Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  Empty
PočaljiNaslov: Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju    Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  Sat610Pet 21 Jun - 18:22

Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju 


Lisete Lupo Mamani, majka četvoro dece, uhvatila je muža Renza kako je vara sa 25-godišnjom Brunom Morales, te ju je bacila niz šest metara duboku provaliju.
Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  353878_peru02_ff

Sve ovo desilo se u peruanskom gradu Arekuipa, gde je Mamani  uhvatila Morales za kosu, oborila je na zemlju pa je odvukla na liticu odakle ju je bacila.
 
U međuvremenu, neverni suprug je pobegao sa mesta na kome se sastao sa 25-godišnjom Peruankom,koja je zadobila lakše povrede nakon što je pala u provaliju.
Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  353879_peru03_ff

Lisete je kazala za peruanske medije, da je bila  ljuta i u afektu je gurnula Brunu u provaliju. Međutim, potvrdila je da je ostavila Renza nakon svega što se desilo.
Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  353877_peru01_ff

Sa druge strane, muž je zažalio zbog svega i zamolio suprugu da mu se vrati:
"Molim te, klečim pred tobom da mi se vratiš. Ti i naša deca me jedino zanimate. Bez vas ja sam niko i ništa. Molim te, oprosti mi. Napravio sam veliku grešku", poručio je Renzo supruzi.
 


blic.rs










Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju    Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju  Sat610Pon 28 Apr - 17:34

Zamisli Konja sad Molim te vrati se Ženo,
  ma ne bi ja  to  njoj napravila  ja bi njemu otela Ljubavnicu i otišla sa njom živjeti  happy  happy  happy  happy  tako da dobije dupli udarac  happy  happy  happy a ja opet na Dobitku mlada žena a milina  happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Bacila muževu ljubavnicu niz provaliju
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Bacila ga sa terase, jer je varao
» Ko se omrsio na lutriji a ko ne
» Gdje se krije najviše bacila u vašem domu
» Znate li vezati kravatu tako da oduševite šefa, ženu, ljubavnicu...?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-