Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Opčinjena pacovima, živi sa njih 19

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 Empty
PočaljiNaslov: Opčinjena pacovima, živi sa njih 19   Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 Sat610Sub 9 Mar - 21:44

Opčinjena pacovima, živi sa njih 19

Šantal Benks u svojoj kući, baš kao i mnoge druge porodice, drži kućne ljubimce. To i ne bi bilo tako neobično da nije reč o 19 pacova.

Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 V281566p0

U dvosobnom stanu sa Šantal i ljubimcima živi i njen sin koji pacove naziva braćom i sestrama, piše "Hafington post."

Šantal glodarima, od kojih svaki ima ime, dopušta da joj ližu usta, jedu iz njenog tanjira i slobodno trčkaraju po kući dok spava

Pacovima je, kaže, opčinjena još od svoje 16 godine, a u međuvremenu je našla i čoveka koji može da živi sa njenim neobičnim hobijem. Za njega se i udala i s njim rodila sina Kevina.

Ipak, u međuvremenu je došlo do jačanja njene opsesije koja se ogledala u povećanju broja pacova, piše "Dejli mejl."

Muž to više nije hteo da trpi niti da čuva njene pacove, pa se odselio iz porodične kuće.

"Moji pacovi mi ne sude, oni me vole zbog onoga što jesam. Kad plačem, oni mi ližu suze" , rekla je Šantal koja je zvezda nove epizode serijala “Moja luda opsesija”, koji se emituje na kanalu TLC.

Šantal sada živi sama sa svojim ljubimcima u iznajmljenom stanu.




mondo










Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opčinjena pacovima, živi sa njih 19   Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 Sat610Sub 9 Mar - 21:56

Bljak,ali bas bljak Opčinjena pacovima, živi sa njih 19 4045148636
Nazad na vrh Ići dole
 
Opčinjena pacovima, živi sa njih 19
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žena živi bez novca 16 godina!
» SMS sa slovima č, ć, š, ž i đ duplo skuplji nego bez njih
» Živi sahranjeni
» Dok vasi muskarci gledaju utakmice:Pogledajte finaliste Mastera svejeta 2014.
» 15 godina živi u grobu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-