Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Sarra

  

Sarra

Ženski
Poruka : 9173

Učlanjen : 09.04.2011


Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610Pet 22 Feb - 15:42

Ženama su srećni, nasmejani muškarci manje privlačni od onih koji ostavljaju utisak ponositih, moćnih, čak arogantnih osoba.

Pokazalo je nedavno sprovedeno istraživanje.

Muškarce, sa druge strane, privlače žene koje ostavljaju utisak osobe koja je srećna i zadovoljna svojim životom, a najmanje im se dopadaju devojke koje „pucaju“ od samopouzdanja.

Naučnici sa Univerziteta Britanske Kolumbije sproveli su istraživanje tokom kojeg su se bavili pitanjima ljudske seksualnosti. Između ostalog, pokušali su da utvrde i zašto žene ne mogu da odole „lošim“ momcima.

U istraživanju je učestvovalo 1.000 odraslih ispitanika koji su ocenjivali privlačnost osoba suprotnog pola na osnovu stotina fotografija koje si prikazivale različite emocije od sreće do ponosa i arogancije.

Rezultati istraživanja pokazali su veliku razliku među polovima: žene „padaju“ na aroganciju, a muškarci na osmeh.

„Ženama su privlačniji ponosni muškarci koji imaju pomalo arogantan izraz lica, jer to šalje poruku o dobrom statusu u društvu, i prikazuje ih kao dominantne u grupi, potencijalno dobre partnere i dobre očeve. Muškarci koji se smeše ostavljaju utisak autsajdera, kao da na neki način priznaju da nisu dominantni, a to žene ne vole“, kaže psiholog dr Džesika Trejsi, koja je bila vođa istraživačkog tima.

Muškarci reaguju potpuno drugačije, pa ih najviše privlače devojke sa širokim osmehom na licu.

Ipak, naučnici kažu da je cilj njihovog istraživanja bio ispitivanje seksualne privlačnosti „na prvu loptu“, tako da se od ispitanika očekivalo samo da kažu koji je bio njihov prvi utisak, da li je osoba na fotografiji privlačna ili ne, ali ne i da kažu da li misle da bi osoba sa slike bila dobar partner za vezu.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Always be positive  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610Čet 28 Feb - 22:55

Meni licno se dopadaju muskraci koji imaju pogled ispod obrva i kada se nasmeje, da me dovede do toga, da jednostavno moram i ja njemu da se osmehnem...A ako uspe da me nasmeje onda kada sam ljuta, e to mu svaka cast...
Vise volim osmejane i pomalo tajanstvene muskarce.Mora da ima tu neku kombinaciju muskosti i u toj muskosti malo neznosti ali od srca.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610Sub 9 Mar - 1:59

Ah, što ja volim te arogantne...i namrgođene Laughing ..Ništa lepše od nasmejanog i raspoloženog muškarca Very Happy još ako voli da se šali i ima smisla za humor, divota jedna Very Happy

Muškarac bi po meni trebalo da ima neku vrstu drskosti i arogancije, ali ne sa mnom, i ne prema meni, već kao vrstu karaktera koja bi ga činila sposobnim i snalažljivim u društvu i tako dalje... happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610Sub 9 Mar - 2:11

Arogantan muškarac mi je uvek bio izazov ..nekako je prepun samopuzdanja a to mi se dopada ..znači da se vredi pomučiti za njegovu naklonost ..
Ne volim lako dostupne i navalentne ali su mi onako zagonetno nasmejani uvek osvajali srce ..dobra priča ..smisao za humor ..pametan kao pčelica.. hod kao u pantera.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610Sre 7 Dec - 21:25

A šta da kažem o ženama koje vole arogantne.  angry

Nemoj posle da dolaziš da mi plačeš i kukaš na ramenu.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610Čet 12 Jan - 17:27

Nije bas sasvim u temi, ali je ovaj tekst je koristan:

Tipovi žena koje muškarci odmah otpisuju

[You must be registered and logged in to see this image.]

BAHATOST baš nikad nije poželjna.
 
Zanimalo nas je što muškarce živcira kod žena te kakav tip odmah otpisuju, a dobili smo vrlo iskrene odgovore, iz kojih puno toga možemo naučiti, ako želimo.
 
"Bahate žene su tip koji baš nikada neće imati šanse kod mene, čak i za nešto usputno. Samo treba obratiti pozornost na to kako se ponaša prema drugima kad je s vama. Ako je bahata prema konobaru u kafiću, s vremenom će postati takva i prema vama."
 
"Ledene i nezainteresirane kraljice nikad nisu bile moj tip, posebno ne za nešto ozbiljnije. I mi muškarci volimo da se žena potrudi oko nas, a ako se samo ja moram truditi, vrlo brzo se ohladim."
 
"Po meni nema ništa gore od lijene i neambiciozne cure. Ponekad stvari ne idu kako si planirao, ali barem se potrudiš to promijeniti. Puno radim i volio bih pored sebe imati nekoga tko me razumije."
 
"Najgori tip žene? Ona koja misli da je savršena, a da su svi drugi ispod nje. Ne bi to mogao predugo slušati."
 
"Žena koja ne zna priznati svoju krivicu, za mene je tip s kakvim nikad više ne želim imati posla."
 
"Ovisnice o drami, definitivno... S takvom baš nikada ne znaš na čemu si pa si uvijek misliš hoće li se tako ponašati i kada ćemo biti u braku i imati djecu. Nema šanse!"
 
"Znate one žene koje vole da je sve uvijek po njihovom i baš nikada nisu spremne pristati na kompromis? E, upravo taj tip!"

"Žena s kojom mi na prvom spoju ponestane tema za razgovor ili još gore, koja priča samo o sebi, svojim prijateljicama, hobijima, noktima i kosi te bivšim dečkima."
 
"Bivša cura me nakon godinu dana veze počela doslovno prisiljavati na stvari i prijetiti da će otići ako ne bude tako. Prvo je to bilo za stan, a zatim za zaruke i brak. Dobronamjerni savjet ženama: nikada nemojte ništa forsirati, jer tako nećete dobiti ono što želite."
 


index.hr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Empty
PočaljiNaslov: Re: Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh   Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Žene vole aroganciju, a muškarci osmeh
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Žene kojima se muškarci žene
» Zašto muškarci vole striptiz?
» Šta muškarci najviše vole na ženama
» Kako nas muškarci vide?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-