Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Velike povratnice i povratnici

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Velike povratnice i povratnici Empty
PočaljiNaslov: Velike povratnice i povratnici   Velike povratnice i povratnici Sat610Uto 23 Jul - 12:20

Velike povratnice i povratnici


Tema za sportašice i sportaše koji su se vratili još bolji nakon povreda, bolesti, duge pauze, ...............Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Velike povratnice i povratnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Velike povratnice i povratnici   Velike povratnice i povratnici Sat610Uto 23 Jul - 12:26

Ušutkao kritičare: Ivo Karlović osvojio turnir u Bogoti! 

Karloviću je ovo bio tek drugi turnir nakon što se tri mjeseca oporavljao od virusnog meningitisa


Velike povratnice i povratnici 1141003

Ivo Karlović pobjednik je ATP turnira u Bogoti! Hrvatski tenisač u finalu je svladao domaćeg Alejandra Fallu, 122. tenisača svijeta, sa 6:3, 7:6.

Ovaj naslov peti je u karijeri Diva sa Šalate, ali ima posebnu 'težinu'. Naime, Ivi je ovo bio tek drugi turnir nakon što se tri mjeseca oporavljao od virusnog meningitisa. Prošlog tjedna nastupio je u Newportu i došao do četvrtfinala, a sada je u glavnom gradu Kolumbije uspio do nove pobjedničke titule što je malo tko predviđao našem 34-godišnjem tenisaču.

Inače, protiv 29-godišnjeg Falle je već jednom igrao i izgubio. Bilo je to u 1. kolu Roland Garrosa 2008.godine.
Naslov u Bogoti Ivi je prvi nakon pet godina kada je slavio u Nottinghamu.

(Večernji.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Velike povratnice i povratnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Velike povratnice i povratnici   Velike povratnice i povratnici Sat610Uto 23 Jul - 12:29

Veliki povratak Ive Karlovića: Bože, život je tako dobar i lijep

DIV SENZACIJA Ivo Karlović je osvojio titulu nakon što je prebolio virusni meningitis. Prije samo tri mjeseca rekao je da nije znao kako se zove niti koja je godina...

Velike povratnice i povratnici Veliki-povratak-ive-karlovica-boze-zivot-je-tako-dobar-i-lijep-400x600-20130205-20130205204905-d0917c7a9d33700ef10ddcfc8454f1bb 


Kakav je osjećaj? Fenomenalan. Samo sreća izvire iz mene. Nakon svih tih ozljeda i bolesti mislim da sam i zaslužio sve ovo, rekao je Ivo Karlović nakon pobjede u Bogoti.

Nije dugo čekao, već nekoliko minuta poslije petog naslova u karijeri spojio se na internet.
- O moj Bože, život je tako dobar i lijep! - napisao je Ivo na Twitteru.
Bolesničke sobe, lijekovi, terapije..., vrtio je Karlović film od posljednja tri mjeseca dok je tijekom ceremonije primao pehar i osebujni kolumbijski šešir. Emocije su stoga bile iznimno žestoke, obrisao je i nekoliko suza.
- Nevjerojatan tjedan. Ovaj naslov mi vrijedi možda i više od ostalih. Toliko je poseban - otkrio je kolumbijskim novinarima.
Krajem travnja, dok se pripremao za nastupe u Sarasoti, završio je u bolnici. Prve informacije govorile su o blažem moždanom udaru, no njegova obitelj to je demantirala i otkrila da je riječ o virusnom meningitisu.
- Jedno jutro sam se probudio i otkrio da mi je ruka utrnula. Doktor mi je dao terapiju, ali tada su počele glavobolje. Išao sam dva dana u bolnicu i tek su trećeg dana ustanovili što mi je - rekao je Ivo za ATP-jevu stranicu i otkrio još jedan detalj:
- Jako dugo sam ležao bez svijesti. Kad sam se probudio, nisam znao kako se zovem niti koja je godina.
Mislio je da više nikad neće igrati tenis.
- Svaki dan je za mene jedan veliki bonus. Jer taj virus je i dalje u mojoj glavi - otkrio je Ivo.
Svašta je prošao u karijeri. Iako bez pomoći Saveza, probio se među profesionalcima, a tamo je opet imao rastrganu karijeru zbog operacije Ahilove tetive, ozljeda skočnog zgloba...

(24sata.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Velike povratnice i povratnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Velike povratnice i povratnici   Velike povratnice i povratnici Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Velike povratnice i povratnici
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Velike geste
» Koliko pravih ljubavi imamo u životu?
» Velike ljubavi velikih ljudi
» Citati poznatih istorijskih ličnosti
» Ove čuvene skulpture skrivaju velike TAJNE
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Sportski Mozaik-