Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji   Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji Sat610Čet Jul 04, 2013 10:03 pm

Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji
IZVOR: SUPER ŽENA

Po prvi put u Srbiji, sinoć je u hotelu Hyatt Regency izabrana Mrs. Srbije, odnosno najlepša udata žena i mama Jelena Adžić Kiš.

Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji 162567857651d54a16d0041874293251_640x424

U prijatnoj atmosferi, pod voditeljskom palicom Ivana Bekjareva, prvi put je proglašena pobednica Mrs. Srbija koja će predstavljati našu zemlju u Kini krajem godine. Tridesetpetogodišnja Jelena Adžić Kiš, koja je osvojila najviše glasova stručnog žirija, već je deset godina u braku i ima troje dece. Magistrirala je na Ekonomskom fakultetu u Sidneju, predsednica je Matice iseljenika Srbije i trenutno priprema doktorat.

Mrs. Srbije, Jelena Adžić Kiš je ekskluzivno za naš portal otkrila ko za nju danas predstavlja super ženu?

- Za mene je danas super žena ona koja zaista uspe da sačuva porodicu, ali ne formalno nego da ceni supruga, decu, pomoć roditelja, braću i sestre, kao jedan tim. Ja pod porodicom ne podrazumevam samo supruga i decu, već mnogo šire – mi smo svi jedan tim i jedni drugima činimo da nam život bude lakši. To se i deci trudim da usadim, jer smo mi kao domine, ako jedan pada svi se rušimo.

Kako je biti mama troje dece?

- Imam dve devojčice i malog batu kojem je upravo danas treći rođendan. On nam je kao neka igračka u kući. Ćerke imaju devet i sedam godina. Iskreno, meni uopšte nije bilo teško da se porodim. Radije bih se opet porađala nego da idem kod zubara, jer u deci vidim iskrenu sreću i zadovoljstvo.

Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji 17148505251d54a1f890a6208515903_w640
Jelena Adžić Kiš i Ana Šargić, direktorka takmičenja Mrs. Srbija

Šta mislite o položaju zaposlenih mama u društvu?

- Nažalost, nama najveći problem predstavlja to što društvo ne dozvoljava fleksibilno radno vreme. Sećate se kako je bilo ranije kada se radilo do tri, pa bismo imali zajednički ručak, a do pet je bilo nepristojno zvati. Sada tek u pet završavamo s poslom, do šest smo kod kuće i sve što stignemo je da kažemo “laku noć” svojoj deci. To je pogubno i zbog svega toga treba imati na umu da porodica mora da se očuva.

Planirate da doktorirate? Da li je moguće to sve postići?

- Mislim da sve može da se postigne. Meni je išlo ovako: jedna diploma- jedno dete (smeh). Planiram da doktoriram u Australiji na temu uloge novih lidera, kakvi su nam lideri potrebni u 21. veku, pa se bavim istraživačkim radom, možda su to žene...

Inače, direktorka izbora za Mrs. Srbija je Ana Šargić, koja je 2002. godine predstavljala Jugoslaviju na svetskom izboru za Mis Sveta i dospela u top 20. Ona je u aprilu 2013. godine imenovana za direktora nacionalnog takmičenja i licence Mrs. World za Mrs Srbija.

"Ovo takmičenje ima za cilj da naglasi ulogu udatih žena u društvu, da pokaže da se udate, porodične i poslovne žene mogu takmičiti, pobediti i predstavljati našu zemlju u svetu ravnopravno onima koje nisu u bračnoj zajednici", rekla je Ana Šargić, udata mama dve prelepe devojčice.

Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji 56286698451d54a29ab47a180731438_w640
Ivana Rašković

Pored stručnog žirija i novinarski žiri je imao priliku da izabere svoju favoritkinju. To je bila dvadesetšestogodišnja Ivana Rašković, udata mama dvoje dece, koja se bavi ulepšavanjem žena.

Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji 128067768651d54a2a72308413620034_w640
Učesnice su nosile kreacije Dragane Ognjenović

Ovaj događaj će postati tradicija i održavaće se svake godine, a od ove godine pa nadalje, Srbija će imati svoju predstavnicu na svetskom takmičenju.










Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Upoznajte najlepšu udatu mamu u Srbiji
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako prepoznati udatu ženu?
» Koga više voliš, mamu ili tatu?
» Njeno veličanstvo - tetka
» Upoznajte Megatrona
» Filmske novosti i najave
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Porodica-