Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Skinula 50 kilograma i postala mis

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Skinula 50 kilograma i postala mis Empty
PočaljiNaslov: Skinula 50 kilograma i postala mis   Skinula 50 kilograma i postala mis Sat610Čet 7 Jul - 21:09

SKINULA 50 KILOGRAMA I POSTALA MIS

LAS VEGAS - Bri Bojs (22) smršala je 50 kilograma i postala mis Južne Karoline.

Skinula 50 kilograma i postala mis 69925

Bri je kao šesnaestogodišnjakinja bila bucmasta devojka koja je volela da jede slatkiše. Pošto joj je bio san da postane mis, počela je da se hrani zdravo. Shvatila je da može da jede čokoladu, ali ne svaki dane i svaki sat. Kaže da je samo verovala su sebe.


"Ne verujem previše u dijete. Važno je verovati u sebe. Promenila sam samo svoje navike. Shvatila sam kako mogu jesti čokoladni kolač ako želim, ali ne svaki dan".

Bri je u subotu postala mis američke savezne države Južne Karoline, a u januaru 2012. ide na takmičiće se za mis Amerike.

Sve vreme do finala u Las Vegasu putovaće po zemlji i govoriti o svojoj promeni.

"Cilj mi je da uverim ljude da treba mršaviti zdravo, odnosno da je najvažnije zdravo jesti. Želim da ih ubedim da svako ima snage da promeni svoj život", rekla je misica.

Na svojoj "Fejsbuk" stranici tvrdi da je pre imala 104 kilograma, a sada oko 50 kilograma.




kurir-info.rs










Skinula 50 kilograma i postala mis Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Skinula 50 kilograma i postala mis
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Sa 23 godine postala baka
» Burek od 200 kilograma
» Zbog 3 eura postala alpinista
» Nova društvena mreža postala hit na internetu!
» Žene,oprez!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-