Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Ned 2 Jun - 21:34

Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju

Muškarci su fascinantna bića: U jednom trenutku ne žele da budu u vezi, u drugom imaju novu devojku, u trećem se vraćaju nama i mole za još jednu priliku. Ovo su četiri najčešća razloga zbog kojih nam ponovno kucaju na vrata.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: Shutterstock

Promenili su se
I žele da vidimo da su sada novi, bolji muškarci koji su shvatili da nisu bili u pravu. Ovo je samo sebičan način da nam pokažu kako u stvari nisu toliko loši koliko mi mislimo, nego da su u trenutku veze s nama jednostavno bili čudni. Ako se muškarac stvarno promenio, ovo je super razlog da ponovo pokušate, ali vrlo često je samo reč o njegovom egu koji ne trpi da neko ima loše mišljenje o njemu.

Mi smo se promenile
Nova frizura, nekoliko kila manje, ili samo drugačiji stav prema životu, i u trenutku od dosadne bivše postajemo cura koju nije trebalo da ostavi. Dobro je za ženski ego, ali realno, ovo je samo način da nam bivši kaže kako smo sad dovoljno dobre za njega. Pitanje je je li on još uvek dovoljno dobar za nas.

Naš novi dečko
Ništa ne otvara oči bivšem kao činjenica da si srećna s nekim drugim. Njegov takmičarski duh se budi, a potreba da pokaže da je bolji od tvog novog dečka toliko je jaka da te jednostavno mora ponovno imati. Iako i to odgovara našem egu, vraćanje ovakvom bivšem je loše, jer mu nije stalo do tebe, stalo mu je da pobedi tvog novog dečka.

Shvatili su šta su izgubili
Ponekad muškarac jednostavno shvati da je bio jako glup, i da nije trebalo da ostavi devojku. Događa se. Ako stvarno pokaže da mu je stalo i da je spreman da uloži puno više truda u vašu vezu, nije mu loše dati još jednu šansu. Možda se stvarno promenio na bolje.



Autor: Index.hr, Foto: Ilustracija










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Pon 3 Jun - 2:40

Ljudski je. Takvi smo. I muškarci i žene. Želimo bolje. Više manje, nikada nismo zadovoljni onim što imamo. Uvijek mislimo, da tamo vani nešto bolje čeka na nas. Po meni, to nije ispravna logika. Ali to je tako. Ne razumijem ljude koji su spremni dobru vezu prekinuti da bi našli bolju. Ok, prekinuti lošu vezu, to razumijem. Ali dobru? affraid

Zato.

Tko me ostavi, neka joj je sa srećom. Neću ja nju prestati voljeti. Nikada. Voljeću je dok sam živ. Ali novu šansu da joj dajem? Shocked

Da nebi. Pa da se opet predomisli. Nema šanse.

Mene se ostavlja samo jednom. [You must be registered and logged in to see this image.]





PS

A i to "jednom" jedva podnesem. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Sre 5 Jun - 17:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Sre 5 Jun - 12:46

Isto važi i za ženski pol. Recimo da sam proverio [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Sub 14 Jun - 21:11

Cesto se kaze da svako zasluzuje drugu sansu i verujem i verovala sam da je treba dati. Pruzala jesam sanse da mi se pokaze da se desio trenutak gde se promakla greska u proceni veze i da nije trebalo da se prekida ono sto je dobro , no nazalost u vecini slucajeva se pokazalo da druga sansa nije pravilno iskoriscena, jer nista nije kao sto je bilo prvi put.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Pet 11 Jul - 21:18

Ne vraćam se. Nekad jesam i najčešći razlog je bio pod 2.

Više ne. Krenem dalje
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Pet 10 Jul - 17:26

A možda i zbog  happy  happy

Ima ih svakakvih. wonder

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610Ned 12 Jul - 21:17

Mahinalno ih isti put navodi... happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju   Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Četiri razloga zašto nam se bivši vraćaju
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Četiri su dobra razloga zašto trebate muškog prijatelja
» Osobe u ovom horoskopskom znaku su najbolji ljudi!
» Čime se izgovarate ako ste još samci?
» Deset razloga zašto žene ne žele decu..
» Bivši / bivša se ženi /udaje
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-