, svi bi ljudi bili vegetarijanci.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:27

Arthur Schopenhauer
Tko je okrutan prema životinjama, ne može biti dobar čovjek.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:28

“Vidio sam pogled u psećim očima, brzo nestajući pogled začudnog zadovoljstva, i uvjeren sam da psi misle da su ljudi blesavi.” – John Steinbeck
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:28

Psi me nikada ne grizu. Samo ljudi.” – Marilyn Monroe
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:29

Moj maleni pas – otkucaj srca pod mojim nogama.” – Edith Wharton
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:29

“Ako imati dušu znači osjećati ljubav i odanost i zahvalnost, životinje su bolje od mnogih ljudi.” – James Herriot
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:29

Nije me briga za čovjekovu religiju, ako se ona ne odnosi dobro prema psu ili mački.” – Abraham Lincoln
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:29

“Drage, stare bakice nas često uvjeravaju da su mačke pravi sudci karaktera. Kažu da će mačka uvijek otići dobrom čovjeku.” – Virginia Woolf
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:29

Mislim da su psi najnevjerovatnija bića; daju bezuvjetnu ljubav. Za mene su oni uzor života.” – Gilda Radner
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:30

“Sreća je topli psić.” – Charles Schulz
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:30

Ako čovjek teži pravednom životu, njegov prvi korak prema tome je ne nauditi životinjama.” – Albert Einstein
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:30

“Jadan pas, za života najbolji prijatelj, prvi koji će pozdraviti, najistaknutiji kada treba obraniti.” – Lord Byron

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:30

“Kada bi životinje mogle govoriti, pas bi bio vrlo otvoren momak, ali mačka bi imala rijetku draž da nikada ne kaže niti riječ previše.” – Mark Twain
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:30

“Volim svinje. Psi se ugledaju na nas. Mačke na nas gledaju s visoka. Svinje se prema nama ponašaju kao da smo jednaki.” – Winston Churchill
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:31

“Najveće zadovoljstvo s psom je što pred njim možete ispasti budala, a on ne samo da vas neće izgrditi, već će i sam napraviti budalu od sebe.” – Samuel Butler
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:31

“Životinje su moji prijatelji… a ja ne jedem svoje prijatelje.” – George Bernard Shaw
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:31

“Životinje se nikada ne brinu o Raju ili Paklu. Poput mene. Možda se zato toliko dobro slažemo.” – Charles Bukowski
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:31

“Volim mačke jer uživam u svom domu; i malo pomalo one postaju njegova vidljiva duša.” – Jean Cocteau
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:31

Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:32

“Prosječan pas je bolja osoba od prosječne osobe.” – Andy Rooney
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:32

“Pas je gospodin; nadam se da ću u njegov Raj, a ne čovjekov.” – Mark Twain
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:32

“Imam vrlo staru i vrlo vjernu privrženost psima. Sviđaju mi se jer uvijek opraštaju.” – Albert Camus
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:33

“Ako nahraniš gladnog psa, neće te ugristi.
To je osnovna razlika izmedju psa i čovjeka.”
Mark Twain
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610Pon 4 Jun - 10:33

“Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.”
A.P. Čehov
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Izreke o životinjama - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izreke o životinjama   Izreke o životinjama - Page 14 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Izreke o životinjama
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Spomenici životinjama širom sveta
» Vicevi sa životinjama
» Ko su najveći “putnici” među životinjama?
» Zanimljivosti iz životinjskog carstva
» Neobične šare na životinjama
Strana 14 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Uradi sam :: Biljni i životinjski svet-