Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina  Empty
PočaljiNaslov: Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina    Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina  Sat610Sre 6 Feb - 14:09

Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina


Zahvaljujući revolucionarnoj operaciji, Don Keim (43) iz El Pasa (Teksas), koja je ogluvela pre 15 godina, prvi put je čula glas svog osmogodišnjeg sina.

Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina  311344_mama-sin-1_f
Don Keim (43) u trenutku kada je čula glas

Majka troje dece izgubila je nadu da će ikada ponovo čuti glasove svojih starijih sinova, a kada je rodila najmlađeg Ašera, bila je očajna mu nikada nije čula glas.

Sve se promenilo u novembru prošle godine, kada joj se u okviru tok-šou emisije “Lekari” pružila šansa da se podvrgne operaciji koja će joj povratiti sluh, koji je, usled naslednog poremećaja, izgubila pre 15 godina.

Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina  311345_mama-sin-2_f
Nisu verovali da će ovaj trenutak doći

Na Institutu za istraživanje sluha “Haus” u Los Anđelesu dobila je tzv. kohlearni implant, elektronsku napravu koja se ugrađuje u uvo kako bi gluvima omogućila da čuju. Kvalitet zvuka nije isti kao kod prirodnog sluha, ali pacijenti ipak mogu da čuju i razumeju govor i zvuke iz okruženja, poput muzike.

“Ne bojim se operacije”, izjavila je ona pre intervencije.

Hej, mama, da li me čuješ

Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina  311346_mama-sin-3_f
I Don i mali ašer su odmah nakon testa briznuli u plač

“U mislima čujem glas svog sina, ali znam da zapravo ne mogu da ga čujem. Možda se bojim da ono što ću čuti neće biti isto kao njegov glas koji sam do sada čula u svojoj glavi”.

U epizodi emisije “Lekari” emitovanoj u utorak, prikazan je dirljivi trenutak kada je Don prvi put čula glas svog najmlađeg sina.

“Hej, mama, da li me čuješ?”, upitao je Ašer dok je stajao iza njenih leđa i smeškao se.

“Da”, odgovorila je Don van sebe od sreće, nakon čega su oboje briznuli u plač.

“Volim te”, rekao je Ašer.

“Volim i ja tebe”, odgovorila mu je majka.

“Ovo je divno i mnogo je bolje nego što sam očekivala”, kaže Don. “Bojala sam se onoga što ću čuti i kako će sve to zvučati. Još sam pod snažnim utiskom.”

VIDEO> Majka kojoj se vratio sluh posle operacije i koja je mislila da nikada neće čuti glas svoje dece:


blic
Nazad na vrh Ići dole
 
Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šokantan snimak ruskog doktora koji tuče pacijenta posle operacije srca
» Da li je Prvi glas fer?
» Una Banjanin-Prvi glas Srbije
» Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina
» Stavili sina u veš mašinu da bi se našalili, posle nisu mogli da ga izvuku
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-